Toplam 50 üründen, 1-30 arası gösteriliyor.

Kaynak Makinaları


Hırdavat & el aletleri ve makineler arasında özellikle metal iş endüstrinde kullanılan kaynak yapma makinelerini kaynak makinaları kategorisinde bulabilirsiniz. Metalleri ve farklı alaşımları birleştirme işinde kullanılan bu makinelerin özelliklerini inceleyerek fiyat ve marka karşılaştırması yapabilir, bu ürünler arasında size uygun ürünü kolayca belirleyebilirsiniz.

 

Kaynak makinaları kategorisinden ulaşacağınız bu ürünler arasında düşük enerji tüketimi ile enerjiden tasarruf etmenizi sağlayan ürün çeşitlerini bulabilirsiniz. İstikrarlı kaynak akımı ile dengeli bir kullanım sunan bu ürünlerin yanında aşırı ısıl yüklemelere karşı termal koruma devresine ve uyarı lambasına sahip olan ürünleri seçerek güvenle kullanabilirsiniz. Bu ürünler arasında dışarıdan gelebilecek darbeler nedeni ile dış yüzeyden içeride yerleştirilmiş ayar düğmelerine sahip ürün çeşitlerini tercih ederek arıza riskini en aza indirebilir, güvenli kullanım sunan kaynak makinası modellerini tercih ederek iş güvenliğiniz sağlayabilirsiniz. Demir doğramacıları, tesisatçılar, montajcılar ve dış mekanda çalışan kaynakçılar için ideal bir kullanım sunan bu ürünleri kaynak makinaları kategorisi altında kolayca bulabilirsiniz.

 

Bu ürünleri dışında 6 ile 9 arasında değişen ağırlığa sahip olan ergonomik ve küçük boyutlu makineleri kolayca kullanabilir, aynı zamanda taşıma çantası ile satılan bu ürünleri yanınızda kolayca taşıyabilirsiniz. Küçük boyutlarına rağmen enerji tasarrufu özelliğine sahip olan bu makineleri Einhell, Federal Power, Stanley, Tekzen ve Expressweld gibi markalarda bulabilir, ihtiyacınızı karşılayan uygun ürünü kolayca seçebilirsiniz. Farklı watt değerine ve çalışma performansına sahip bu kaynak makinası arasında alaşımsız, düşük alaşımlı ve paslanmaz çeliklerin kaynağında kullanılan ürün çeşitlerini de kategoriden kolayca satın alabilirsiniz.

Üye Girişi Üye Ol Sipariş Takibi Canlı Destek
0 Sepetinizde ki Ürün Sayısı
SEPETE GİT