Toplam 1 üründen, 1-1 arası gösteriliyor.

Somun Sıkma Makineleri


Yapı işlerinde kullanılan makineler arasında cıvataları sıkmak için kullanılan makine çeşitlerine de ulaşabilirsiniz. Somun sıkma makinesi çeşitleri arasından elektrikli ve akülü modelleri inceleyebilir, farklı özellikler sunan somun sıkma makinası fiyatları arasında karşılaştırma yapabilirsiniz. Sıkılacak cıvatanın çapına göre seçilmesi gereken makinalar hakkında detaylı bilgiyi ürün sayfalarından edinebilirsiniz.

 

Akülü makinalar arasında farklı performanslara sahip ürünleri bulabilir, elektronik hız ayarı olan ürünleri tercih edebilirsiniz. Sürekli kullanımda bir saat akü ömrü olan ürünler arasında çift akülü ürünleri tercih ederek çalışmaya devam edebilirsiniz. Akülü makinalarda fan soğutma sistemi bulunan ürünleri bulabilir, güvenle kullanabilirsiniz. LED çalışma ışığı gibi farklı özelliklere sahip ürünlerde maksimum darbe sayısı ve tork kademesi gibi teknik özellikleri öğrenebilirsiniz.

 

Elektrikli somun sıkma makineleri bölümünde ise darbe özelliği sayesinde yüksek tork değerlerinde sökme ve sıkma işlerini kolaylaştıran ürünler yer alıyor. Akım değerleri farklı olan elektrikli makinalar arasında farklı kapasitelere sahip ürünleri inceleyebilirsiniz.

 

Havalı somun sıkma makinelerinde ise hava tüketimi, hava giriş nipeli ve hortum çapı farklı ürünler bulunuyor. Uzunlukları, devir sayısı ve soket özellikleri farklılık gösteren ürünlerin ağırlıkları ve tutma kısımları da farklı oluyor. Ağırlıkları birbirinden farklı olan somun sıkma makineleri arasında hafif ve hızlı vidalama sağlayan ürünleri tercih edebilirsiniz. Sol el için tutacak kısmı bulunan, kauçuk kaplı sapa ve tetik kısmına sahip ürünleri seçerek konforla kullanabilirsiniz.

 

Ağır hizmet tipi çantası ile satılan ürünlere de ulaşacağınız kategoride ihtiyacınız olan ürünü Makita, Osaka, KL, Dewalt, Metabo, Kale Makine gibi markalardan Tekzen güvencesi ile satın alabilirsiniz.

Üye Girişi Üye Ol Sipariş Takibi
0 Sepetinizde ki Ürün Sayısı
SEPETE GİT