Toplam 103 üründen, 1-32 arası gösteriliyor.

Avuç Taşlamalar


Black&Decker G650 Avuç Taşlama 650W
Black&Decker G650 Avuç Taşlama 650W
Sadece Mağazada
209,90 TL

Avuç Taşlama Makinesi Modelleri Tekzen’de!

Özellikle inşaat ve sanayi sektöründe sıklıkla kullanılan avuç taşlama makinesi, teknolojinin gelişmesiyle birlikte ev kullanımları için uygun olan modelleri ile de hizmetinize sunulur. Farklı amaçlar doğrultusunda kullanılabilen bu ürünler, güvenilir ve kompakt tasarımlarıyla Tekzen’de sizlerle buluşur. Çok yönlü işlevleri sayesinde hızlı ve kusursuz sonuçlar ortaya koyar. Devir ayarlı profesyonel, kömürsüz profesyonel, uzun kalıpçı, kısa kalıpçı, havalı satıh, avuç içi makineler ve daha birçok model seçeneğiyle geniş ürün yelpazesini gözler önüne serer. Yüksek hızda dönerek taşlamadan zımparalamaya kadar birçok uygulamayı dakikalar içerisinde gerçekleştirebilir. Hırdavat ve el aletleri arasında önemli bir konuma sahip olan bu ürünler, sizlere profesyonel bir deneyimin kapılarını aralar. Giriş gücü, makine ağırlığı, taşlama diski çapı, devir sayısı gibi teknik özellikler açısından farklılık gösteren onlarca farklı model içerisinden kendi istek ve ihtiyacınıza uygun olanı bütçe dostu fiyatlarla Tekzen’de bulabilirsiniz.

Çok Fonksiyonlu Avuç Taşlama Makineleri

Kullanıcıların güvenliği ve konforu düşünülerek tasarlanılan Tekzen avuç taşlama makineleri, çok fonksiyonlu yapıları ile dikkatleri çeker. Kontrollü bir kullanım imkanı tanıyan bu ürünler, kompakt tasarımları ve düşük ağırlıklarıyla beğenilerinizi kazanır. Fayans, metal, mermer ve beton yüzeylerin kesilmesi, taşlanması, patlatılması, kısaltılması, fırçalanması gibi işlemleri kolaylıkla yerine getirebilir. Parlak ve pürüzsüz yüzeyler elde etmenizi sağlar. Patentli toz koruma sistemine sahip olan modeller, tozların bilye yatağında oturmasını engelleyerek optimum performans elde etmenize yardımcı olur. Kullanıcılara avantaj sağlayan bir diğer özellik ise hızlı ayarlanabilir koruma kapağı olarak karşınıza çıkar. Hatalı montajın önüne geçen bu özellik, güvenli ve esnek bir kullanımı da beraberinde getirir. İleri teknoloji ve uzman bilgisi sayesinde gövde kalınlığı inceltilen bu ürünler, konforlu bir tutuş ve kolay bir kavrama imkanı tanır. Yuvarlak tutamak yapıları, ele kusursuz bir şekilde oturur. Aşırı yüklenme gibi durumlara karşı dayanıklı olan modeller, optimum soğutma özelliğine sahip olarak uzun çalışmalarda motorun zarar görmesini önler. Ayrıca, cihaz sıcaklığında oluşabilecek artışa karşı da optimum hava besleme teknolojisi geliştirilmiştir. Her detayı titizlikle düşünülerek tasarlanmış olan avuç taşlama makinesi modelleri, yeni motor platformlarıyla mükemmel sonuçları kaçınılmaz kılar.

Zahmetsiz Bir Kullanım İçin Avuç İçi Taşlama Makineleri

Endüstriyel profesyonel seri içerisinde karşınıza çıkan avuç içi taşlama makineleri, zahmetsiz bir kullanım için idealdir. Aşınma korumalı motorla dayanıklılığı artırılan modelleri, profesyonel bir kullanım için ihtiyacınız olan benzersiz özellikleri sizlere sunar. İki yönlü saplar, tutuş kolaylığı sağlar. Aşırı yüklenme koruması özelliği, uygulanan maksimum gücü sınırlandırır ve bu sayede aşırı ısınmanın önüne geçer. Toz atma sistemi sayesinde toz ve kir uzaklaştırılarak yıpranma azaltılır. Güçlü motorlar; kesme, taşlama, polisaj ve zımparalama işlemlerini kolaylıkla gerçekleştirir. Zımpara makineleri olarak da kullanılabilen avuç içi taşlama makineleri, spiral açılı dişlileri ile titreşimi ve gürültüyü azaltır. Kullanıcıların güvenliğini yüksek seviyede tutan özel sistemleri sayesinde istenmeyen durumların önüne geçer. Akım korumalı tetik sistemine sahip olan ürünler, istem dışı çalıştırmayı önler. Fişi taktığınız anda çalışmaya başlamasını engelleyerek bilinçli bir kullanımın kapılarını aralar. Bilinçli bir kullanım için tavsiye edilen diğer hususlar ise koruyucu giysilerin kullanılması ve işlem yapılacak olan yüzeyin sabitlenmiş olduğundan emin olunmasıdır.

Avuç Taşlama Makinesinin Geniş Kullanım Alanları

Geniş kullanım alanlarıyla hayatınızı kolaylaştıran avuç taşlama ürünleri, birçok zorlu görevi kısa süre içerisinde gerçekleştirmenizi sağlar. Kesim, parlatma, bileme, oyma, zımparalama, pas giderme, düzleme gibi alanlarda kullanılabilen modeller bulunur. Kompakt tasarımları sayesinde çok yönlü kullanımlarda zahmetsiz bir deneyim imkanı sunar. Metal ve seramik kesme makineleri olarak da kullanılabilir. Parlatma ve pas temizleme işlemlerini kusursuz bir şekilde gerçekleştiren bu ürünler, sadece endüstriyel alanda yer alan profesyonellerin değil evinde tamir ve onarım yapmak isteyen bilinçli kullanıcıların da kullanımına uygundur. Beton, metal, ahşap, taş, seramik gibi birçok yüzey üzerinde kesme, parlatma ve zımparalama işlemlerini kolayca gerçekleştirebilir. Farklı kullanım alanları için özel olarak tasarlanan diskler, avuç içi taşlama aparatları olarak karşınıza çıkar. Uygun aparatı seçerek yüksek performanslı bir deneyim yaşayabilirsiniz. Zımparalama işlemi için screenback diskleri, metal yüzeylere üzerine yapacağınız taşlama işlemi için ise yarı esnek diskleri tercih etmeniz tavsiye edilir. Bu ürünleri kullanarak ahşap yüzey üzerindeki eski boyaları çıkartabilir veya aracınızın üzerindeki çizikleri gidererek hayalinizdeki parlaklığa sahip olabilirsiniz. Seramik ve taş işlemeden metal yüzeyler üzerindeki pas temizlemeye kadar daha birçok alanda karşınıza çıkan avuç taşlama makineleriyle zorlu ve zahmetli deneyimlerinizi geride bırakabilirsiniz.

Güçlü Motoruyla Göz Dolduran Tekzen Avuç Taşlama Makineleri

Tekzen farkı ve kalitesiyle sizlerle buluşan avuç taşlama makineleri, güçlü motorlarıyla göz doldurur. İleri teknolojiler ile zenginleştirilen bu ürünler, hayatınızı kolaylaştırarak enerji ve zamandan tasarruf etmenizi sağlar. Kullanıcıların sıklıkla tercih ettiği Black&Decker BEG120 800Watt 125mm avuç taşlama modeli, dakikada 12 bin devir özelliğiyle dikkat çeker. Maksimum disk çapı 125 mm olan bu model; metal, taş, tuğla ve beton kesim işlemlerini gerçekleştirebilir. Zımpara disk aparatları sayesinde kaba zımparalama uygulamasını yaparken tel fırçalarıyla metal yüzeyde kazıma yapar. Sahip olduğu metal dişli kutusuyla dayanıklılığı ve uzun ömürlü bir kullanımı beraberinde getirir. Benzer bir model olarak karşınıza çıkan Black&Decker BEG110 750Watt 115mm avuç taşlama ise 115 mm maksimum disk çapıyla sizlere kusursuz bir uygulama imkanı sunar. Hava kanalları sayesinde etkili bir soğutma sağlar. Tek elle çalışma özelliğine sahip olan bu modeller, düşük ağırlıkları ile uzun süreli kullanımlarda sizleri yormaz. Kilitli tetik fonksiyonu, kesintisiz bir kullanım olanağı tanır. Güçlü motorları sayesinde çeşitli taşlama ve kesme uygulamalarını kolayca gerçekleştirebilen bu ürünler, ergonomik yapılarıyla da tutuş kolaylığı sağlar. Birbirinden kullanışlı özellikleri ve üstün kalitesiyle hizmetinize sunulan Tekzen makineleriyle hayallerinizi gerçeğe dönüştürebilirsiniz.

Aradığınız Avuç Taşlama Makinesi Uygun Fiyatlarla Tekzen’de!

İki elle kullanılan modellerden tek elle kullanılanlara kadar aradığınız ürün onlarca farklı seçeneğiyle Tekzen’de sizleri bekliyor. Farklı devir ve güç özellikleri ile her ihtiyaca hitap eden bu ürünler, ergonomik gövdeleri ve düşük ağırlıkları sayesinde zahmetsiz bir kullanım sunar. Taşlama makineleri, ayarlanabilir ve tek devirli olarak iki farklı tip seçeneğiyle karşınıza çıkar. Tek devirli modeller kesme ve taşlama için ideal bir seçenek olur. Devir ayarlı avuç taşlama makineleri ise bu işlemlerin yanı sıra zımparalama ve parlatma uygulamalarını da gerçekleştirebilir. Devir ayarının yanı sıra seçeceğiniz makinenin Watt değerine de dikkat etmelisiniz. Parlatma işlemleri için 500 Watt yeterli olurken zımparalama için 1000 Watt ve basit malzemelerin kesimleri için 1500 Watt tavsiye edilir. Disk çapı, güç değeri, devir hızı, giriş gücü, kademe sayısı ve daha birçok özelliği göz önünde bulundurarak kendi istek ve ihtiyaçlarınıza uygun bir seçim yapabilirsiniz. Avuç taşlama makinesi fiyatları ve özellikleri hakkında daha fazla bilgi sahibi olmak, size özel fırsatlardan hemen şimdi yararlanabilmek için Tekzen ürün sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Üye Girişi Üye Ol Sipariş Takibi Canlı Destek
0 Sepetinizde ki Ürün Sayısı
SEPETE GİT