Toplam 102 üründen, 1-30 arası gösteriliyor.

Avuç Taşlamalar


Hırdavat & El Aletleri kategorisinin altında bulunan Avuç Taşlamalar bölümünde tek elle ve pratik kullanım özelliğine sahip olan birbirinden dayanıklı avuç taşlama makinelerini bir arada bulabilirsiniz. Bosch, Hitachi, Makita, Felisatti ve Metabo gibi kalitesiyle göze çarpan markaların ürettiği ürünler; evinizde, bahçenizde ihtiyaç duyabileceğiniz her ortamda size yardımcı olur. Bu makineler sayesinde kendi işinizi kendiniz yapabilir, profesyonel yardım almadan taşlama işlerinin altından kolaylıkla kalkabilirsiniz. Taşlama yapacağınız yüzeye göre taşlama makinelerinde kullanılan diskler değişiklik göstereceğinden; 102, 114, 127, 152, 178 ve 229 mm büyüklükteki çarklardan hangisine ihtiyacınız varsa bu bölümde bulabilirsiniz.

 

Ürünün üzerine tıklayarak çalışırken kaç volt enerji tükettiğini, ağırlığının ne olduğunu ve taşlama makinesiyle birlikte satışa sunulan aparatların neler olduğunu öğrenebilirsiniz. Avuç taşlamalar sayesinde evinizde ya da bahçe gibi dış mekânlarda kullanılan taş, metal ve granit gibi yüzeylerde oluşan paslanmayı gidermek, bu malzemeleri işlemek için profesyonel yardıma ihtiyacınız kalmaz, kendi işinizi istediğiniz gibi kolayca yapabilirsiniz. Kullanım kolaylığı sağlayan yumuşak sapları ve kapalı tutamakları sayesinde taşlama yaparken iş güvenliğini sağlamış olursunuz. Ayrıca güçlü motorları ve devir güçleriyle bu ürünleri kullanarak sert malzemelere istediğiniz şekli verebilir, yüzeylerini zımparalayabilir ve parlatabilirsiniz.

 

Taşlama makinelerinde bulunan mil kilitleme sistemleri makinelerin başlığını ve taşlama makinesiyle birlikte sahip olacağınız taşlama aparatlarını kolaylıkla değiştirebilmenizi sağlar. Şarjlı modellerle dilediğiniz yerde taşlama işini yapabilirsiniz.

 

Siz de avuç taşlama makinesi modellerine Tekzen güvencesiyle sahip olmak isterseniz bu bölümde bulunan ürünleri inceleyerek ihtiyacınız olan ürünü belirleyebilir, sepetinize ekleyebilirsiniz.

Üye Girişi Üye Ol Sipariş Takibi Canlı Destek
0 Sepetinizde ki Ürün Sayısı
SEPETE GİT