Toplam 6 üründen, 1-6 arası gösteriliyor.

Eğe ve Törpüler


Ev ya da küçük atölyelerde kolay ve pratik şekilde kullanılabilecek ürünlerin bulunabileceği el aletleri kategorisinde, eğer ve törpü çeşitleri son derece fonksiyonel özellikleriyle yeni sahiplerini bekliyor. Eğer setinden törpü seti alternatiflerine kadar ihtiyaç duyulan pek çok alet, hırdavat ve el aletleri kategorisi altında yer alan ürünler içerisinde kolaylıkla bulunarak satın alınabilir. Böylelikle hobi olarak ya da tıpkı profesyonel ahşap işlemecisi edasıyla tüm uygulamalar ürün çeşitleri sayesinde keyifle yapılabilir. 


Hırdavat ve el aletleri kategorisinin altında yer alan aletler, gerekli olabilecek eğer ve törpüler için tüm seçenekleri kullanıcılara sunuyor. Aynı zamanda ürün sayfasında bulunan kısa açıklamalarla, ürünlerin kullanımı hakkında bilgilere de ulaşılabiliyor. Bu sayede kullanım amacına en uygun olan rende, törpü takımı ya da diğer setler arasından seçim yapılabilir. Farklı yetenekleri bulunan ürünlere sahip olmak için 3 parça, 5 parça veya 6 parçadan oluşan setler de satın alınabilir. Bu avantajlı seçenekler sayesinde de, uzun süre dayanıklı ve fonksiyonel ufak aletler hırdavat çeşitlerine sahip olunabilir. 


Farklı ölçülere ve yapılara da sahip olan ufak ürün seçenekleriyle, yine ahşap işleme işlemleri için kullanılabilecek rendeleme aletleri bu kategori içerisinde rahat bir şekilde bulunabilir. Bu zengin seçenekler sayesinde, aletlerin pratik ve kolay kullanım özelliklerinden uzun süre faydalanılabilir. Ayrıca ürünler için sunulan yedek parçalarla, yapılması planlanan işler her zaman zamanında bitirilir. Ahşap işleme ve benzeri atölye işleri için ihtiyaç duyulabilecek tüm ürünler, kategori altında yer alan açıklayıcı bilgilerle rahatlıkla karar verilerek en ideal olanı hemen satın alınabilir.

Üye Girişi Üye Ol Sipariş Takibi
0 Sepetinizde ki Ürün Sayısı
SEPETE GİT