Toplam 283 üründen, 1-36 arası gösteriliyor.

Vidalar / Çiviler / Dübeller / Kroşeler


Kalekim Plastik Dübel 10 cm
Kalekim Plastik Dübel 10 cm
Sadece Mağazada
3,99 TL

Hırdavat & El Aletleri Kategorisinde yer alan el aletleri bölümünde, vidalar çiviler dübeller kroşeler bulabilirsiniz. Eviniz veya işyeriniz için gereken tüm bakım, tamir, yenileme ve onarım malzemeleri bu bölümde hizmetinize sunuluyor. Her evde ya da işyerinde  bulunması gereken hırdavat ve el aletleriyle, gerektiğinde kendi tamirat işlerinizi kendiniz de yapabilirsiniz. Hırdavatlar, gerek evinizi yenilerken, gerekse rutin tamir, monteleme sabitleme ve bakım işlerinizde en büyük yardımcınız oluyor. 


Vidalar, çiviler , dübeller , kroşeler gibi yüzeye monte veya sabitleme işlemlerinizi gerçekleştirmenize olanak sağlayan ürünler arasında; beton ve çelik sabitleme malzemeleri, oluklu vidalar, sunta vidaları, kroşeler,  plastik dübeller,  alçıpan dübelleri, açık piton vb. ürünler yer alıyor. Bunların yanı sıra, tüm monteleme ve sabitleme işlemleriniz için yardımcı aparatlardan olan pullar, somunlar, balık gözlü pullar, baza klipsleri, kelebekler, civatalar, noktalı antikler, sandalye takozları gibi birçok  ürünü de bulabilirsiniz. Hırdavat ve el aletleri ile ilgili tüm sabitleme ürünlerini dilerseniz tek tek, dilerseniz setler halinde kolaylıkla satın alabilirsiniz.


Büyükten küçüğe, inceden kalına, plastik veya metal vidalar , çiviler , dübeller, kroşeler ; Agromak Bosch  Hetaş, Himerpa , Hobisan, Kalekim,  Mutlusan  Sanex, Stanley, Tekzen, Zen Home gibi kaliteli ve tanınmış markalardan oluşuyor. Tüm tamir, bakım, onarım ve yenileme işlemlerinizde yüksek performans sunuyor. 


Tekzen, ihtiyaç duyduğunuz tüm malzemeler için, kaliteli ürünleri ve bütçenize uygun fiyat seçenekleri ile yanınızda. Hırdavat ve el aletleri bölümünde bulunan tüm ürünleri detaylarıyla inceleyebilir, Tekzen kalite ve güvencesiyle hemen sepetinize ekleyebilirsiniz. 

Üye Girişi Üye Ol Sipariş Takibi
0 Sepetinizde ki Ürün Sayısı
SEPETE GİT