Toplam 24 üründen, 1-24 arası gösteriliyor.

Pvc Kaynak Makineleri


Pvc Kaynak Makineleri Kategorisinin Çok Satanları

Pvc boru sistemleri ve diğer pvc kaplama malzemelerin kesimi, birleştirilmesi gibi işlemleri yapmaya yarayan pvc kaynak makinası çeşitlerini, hırdavat & el aletleri kategorisi altında temin edebilirsiniz.


Kısa adı PVC olan polivinil klorür, kimyasal özellikleri nedeniyle hem esnek hem de dayanıklı ve sert bir plastik malzemedir.  Bu malzeme başta yapı, dekorasyon sektörü olmak üzere, birçok alanda yoğun olarak kullanılıyor. Pvc kaynak makineleri, bu malzemenin kesilmesini, kaynakla birleştirilip ek yapılabilmesini sağlıyor. Kaynak makinaları kapsamına kaynak makinesi, boru kesme makası, mengene ayak, piston ve diğer teçhizatlar giriyor. Kaynak makinesi seti olarak da bir arada bulabileceğiniz bu aletler ile yer döşemesi, su tesisatı, kapı-pencere profillerinin hazırlanması, elektrik kablolarının yerleştirileceği boruların düzenlenmesi gibi birçok işlem yapılabiliyor.


Siz de sıhhi tesisat veya yapı sektörlerinde hizmet erbabı olarak faaliyet gösteriyorsanız, pvc kaynak makineleri arasından ihtiyacınıza uygun modeller için hemen sipariş verebilirsiniz. Pvc kaynak makineleri seçeneklerine ister tekli ürün olarak, ister set olarak sahip olabilirsiniz. Kategoride listelenen Tekzen, Candan, Jaws 42 ve diğer markalara ait pvc kaynak makinesi modelleri ile işlerinizi kolayca gerçekleştirebilirsiniz. Aradığınız cihaz ve aletlere ait teknik detaylara ürünlerin üzerine tıklayıp erişebilirsiniz.


Pvc kaynak makinesi fiyatları kapsamında bütçenize uygun ürünleri karşılaştırarak ihtiyacınız olan modeli Tekzen güvencesiyle kolayca satın alabilirsiniz.

Üye Girişi Üye Ol Sipariş Takibi Canlı Destek
0 Sepetinizde ki Ürün Sayısı
SEPETE GİT