Toplam 29 üründen, 1-29 arası gösteriliyor.

Zımparalar ve Kazıma Bıçakları


Tekzen Su Zımparası 600 Kum
Tekzen Su Zımparası 600 Kum
Sadece Mağazada
1,49 TL
Tekzen Su Zımparası 400 Kum
Tekzen Su Zımparası 400 Kum
Sadece Mağazada
1,49 TL
Ahşap Raspa 140x40mm
Ahşap Raspa 140x40mm
Temin Edilemiyor
Karbosan 521958 Su Zımparası
Karbosan 521958 Su Zımparası
Sadece Mağazada
2,99 TL
Tekzen Su Zımparası 240 Kum
Tekzen Su Zımparası 240 Kum
Sadece Mağazada
1,49 TL

El aletleri arasında yer alan ve pürüzlü yüzeyleri düzeltmek için kullanılan ürün çeşitleri zımparalar ve kazıma bıçakları kategorisinde yer alıyor. Numarasına bağlı olarak kalınlıkları ve pütürlü yüzeyleri değişen ürün çeşitleri ahşap yüzeylerin yanında metal, sıva, plastik ve fiberglass malzemelerden üretilen yüzeyleri düzeltmek için kullanılır.


Farklı özelliklere sahip ürün çeşitleri arasında yumuşak sünger zımpara çeşitlerine ulaşabilirsiniz. Dayanıklı yapısı sayesinde uzun süre yırtılmadan kullanılan bu ürünler yüzeylere başarıyla tutunur ve kolay bir kullanım sağlar. Esnek yapısı ile ele tam oturduğu için işinizi kolaylaştıran ürünler, kenarları ve ulaşılması zor yerleri başarıyla düzeltmenize imkan verir. Farklı kalınlıklara sahip olan zımpara makinesi arasında ultra ince, süper ince, ince ve orta kalınlıklarda ürünlere ulaşabilirsiniz. Aynı zamanda ıslak ve kuru işlem için uygun olan su zımparası ve kuru zımpara çeşitlerini kategoriden temin edebilirsiniz.


Otomotiv ve inşaat sektöründe kullanılan rende modelinden ürünler ise profesyonel kullanım için ideal bir tercih olacaktır. Uygun ebatları ile hızlı ve geniş hacimli kullanıma imkan veren ürünler işinizi kısa süre bitirmenizi sağlar. 10’lu paketler halinde satılan rende zımparalar için gerekli yardımcı malzemeleri de ürün sayfalarından inceleyebilirsiniz. Farklı özelliklere sahip ürün çeşitleri dışında dişli duvar kağıdı kazıyıcı ve plastik kazıyıcı gibi ürünler zımparalar ve kazıma bıçakları arasında sizlere sunulur.


Kağıt ya da kauçuk zımpara tutucusu ve zımpara için disk altı gibi ürünleri de bulacağınız kategoride aradığınız ürünü MXS, 3M, 4CR, Karbosan, Atlas gibi farklı markalardan Tekzen güvencesi ile satın alabilirsiniz.

Üye Girişi Üye Ol Sipariş Takibi Canlı Destek
0 Sepetinizde ki Ürün Sayısı
SEPETE GİT