Toplam 13 üründen, 1-13 arası gösteriliyor.

En Uygun Raf Altı Tutucuları Tekzen'de!

Raflar düzenleyici özelliklerinin yanı sıra dekoratif açıdan da oldukça önemli materyallerdir. Rafların sabitlenmesi ve güvenli hale gelebilmesi için raf altı materyalleri oldukça önemli bir yere sahiptir. Dekoratif açıdan da bulunduğu alanda oldukça dikkat çekici olan bu ürünlerin farklı modeller Tekzen kalitesiyle sunuluyor. Siz de bu ürünleri inceleyerek sizin için uygun seçeneği tercih edebilirsiniz.

Şık Tasarımlarıyla Raf Altı Tutucu Modelleri

Raf ayakları rafların sabitlenmesi için önemli olduğu kadar dekoratif bir görünüme ulaşmak için de önemlidir. Duvar raf ayağı modelleri oldukça geniş bir tasarım çeşitliliğine sahiptir. Ürünler arasında koyu renkli otantik görünüme sahip modellerin yanı sıra daha açık tonlarda ve modern bir tarz yakalayan seçenekler de mevcuttur. portmanto askılıkları ile uyumlu olarak edinebileceğiniz rustik tarzda gold ürün seçenekleri evinizde oldukça sofistike bir hava katar. Özellikle koridorlarda bulunan raflarda kullanacağınız bu ürünlerle uyumlu kulp çeşitleri sayesinde vestiyer dolaplarınızı da raflarınızla uyumlu hale getirebilirsiniz.

Kullanışlı Özellikleriyle Raf Altı Tutucuları

Raf sabitleyici ürünlerin sahip olduğu farklı modeller ile ilgili önemli noktalardan biri de ürünlerin sahip olduğu özellikler olur. Bu özellikler ürünün daha kolay kullanılmasını sağlar. Katlanır raf aparatı bu açıdan oldukça beğenilen ürünlerden biridir. Bu tür ürünler raflara katlanabilirlik kazandırdıkları için oldukça kullanışlı olurlar. çekmece rayları nasıl çekmecelerin istenildiği zaman çekilerek kullanılabilmesini sağlıyorsa bu ürünlerde rafların istenildiği zaman açılıp kapanmasını sağlar. Duvara raf montaj aparatı rafların sabitlenmesini sağlayarak tehlikeli durumlarda da korunmanıza yardımcı olur. Kullanışlı raf pimleri sayesinde rafları dolaba monteleyebilir ve eşyalarınızı saklamak için daha geniş bir alana sahip olabilirsiniz.

Dayanıklı Yapılarıyla Güvenle Kullanabileceğiniz Raf Altı Tutucuları

Raf askı aparatı duvarlara sabitleyeceğiz askıların daha güvenli bir hale gelmesini sağlamakla görevlidir. Ancak bu ürünlerin kaliteli materyallerden üretilmiş olması görevleri yeterli bir şekilde yerine getirmelerini sağlar. Kalitesiz ürünler hem tehlikeli durumlar yaşatabildikleri gibi hem de kısa süre içerisinde estetik görünümlerini kaybedebilirler. asma kilitler ve raf askıları gibi ürünlerle ilgili önemli konulardan biri de ürünlerin üretildiği metal türü olur. Metal raf ayağı çeşitlerinin tümü yüksek kaliteye sahip olan dayanıklı ürünlerdir. Ürünler bu sayede uzun süre paslanmaz ve sağlamlığını yitirmez. Ferforje raf ayağı sayesinde ise hem otantik bir görünüm oluşturabilirsiniz hem de rafların düşmesini engelleyebilirsiniz. Met Metal Raf Altı Siyah 230 x 165 mm gibi kalitesiyle dikkat çeken ve uzun süreli kullanımlarda dahi eğilip bükülmeyecek ürünleri tercih ederek uzun süre kullanabilirisniz.

Farklı Raflarla Uyumlu Raf Altı Tutucu Seçenekleri

Raf asma aparatı seçimi yaparken dikkat etmeniz gereken en önemli noktalardan biri ürünleri rafınız ile uyumlu olmasıdır. Seçeceğiniz menteşeler kapınız ile uyumlu ölçülere sahip olmalı aksi takdirde kapıya zarar verir. Raf konsolu ve türevi ürünlerde raflarınızla uyumlu olmalıdır. L raf demiri modelleri özellikle dikdörtgen rafalrda rahtlıkla kullanılabilecek sçenkerledenir. Daha oval yapıya sahip olan rafları da bu tür ürünlerle kullanmak mümkündür ancak apartların uzunluğu bu noktada daha kısa ve daha uzun olabilir. Ayrıca oval rafları üç farklı yerden sabitlemek her zaman en iyi sonucu verir. mobilya macunları ile de destekleyerek kullanacağınız bu sabitleyici ürünler arasından rafınıza en uygun olanı rahatlıkla seçebilirsiniz.

Geniş Fiyat Aralıklarıyla Raf Altı Tutucuları Tekzen’de!

Raf demiri fiyatları oldukça geniş bir seçenek aralığına sahiptir. Ürünlerin bulunduğu bu aralıktaki fiyatları etkileyen özelliklerin başında ürünlerdeki materyaller gelir. Ferforje raf altı seçenekleri klasik metal ürünlerden farklı fiyatlara sahip olabilir. Ürünlerin boyutları da bu durumda oldukça etkindir. Sanex Rafaltı 10x13 cm Siyah renk model ortalama boyutlarıyla dikkat çeker ve farklı boyutlardaki raflarla rahatlıkla uyum sağlayabilir. Bu sebeple fiyatı diğer ölçülerdeki modellerden farklı olabilir. Siz de kapı stoperleri ve raf tutucular gibi farklı ürünleri Tekzende kendi bütçenize uygun fiyatlarda rahatlıkla bulabilirsiniz.

Üye Girişi Üye Ol Sipariş Takibi
0 Sepetinizde ki Ürün Sayısı
SEPETE GİT