Toplam 41 üründen, 1-36 arası gösteriliyor.

Raf Altları


Oldukça geniş ürün yelpazesine sahip olan raf altı üst kategorisi altında ham madde, renk, tasarım açısından mobilyalarınızın ve odanızın genel renk dağılımı ve tarzına göre inceleyebileceğiniz sayısız seçeneği bir arada bulabilirsiniz.


Açık ve kapalı modelleri sunarak ev ve ofislerdeki eşyaların organizasyonuna alternatif ve dekorasyonun vazgeçilmez parçası olan rafların duvara sabitlenmesi için kullanılan ayakların, sağlamlığı sağladığı için oldukça önemi bulunuyor.


Raf ile duvar arasında kullanılan bağlantı elemanlarının, üzerinde kullanacağınız ağırlığa ve uzunluğuna bağlı olarak belirli sıklıkta montelenmesi ve uygun kalitede seçilmesi gerekiyor. Montaj aparatları, kurulum aşamalarına uyulduğu takdirde kolayca monte edilebiliyor.


Farklı duvar malzemeleri farklı materyallerden üretilmiş monte ayakları gerektiriyor. Dekorasyonunuza uygun olması için odanın dizaynına göre model ve ham madde açısından da farklı seçenekler sunan ürünlerin, kalınlık ve incelik açısından da alternatifleri bulunuyor. İnce tasarımlı ferforje modelleriyle sadeliği yakalayabildiğiniz gibi plastik ve çelik ayaklar da dayanıklılıklarıyla uzun ömür vadediyor. Üstelik daha ticari ve oldukça ağır malzemelere destek olan ürünler için tercih edilen dayanıklı kalın modellerine ek olarak ahşap bağlantı aksesuarlarını da bulabiliyorsunuz. Başlıca beyaz, siyah ve ahşap renklerde olan raf ayaklarında ayrıca küçük odalarda, mutfak ve balkonlarda tercih edilen katlanabilir masalar için gerekli olan, katlanma özelliği olanlar da bulunuyor. Ayrıca mutfak ve banyo gibi sık kirlenen alanlarda kullanılabilen bağlantı elemanlarının kaplamaları da kolay temizlenebilme özelliği sunuyor.


Aradığınız bütün seçenekleri, kolay ulaşım imkanı ile sizlere sunan Tekzen ile isteğinize uygun raf altları modelleri sağlayan markaları inceleyebilir, ürünlerin kaliteleri ve özellikleri hakkında bilgi sahibi olabilir ve ihtiyacınız olan ürüne ulaşabilirsiniz.

Üye Girişi Üye Ol Sipariş Takibi Canlı Destek
0 Sepetinizde ki Ürün Sayısı
SEPETE GİT