Toplam 278 üründen, 1-30 arası gösteriliyor.

Panç Adaptörleri


Hırdavat & El aletleri kategorisinin altında yer alan panc adaptorleri bölümünde tadilat ve dizayn işlerinde kullanıcılara büyük kolaylık sağlayan panç adaptörleri, farklı yüzeylerde kullanıma uygun delik açma testereleri, farklı uç setleri ve buat açma set ürünlerini rahatlıkla bulabilirsiniz.


Bosch, Eclipse, Black & Decker ve Maestro gibi yüksek kalite hırdavat ve el aletleri üreten markaların ürünleri arasından her türlü tamir, tadilat ve inşaat işlerinde kullanabileceğiniz matkap adaptörleri ile evinizi veya ofisinizi kolaylıkla yeniden dizayn edebilirsiniz.


Matkap ile daire şeklinde delikler açılabilmesine olanak tanıyan pançlar, panc adaptorleri ürünlerine monte edilerek kullanılabiliyor. İstenilen boyutta pürüzsüz delikler açabilen uçlar, matkap kullanarak yapılması zor ve zahmetli olan işlerin kısa sürede gerçekleştirebilmesine olanak sağlıyor. Kategori altında bulunan adaptör ucu seti ürünleri ise farklı boyutta matkap uçlarını bünyesinde barındırıyor. Kullanıcıların çok küçük deliklerden büyük ve geniş deliklere kadar farklı delme işlemlerini kusursuz olarak yapmasını sağlayan set ürünleri, adaptör uçlarına takılarak kolaylıkla kullanılabiliyor.


Panc adaptorleri kategorisinde yumuşak çelik, paslanmaz çelik, dökme demir, pirinç, alüminyum ve ahşap yüzeyleri açmak için kullanabileceğiniz testere ürünleri de yer alıyor. Farklı yüzeylere uygun açma testerelerini kullanarak zorlu alaşımlar üzerinde rahatlıkla istediğiniz boyut ve şekilde çalışma alanı açabilir, yapılması gereken işleri hızlı bir şekilde bitirebilirsiniz.


Tekzen kalitesi ve güvencesi ile yapacağınız iş ve bütçenize en uygun ürünü kolaylıkla seçebilirsiniz. Arzu ederseniz kategoride yer alan markaların ürünleri üzerine tıklayarak ürün detaylarını ve özelliklerini inceleyebilir, dilediğiniz ürünü alışveriş sepetinize ekleyerek satın alabilirsiniz.

Üye Girişi Üye Ol Sipariş Takibi Canlı Destek
0 Sepetinizde ki Ürün Sayısı
SEPETE GİT