Toplam 13 üründen, 1-13 arası gösteriliyor.

Birbirinden ayrı bulunan malzemeleri bir araya getirmek amacıyla zımba makinesi kullanılıyor. Özellikle ofislerde aynı özelliğe sahip belgeleri bir arada tutmak için kullanılan bu ürün her evde bulunan bir kırtasiye malzemesi olarak da satılıyor. Tabanca olarak ise daha çok kağıt, alüminyum, tahta, kumaş kaplama işlerinde etkili bir yardımcı olarak kullanılıyor. Bu makinenin kullanımı sırasında içine tel konulması gerekiyor. Bu tel ise kullanılacağı makinelerin özelliğine ve boyutuna göre değişiklik gösteriyor. Malzemeleri birbirine bağlamak için kullanılan tellerin paslanmaz özelliğe sahip olması ortaya çıkarılan modelin daha uzun süreli olmasını sağlıyor. 


Bu makineler doküman sınıflandırması işinde kullanılıyor ve böylece aranılan belgelere daha kolay ulaşılıyor. Eşyaların kaplanması sırasında da kullanılan zımba tabancası kaplamanın daha pratik yapılması konusunda kullanıcılara yardımcı oluyor. Bu aletin bazı modellerinde tel yerine çivi kullanılıyor. Makine ve tabanca için kullanılan teller ve çiviler de kalite, boyut ve özellik olarak farklılık arz ediyor. Kullanılacağı yerin kalınlığına ve rengine göre bu ürünler değişmektedir. Bu ürünler evlerde basit tadilat işleri, büro işleri için kullanılabildiği gibi işletmelerde eşyaların kaplanmasında ve tadilat işlerinde kullanılıyor.


Bu tabanca genelde mekanik olarak kullanılıyor. Bu ürünlerin elektrikli olanları da bulunuyor. Bu ürünlerde dikkat edilmesi gereken husus kullanım sırasında geri tepmesiz olması ve güvenle kullanılması olarak biliniyor. Kullanım sırasında kullanıcının zarar görmemesi için dikkatli davranmak gerekiyor. Bu aletler için kullanılan zımba teli ve çiviler 1000'li,  2000'li, 5000'li olmak üzere paketler halinde satışa sunuluyor. Zımba telleri modellerine hırdavat-ev aletleri kategorisinde bulunan el aletleri kısmından ulaşılabiliyor. 

Üye Girişi Üye Ol Sipariş Takibi
0 Sepetinizde ki Ürün Sayısı
SEPETE GİT