Toplam 3 üründen, 1-3 arası gösteriliyor.

Bantlama Makinaları


Tesa Bant Kesici
Tesa Bant Kesici
Temin Edilemiyor
Bant Kesme Aparatı
Bant Kesme Aparatı
Temin Edilemiyor

Depolama, kolileme ya da kargolama, özellikle sıklıkla ürün gönderimi yapan firmalar için önemli süreçlerdendir. Paketleme ya da bantlama sırasında çok daha hızlı ve etkin bir şekilde çalışmanızı sağlayacak bantlama makineleri, ürünlerinizin çok daha sağlam bir şekilde hazırlanmasını sağlar. Lojistik ve kargo çalışanlarının vazgeçilmez el aletleri arasında bulunan bantlama makineleri ile müşteri memnuniyetinizi arttırabilir, ürünlerinizi çok daha güvenli bir şekilde son tüketiciye ulaştırabilirsiniz.

 

Koli bandını bantlamak istediğiniz yüzey üzerinde sürüklemenizin yeterli olacağı makine sayesinde hızlı bir şekilde kolileme işlemini tamamlayabilir ya da tamirat işlerinizi sonuçlandırabilirsiniz. Koli bantlama makineleri, mini el tipi bant kesme makinesi ya da bant kesme aparatı gibi farklı ürünlere ulaşabileceğiniz kategori, ihtiyacınıza göre seçim yapma imkanı sunar.

Cihazı kullanacak kişilerin kolaylıkla kavrayabilmesi için özel tutma kısmı bulunan ürünler, farklı yüzeylerde ve malzemelerde ergonomik bir çözüm sunar. Çok yönlü kullanımları ve kolaylıkla taşınabilir olmaları ile öne çıkan kenar bantlama makineleri, ofis ve depolama işlemlerinin yanı sıra, evinizde yapacağınız tamiratlarda da rahatlıkla kullanabilirsiniz. Koli bandına uyumlu modelleri tercih edebileceğiniz gibi, standart ambalaj bantlama ürününü tercih edebilir, paketleme işleminizi çok daha eğlenceli ve pratik bir hale getirebilirsiniz.

 

Koli bantlama makinası modellerinin yanı sıra, bant kesme aparatı gibi kullanışlı ürünleri de içerisinde bulunduran kategori, ihtiyacınıza en uygun ürünü seçmenizi sağlar. Standart koli bandının gövdesine kolaylıkla yerleştirebileceğiniz aparat sayesinde, bandı pratik bir şekilde kesebilir, bir sonraki kullanımınıza kadar güvenle saklayabilirsiniz.

 

Geniş kullanım alanları ve pratik kullanımları ile kolileme ve paketleme süreçlerinizi çok daha hızlı bir şekilde yapmanızı sağlayacak ürünlerin yer aldığı kategoriyi Tekzen güvencesiyle inceleyebilir, Rubenis, Mas ya da Vat19 gibi markaların ev aletleri ürünlerini karşılaştırabilirsiniz. Bütçenize uygun bantlama makinası fiyatlarına ulaşıp, dilediğinizi kolayca satın alabilirsiniz.

Üye Girişi Üye Ol Sipariş Takibi
0 Sepetinizde ki Ürün Sayısı
SEPETE GİT