Toplam 51 üründen, 1-30 arası gösteriliyor.

Mengene, işkence


Hırdavat & El Aletleri kategorisinin en önemli parçalarından biri olan mengene işkence aletleri ile tamirat işlemleri oldukça kolay bir şekilde gerçekleştrilebiliyor. Pratik ve hızlı bir tamiratın yanı sıra güvenli bir tamiratın önemli bir parçası olan mengene ürünleri ile iş kazaları yaşanmasının önüne geçilebiliyor.


Gerdirme kiti, vakumlu kıskaç, işkence seti gibi ürünler yardımıyla tesisat tamiratı işlemleri rahatlıkla gerçekleştirilebiliyor. El aletleri arasında ahşap keskiler, demir rendeler, anahtarlar, cımbızlar, çekiçler ve balyozlar, eğe ve törpüler gibi onlarca farklı işleve sahip ürünler yer alıyor. Agromak, İzeltaş, Hetaş, CHEF, Kanca, Sonax gibi markaların çok sayıda ürününe bu kategoride ulaşabilirsiniz.


Metal mandal ürünleri ile ağır malzemeleri kolayca tutturabilirsiniz. Mengene işkence aletleri arasında bulunan tesviye ürünleri ile tesviye işlemlerini gerçekleştirmek daha kolay bir hal alıyor. Ağır ürünlerin yanı sıra kompakt ürünleri açmaya ya da sabitlemeye yarayan mengene işkence yardımıyla zorlu işleri gerçekleştirmek kolaylaşıyor. Demir modelleri ile oldukça sert olan demir ürünler kolayca biçimlendirilebiliyor. Bunun yanı sıra manivela, marangoz modelleri gibi geniş ve çeşitli alanlara hitap eden ürünler de bu kategoride bulunuyor. El aletleri arasında bulunan ve tamir işlemlerini hızlandırmaya yarayan kargaburunlar, testereler, yan keskiler ve penseler ile oldukça verimli bir şekilde çalışılabiliyor.


Farklı malzemelerden üretilmiş olan ürün seçeneklerinin dışında farklı boyutlara ve farklı dayanıklılık seviyelerine sahip ürünler de kategoride yer alıyor. Akıllı ve kullanışlı filtreleme özelliklerinden yararlanarak ihtiyacınız olan tüm aletleri oldukça hızlı bir şekilde sepetinize ekleyip hemen satın alma işleminizi gerçekleştirebilirsiniz.

Üye Girişi Üye Ol Sipariş Takibi Canlı Destek
0 Sepetinizde ki Ürün Sayısı
SEPETE GİT