Toplam 14 üründen, 1-14 arası gösteriliyor.

Mengene, işkence


Chef İşkence C Tipi 3''
Chef İşkence C Tipi 3''
Sadece Mağazada
69,99 TL
İşkence 80x500 mm
İşkence 80x500 mm
Sadece Mağazada
199,90 TL
İşkence 50x500 mm
İşkence 50x500 mm
Sadece Mağazada
109,90 TL
İşkence C Tipi 2''
İşkence C Tipi 2''
Temin Edilemiyor
Chef İşkence C Tipi 4''
Chef İşkence C Tipi 4''
Sadece Mağazada
99,99 TL
İşkence 50x250 mm
İşkence 50x250 mm
Sadece Mağazada
89,99 TL
İşkence 80x250 mm
İşkence 80x250 mm
Sadece Mağazada
169,90 TL

En Sağlam Mengene ve Marangoz İşkenceleri Tekzen'de!

Marangozluk işleri ile uğraşanların hayatlarının çok daha kolay hale gelmesi için bazı noktalar bulunur. Bu noktada kişinin yeteneği ve becerisi kadar kullandığı materyallerde büyük önem taşır. Mengene çeşitleri bu noktada en çok önem taşıyan materyaller arasında bulunurlar. Birbirinden farklı mengeneler, eğe ve törpüler gibi marangozluk malzemelerini Tekzen’de bulabilrisiniz.

Birbirinden Farklı Mengene Çeşitleri

Marangozlar çalışırken çok farklı aletlere ihtiyaç duyabilirler. Farklı tasarımları üretirken kullandıkları aletlerin de tasarımları değişiklik göstermelidir. Marangoz işkence aleti çeşitleri bu sebeple oldukça geniş bir seçenek skalasına sahiptir. Bu aletlerin bulunduğu skalada geniş ürün çeşitliliği sayesinde kullanıcılar kendilerine uygun ürünü çok rahat bir şekilde bulabilirler. Küçük mengene çeşitleri çok kolay bir şekilde taşınabilecek ve ufak çaplı ayarlamalar için rahatlıkla kullanılabilecek ürünlerdendir. Bu tür ürünlerin yanı sıra sabit olarak kullanabileceğiniz ve çok daha büyük boyutlardaki işlemlerde kullanabileceğiniz büyük mengene çeşitleri de mevcuttur. Tüm bu tasarımlar ürünlerin farklı işlemlerde rahatlıkla kullanılabilmesini sağlar. Siz de zımpara ve kazıma bıçakları ile birlikte kullanacağınız farklı ürünleri inceleyerek kendiniz için uygun seçenekler inceleyebilirsiniz.

Birbirinden Farklı Özelliklerle Rahatlıkla Kullanabileceğiniz Mengeneler

Marangoz aletleri arasında inceleme yaparken dikkat etmemiz gereken önemli noktalardan biri de ürünlerin sahip olduğu özellikler olur. Bu özellik ürünlerin günlük hayatta kullanım şeklini de belirleyicisidir. G mengene özellikle masa tasarımlarında ve işçiliklerinde oldukça kullanışlı malzemelerdendir. Bu tasarım g şeklindeki bir sıkıştırma aleti ile masaları rahatlıkla sabitleme imkanına sahip olursunuz. Ayarlı Mengene C Tipi 2inc modeli masaları çalışma sırasında çok daha rahat bir şekilde kullanabilmek için oldukça kullanışlı ürünlerdendir. El mengenesi çeşitleri kısa süreli işlemler için oldukça rahat bir şekilde kullanılabilecek seçeneklerdendir. Siz de rahatlıkla kullanabileceğiniz hırdavat ve el aletleri seçeneklerini tercih ederek marangoz işlemlerini çok daha kolay hale getirebilirsiniz.

Üstün Kalitesiyle Uzun Süre Kullanabileceğiniz Mengeneler

Marangoz işkencesi ürünleri ile ilgili önemli noktalardan biri de ürünlerin kalitesi olur. Kalitesiz ürünler hem işlemi çok daha zor hale getirir hem de kısa süre içerisinde yıpranır ve kullanılamaz hale gelir. Masa mengenesi seçenekleri üstün kalite ahşap ve demir materyalden üretilir. Mengeneler ve ahşap keskiler gibi ürünlerde kullanılan ahşap materyal su ile temas ettiğinde zarar görmeyecek yapıdadır. Ayrıca yoğun olarak kullanıldığında hemen çatlamayan sert yapısı sayesinde dayanıklılık sağlar. Mengenelerde, çekiç ve balyozlar gibi ürünlerde kullanılan demir materyaller de uzun süre boyunca paslanmaması için özel olarak üretilir. Siz de tüm bu ürünler arasından kendinize uygun seçeneği inceleyerek uzun süre rahatlıkla kullanmaya devam edebilirsiniz.

Rahat Kullanımıyla Farklı Mengeneler

Mengeneler arasından seçim yaparken kullanım şeklini de göz önüne almanız çok doğru bir tercih olur. Ürünlerin kullanım şekli yapacağınız işlemler daha kısa sürmesini sağlar. Ayrıca ürünlerin kolaylıkla kullanılabiliyor olması marangozluk işlerinin çok daha güvenli hale gelmesine yardımcı olur. Mengeneler de murç ve keskiler gibi dikkatli kullanılması gereken ürünlerdir. El mengenesi kısa sürede işlem yaptığınız materyalleri sabitlemek için kullanabileceğiniz hafif ürünlerdendir. Ürünün hafif yapısı çok daha rahat kullanılabilmesini sağlar. Otomatik mengene işlemi yapacağınızda kullanmanız gereken dereceye ve açıya göre direk olarak ayarlanabildiği için kolaylıkla kullanılır. nokta zımbalar da oldukça rahatlıkla kullanılabilecek ürün türlerindendir. Bu tür ürünlerin tümü Tekzen ile karşınızda.

Uygun Fiyat Seçenekleriyle En Kaliteli Mengeneler Tekzen’de!

Mengene fiyatları ürün incelemesi yaparken özellikleri dikkat edilen noktaların başında gelir. Ürünlerin fiyatları üzerinde sahip oldukları özellikler, kullanım şekilleri de etkilidir. Tekzen’de bulunan ürünler set halindeki seçeneklere de sahiptir. Bu ürünler oldukça avantajlı modellerdendir. İşkence seti ürünleri içerisinde farklı boyutlarda ve farklı açılara uyum sağlayabilen parçalar bulunur. Chef İşkence Seti 4'lü ürünü içerisinde 4 farklı parça bulunur. Bu mengeneler farklı boyutlarda oldukları için farklı parçalarda rahatlıkla kullanılabilirler. Siz de mengeneler ve testereler gibi farklı marangoz malzemeleri arasında bütçenize uygun seçenekleri rahatlıkla bulabilirsiniz.

Üye Girişi Üye Ol Sipariş Takibi
0 Sepetinizde ki Ürün Sayısı
SEPETE GİT