Toplam 63 üründen, 1-36 arası gösteriliyor.

Tornavidalar ve Tornavida Setleri


Chef Tornavida Seti
Chef Tornavida Seti
Temin Edilemiyor
Kontrol Kalemi-Rm012
Kontrol Kalemi-Rm012
Sadece Mağazada
5,49 TL

En Kaliteli Tornavida Setleri Tekzen'de!

Günlük hayatta sık sık tamir edilmesi gereken ve arızalanan ürünlerle karşı karşıya kalabilirsiniz. Bu tür tamiratları pratik şekilde yapabilmek, evinizdeki cihazları kontrol edebilmek için ihtiyacınız olan çeşitli aletler satışa sunulur. Tornavidalar en sık kullanılan el aletleri arasında bulunurlar. Bu aletlerin edinilmesi günlük hayatınızın kolaylaşabilemsi ve kendi montajlarınızı kendiniz yapabilmeniz için önemlidir. Siz de tornavida takımı seçeneklerini Tekzende bulabilirsiniz.

Birbirinden Farklı Tornavida Çeşitleri

Tornavida çeşitleri kullanım şekillerine göre değişiklik gösterir. Bu çeşitlerin tasarım özellikleri birbirinden farklı olur. Böylece farklı vida, çivi ve dübel çeşitleri ile birlikte kullanabileceğiniz modeller, bulmak mümkün olur. Yıldız tornavida en sık kullanılan çeşitlerinden biridir. Bu tür tornavidaların uç kısmı kare tornavidaların ki gibi düz değildir. Yıldız şeklindeki üç bu biçimdeki vidalara yerleştirebilmek için uygun olurlar. Altıgen tornavidalar ise bu tür gıdalarla birlikte kullanabilmek için özel olarak üretilirler. Birbirinden farklı tornavida modellerinin tümünü Tekzen ürünleri arasında rahatlıkla bulabilirsiniz.

Üstün Kalitesiyle Uzun Süre Kullanabileceğiniz Tornavidalar

El aletleri arasından seçim yaparken dikkat edilmesi gereken önemli özelliklerin en başında kalite ve dayanıklılık gelir. Ürünlerin kalitesi ve dayanıklılığı uzun süre kullanılabilmesi için son derece önemli olur. Modellerin kalitesini belirleyen detay ise üretildikleri materyaller olur. Kaliteli tornavida setlerinin en önemli özellikleri paslanmaz çelik materyalden üretilmiş olmalıdır. Bosch Aksesuar 46 Parça Tornavida Seti içerisinde bulunan ürünler, gibi kaliteli materyallerle üretilmiş olan seçenekler tamiratlar esnasında bozulmadan, rahatlıkla kullanılarak size büyük kolaylık sağlar. Bu tür ürünler, en sert vidaları bile rahatlıkla gevşetebilecek güçtedir. Kalitesi ürünler vidaları gevşetirken kırılabilir, zamanla paslanabilir. Tekzen’de bulunan tornavidaların tümünü yıllar boyunca rahatlıkla kullanmaya devam edebilirsiniz.

Ergonomik Tasarımlarıyla Rahatlıkla Kullanabileceğiniz Tornavidalar

Tornavida setleri arasında inceleme yaparken dikkat etmeniz gereken bir detay da ürünlerine sahip olduğu işlevsel özellikler olur. Ürünlerin tasarımları işlevselliği bu açıdan önemli bir özelliktir. Ergonomik tasarıma sahip olan ürünler hem çok az yer kaplar hem de rahatlıkla kullanılabilir. MasterCare 32 Parça Mini Tornavida Seti 426712 ergonomik tasarımıyla ön plana çıkar. Küçük boyutlarda olması rahatlıkla taşınabilmesini sağlar. Böylece tamirat için farklı bir yere gitmeniz gerektiğinde ürünleri alet çantanızda rahatlıkla taşıyabilirsiniz. Elektronik tornavida setleri gibi gelişmiş özellikleriyle dikkat çeken ürünler de büyük kolaylık sağlar. Kontrol kalemi seçenekleri ile birlikte kullanabileceğiniz bu ürünler ve daha fazlasını Tekzen’de bulabilirsiniz.

Kolay Kullanımıyla Tornavidalar ve Tornavida Setleri

Penseler ve tornavidalar gibi aletlerin kullanım şekli, büyük önem taşır. Ürünlerin kullanım şekli günlük hayatınızın kolaylığı açısından oldukça önemlidir. Zor bir kullanıma sahip olan ürünler, özellikle tamirat işlerine yeni olanların büyük sıkıntılar çekmesine sebep olabilir. T tornavidalar elektronik aletlerin ve ocakların tamiratında rahatlıkla kullanabileceğiniz ürünlerdendir. Mıknatıslı uca sahip olan bu tür tornavidalar, tamirat işlemini çok daha kolay hale getirir. Kargaburunlar gibi alet çantanızdan eksik etmek istemeyeceğiniz ürünleri ve çeşitli tornavida setlerini Tekzen’den rahatlıkla edinebilirisniz.

Uygun Fiyatlarıyla Tornavida Setleri

Ürün seçimini etkileyen faktörlerden biri fiyatlardır. Tornavida setlerinin sahip olduğu fiyatlar, tasarım ve işlevsel özelliklerine göre değişiklik gösterir. Tornavidalar tıpkı kerpetenler gibi tamirat işlerinde büyük önemi olan materyallerdir ve kullanıldıkları alanlar töre fiyatsal farklılıklar gösterir. İnce tornavida takımları rahat bir şekilde tutulabilecek ve taşınabilecek tasarıma sahip olan örneklerdendir. Ürünlerin fiyatları bu açıdan değişiklik gösterebilir. Tekzen’de çekiç ve balyozlar ile birlikte set halinde bulabileceğiniz tornavida takımları mevcuttur. Bu tür ürünler sayesinde çok daha avantajlı bri alışveriş yapabilirsiniz.

Üye Girişi Üye Ol Sipariş Takibi
0 Sepetinizde ki Ürün Sayısı
SEPETE GİT