Toplam 486 üründen, 1-36 arası gösteriliyor.

Tornavidalar ve Tornavida Setleri


Yapı ve tadilat işlerinde kullanılan el aletleri arasında vida takma, sökme, gevşetme gibi işleri için tasarlanan tornavida çeşitleri de size sunuluyor. Tornavida Seti kategorisinden temin edeceğiniz bu ürünler arasında ev içinde kullanacağınız ürünleri ve profesyonel yapı işlerinde kullanacağınız ürünleri bulacaksınız. Bu ürünleri Agromak, Black&Dacker, Bosch, Chef, DBK, Drehmax, Eclipse, Einhell, Hetaş, Kale Makine, Stanley, Tekzen, Weber Tools gibi farklı markalardan satın alabilirsiniz.

 

Tornavidalar arasında uzun gövdeye sahip yıldız, düz tornavida uçları olan ürünlere ulaşacak, cırcır  ve elektronikçi tornavida gibi ürünleri bulacaksınız. Farklı gövde uzunluklarına sahip olan bu ürünler arasında ulaşılması zor yerlerde kullanmak için ekstra uzun gövdeye sahip olan tornavida iyi bir seçim olacaktır. Mafsallı gövdesi sayesinde kolay sabitlenen uzun gövdeli tornavidalar dışına topaç ve orta boy Torx modellerine ulaşacaksınız. Tek parça halinde bulacağınız bu ürünlerin yanında setler halinde de satılan Torx tornavidalara da Tornavida Seti kategorisinden temin edebilirsiniz. Farklı parça sayısına ve ebatlara sahip bu setlerle birlikte T saplı allan anahtar setlerini de bulacaksınız. T saplı tornavida modelleri arasında tek parça satılan farklı uzunluklara sahip çift kompenent, kaymaz konforlu sapı olan ürünleri rahatça kullanacaksınız. Elektronik tornavida setleri arasında ise uç kısmı değişebilen, 2 yıl garantili ürünleri tercih edebilirsiniz.

 

Bu ürünlerin yanı sıra Tornavida Seti kategorisinden profesyonel tork ayarına sahip, belirlenen değerin üstünde sıkma yapmayan ve kilit sistemi sayesinde kazara tork ayarının bozulmasına olanak vermeyen bist tutucu tork tornavidaları satın alabilirsiniz.

Üye Girişi Üye Ol Sipariş Takibi Canlı Destek
0 Sepetinizde ki Ürün Sayısı
SEPETE GİT