Toplam 10 üründen, 1-10 arası gösteriliyor.

Lokma Takım Çeşitleri

El aletleri ve lokma anahtar serisi son yıllarda otomotiv sektörüne getirilen mükemmel yenilikler arasında kendine yer buluyor. Farklı özelliklere sahip cıvataları gevşetip sıkıştırma işlemlerinde kolaylık sağlayan bu ürünleri Tekzen.com.tr'de bulabilirsiniz.

Lokma Takımı Ne İşe Yarar?

Birçok kaliteli markaların bir arada bulunduğu ürün grubundaki lokma anahtarı, otomotiv sektöründe el aleti kalabalığını ortadan kaldırıyor. Tek bir takım ile pek çok işi yapabileceğiniz profesyonel izeltaş lokma takımı ile yıpranmış cıvataları dahi rahatlıkla çıkarabilirsiniz. Böylece çalışmalarınız kısa sürede tamamlanır.

Çalışma esnasında daha pratik ve seri olmak isteyenlerin sıklıkla tercih ettiği lokma anahtar ile 6 ya da 12 köşeli, yıldız ve kare cıvataları sıkılaştırabileceğiniz gibi gevşetebilirsiniz. Metrik ya da inç ölçüsüne sahip cıvatalar da tek bir ürün ile açılabilir.

Lokma Takımı Nerede Kullanılır?

Geniş bir kullanım alanına sahip olmasına rağmen lokma anahtar serisi genellikle otomobil sektöründe tercih ediliyor. Sağlam ve uzun ömürlü bir özelliğe sahip olmasının yanı sıra hızlı bir kullanım avantajına da sahip olması ürünlerin araç bakımlarında tercih edilmesinin temelini teşkil ediyor.

Metrik bir ölçüye sahip olan cıvataların sökümünde olduğu gibi diğer anahtarlar ile boşa dönen cıvatanın sökülmesinde de kullanılmaktadır. Ayrıca farklı başlara ve yapıya sahip cıvatanın gevşetilmesi ya da sıkıştırılmasında tek bir ürün kullanmak isteyenler tarafından da talep görüyor.

Lokma Takımı İçerisinde Neler Var?

izeltaş lokma takımı, pratik bir kullanım avantajına sahipken içerisinde farklı amaçlar için kullanılabilecek aparatlar da bulunuyor. Özel bir çanta içerisinde bulunan tornavida, çanta içerisinde buluna tüm uçlar ile uyum sağlıyor.

Lokma anahtarı, yer kaplamayan orijinal bir dizayn ile öne çıkıyor. Setlerin içerisinde bulunan uçlar özel krom çelik alaşımından elde edildiği için paslanmaz bir yapıya sahiptir. Set içinde vidalama ucu, lokma soketi ve uzatma barı gibi yardımcı ürünleri de bir arada bulabilirsiniz.

Lokma Setinin Fiyatları

Lokma seti genellikle özel plastik koruma çantası içerisinde satışa sunuluyor. Dayanıklı uç ve sap yapıları sayesinde uzun yıllar aynı verim ile kullanılabiliyor. Ürünlerin parça sayısına ve markasına bağlı olarak fiyatlarında değişiklik görülse de her bütçeye uygun anahtar serisi Tekzen.com.tr'de bulunuyor.

Üye Girişi Üye Ol Sipariş Takibi
0 Sepetinizde ki Ürün Sayısı
SEPETE GİT