Toplam 125 üründen, 1-30 arası gösteriliyor.

Lokma takımları


Tamiratların vazgeçilmezleri olan lokma takımları, atölyelerin olduğu kadar evlerin de vazgeçilmezleri arasında yer alıyor. Ürünler fizik bilimine dayalı çalışma mekanizmaları ile fazla efor sarf etmeden tamirat yapmanıza imkan tanıyor. Evde, arabada, işte el altında bulundurduğunuz lokma takımı set ürünleri ile her an pratik tamirat ve tadilatlara girişebilirsiniz

.

Lokma takımı çeşitleri; lokma cırcır takımı, lokma takımı cırcır kolu, lokma alyan takımı, lokma anahtar takımları, tork anahtarlar, lokma takımı uzatma kolu, lokma uçlu tornavidalar, lokma soket setler, lokma tornavida setleri, T-kol, mafsal gibi lokma takımı parçaları içeriyor. Bu ürünler ile cıvata ve somunlarınızı deforme etmeden kolayca takıp, çıkartabilirsiniz.

 

Sonax, Weber, Stanley, Michelin gibi tanınan lokma takımı markaları ile farklı ihtiyaçları karşılayacak ürünleri temin edebilirsiniz. Lokma takımı özellikleri ürün modellerine göre farklılık gösteriyor. Tornavidalarda; uç çeşitleri, anahtarlarda; ebatlar, takım kollarında; kol uzunluğu gibi kriterler önem taşıyor. 1/2, 1/4, 3/8, 3/4 inçlik lokma takımları ölçüleri ile 6 köşe, 12 köşe çok parçalı setler farklı alanlarda kullanıma yardımcı oluyor.

 

Profesyonel setlerden biri ile birçok ürünün yapabileceği işi kolayca yapmanıza olanak sağlanıyor. Çok sayıda aleti taşımanın güçlüğü yerine, tek bir seti çanta halinde pratik şekilde muhafaza edebilirsiniz. Set içindeki lokma takımları cırcırı ile somunları, cıvataları fazla kuvvete gerek kalmadan tork yardımı ile rahatça gevşetebilir ya da sıkabilirsiniz.

 

Lokma anahtar takımı Tekzen ayrıcalığıyla beğeninize sunuluyor. Tamir konusuna meraklıysanız büyük setlerden, sadece el altında bulunsun diyorsanız küçük setlerden birini tercih edebilir, zorlu conta ve somunlar karşısında kendinize daha fazla güvenebilirsiniz. Beğendiğiniz ürünleri Tekzen farkıyla satın alabilir, tamir işlerini kolaylaştırabilirsiniz.

Üye Girişi Üye Ol Sipariş Takibi Canlı Destek
0 Sepetinizde ki Ürün Sayısı
SEPETE GİT