Toplam 5 üründen, 1-5 arası gösteriliyor.

Lazer Metreler


En İyi Elektronik Lazer Metre Çeşitleri Tekzen'de!

Lazer ışınları ile hassas ölçüm yapma imkânı veren alete lazer metre adı verilir. Bu alet sayesinde iki mesafe arasındaki uzaklığı net ve kolay bir şekilde ölçmek mümkündür. Ayrıca bazı modeller eğim ve hacim ölçme gibi özelliklere de sahiptir. Tek elle pratik bir şekilde ölçüm yapmanızı sağlar. Daha çok inşaat sektörü, yapı işleri, mühendislik gibi işlerde kullanılır. Bazı durumlarda klasik "metreler" ile birlikte de iş görür. Milimetrik ölçümler açısından son derece işlevlidir. Farklı ihtiyaçlara hitap eden lazerli metre modelleri arıyorsanız Tekzen sizin için ideal seçenek!

Uzun Ömürlü Kullanım İmkânı Sağlayan Şarjlı Lazer Metreler

Kullanım alanlarına göre çeşitlenen lazer metreler farklı özellikleri ile ön plana çıkar. Şarjlı lazer metre uzun ömürlü kullanım ve daha rahat bir ölçüm için idealdir. Dilediğiniz noktadan ölçüm yapmanızı sağlar. Evin içine eşyaları yerleştirebilmek için önceden ölçüm yapmayı sağlar. Lazer metreler iki mesafe arasında uzaklığı ölçmede kullanılır. Yani eşyaları ölçmek için klasik metrelere ihtiyacınız vardır. Tekzen farklı kullanım alanları için ideal lazer metreleri sizinle buluşturuyor. Ayrıca evde ihtiyacınız olan "mobilyalar" gibi farklı eşyaları da kaliteli ve uygun fiyatlı bir şekilde bulabilirsiniz.

Lazer Metrelerin İşlevli Özellikleri

Pek çok işlevli özelliğe sahip lazer metreler, kullanım açısından pratiklik sunar. "Precaster CP40 40m Profesyonel Lazermetre" profesyonel kullanımlar için idealdir. 40 metreye kadar doğru ve hassas ölçüm imkânı verir. Ayrıca hareket halinde de ölçüm yapabilir ve LED ekranından kolayca sonuçları görebilirsiniz. Sesli ikazla çalışır ve oldukça anlaşılırdır. Lazer mesafe ölçer ihtiyacınız için en kaliteli modellerdendir. "Stanley STHT177138 Mesafe Ölçer Lazer TLM 99 - 30mt" de bir diğer profesyonel modeldir. 30 metreye kadar ölçüm kapasitesi ve hassas çalışma özelliği ile ön plana çıkar. Her türlü ölçüm ortamı için kullanabilirsiniz. Aradığınız özelliklerdeki lazer metreler Tekzen’de!

İnşaatlar için Profesyonel Lazer Metreler

Bina inşa ederken hassas ölçüm yapmak oldukça önemlidir. Bunun için dijital metre kullanılır. İki duvar arası mesafe, tavan yüksekliği gibi ölçümleri kolay bir şekilde yapmayı sağlar. Anlaşılır bir kullanım imkânı sunduğu gibi pratiktir. Profesyonel kullanımlara hitap eder. Binalarda kapı, pencere, oda genişliği gibi detayları daha kolay ayarlayabilmenize yardımcı olur. Ölçüleri aldıktan sonra işleri yapmaya başlayabilirsiniz. Bunun için "hırdavet ve el aletleri" ihtiyacınız olabilir. Tüm bu aletler sayesinde inşaatlarda daha kolay çalışabilirsiniz. Ayrıca inşaatta ihtiyaç duyabileceğiniz tüm "inşaat malzemeleri" de Tekzen farklı ve kalitesi ile sizlerle!

Detaylı Dekorasyonlar için Lazer Metreleri Tercih Edin

Elektronik metre lazer ışını teknolojisi ile ölçüm yaptığı için ince ve hassas ölçümler için idealdir. Ev içinde tadilat yapmanız gerektiğinde oldukça işlevli bir kullanım imkânı sunar. Genellikle LED ekrana sahip olduğundan ölçüm değerini dijital bir şekilde gösterir. Ayrıca hareket halindeyken kullanıma da oldukça uygundur. Tekzen birbirinden çeşitli lazer metreleri ile her zevke ve bütçeye hitap eder. Ayrıca farklı koleksiyonlara sahiptir. "ev dekorasyon ürünleri" almak için güvenle tercih edebilirsiniz. Ölçüm yaptıktan sonra uygun ebatlarda aksesuarlar satın alabilirsiniz. Banyo duvarınızın ölçüsüne uygun aynaları "banyo ürünleri" kategorisinde bulabilirsiniz.

Her Bütçeye Uygun Elektronik Lazer Metreler

Birbirinden farklı özellikleri ile her amaca hitap eden lazer metreler farklı fiyatlara sahiptir. Bu sayede her kesim için uygun bir model bulmak mümkündür. Lazer metre fiyatları belirlenirken modeli, özellikleri, kalitesi göz önünde bulundurulur. Birbirinden uygun fiyatlı ve kaliteli elektronik lazer metreler için doğru adres Tekzen! Ayrıca farklı kullanım alanlarına sahip "elektrik ve aydınlatma ürünleri" gibi pek çok eşyayı da bulabilirsiniz. Zevkinize hitap eden ve uzun ömürlü kullanım imkânı veren "bahçe malzemeleri" de Tekzen kalitesi ile sizlere sunuluyor!

Üye Girişi Üye Ol Sipariş Takibi
0 Sepetinizde ki Ürün Sayısı
SEPETE GİT