Toplam 75 üründen, 1-30 arası gösteriliyor.

Kilitler


Güvenlik ihtiyacı her kesim için gün geçtikçe daha da önem kazanıyor. Başta yaşanılan alan olmak üzere, özel olan her şey güvenlik altına alınmak isteniyor. Bu da en iyi kilit sistemi ile gerçekleştiriliyor. Bunun farkında olan firmalar da geliştirdikleri modelleri günden güne daha da kuvvetli hale getiriyor. Güvenliği tehdit eden kişiler için karmaşık, kullanıcılar için basit olan yapılar barındırması gibi birçok farklı özellik kullanıcıları cezbediyor. 


Aranılan pek çok çeşitte ürüne Tekzen'de ulaşılabiliyor. Sayısız model çeşitleri ile kullanıcıların her türden ihtiyacına karşılık verirken, aynı zamanda barındırdığı ürün markaları ile de geniş bir seçim olanağı sağlıyor. Asma, mandallı, dijital, kapı, pencere ve daha birçok çeşit kilit modelleri Hırdavat & Ev aletleri kategorisinde kullanıcıya sunuluyor.


Kullanıcılar güvenlik açısından en çok yaşadıkları alanları önemsiyor. Gerek burada barındırdıkları değerli eşyaları olsun, gerekse kendi can güvenlikleri olsun, kişiler evlerini olabildiğince güvenli hale getirmek istiyor. Bunu sağlamak için de ilk akla gelen yöntem kapı kilidi ve pencere kilidi kullanmak oluyor. Yaşanılan alanın dışarıya açılan bu kısımlarını güvenli hale getirmek için yine Tekzen'deki sayısız çeşitte kilitler kullanıcıya sunuluyor. Kullanıcılar kapılarına ve pencerelerine uygun ürünleri, sunulan çeşit ve markalardan seçebiliyor. Ayrıca bunların çoğu kullanıcının monte edeceği düzeyde kolay bir kurulum barındırıyor.


Size uygun ürünü satın almak istediğinizde, dilerseniz firmanın web adresinden Tekzen'in ürün çeşitlerine istediğiniz yerden ulaşabilirsiniz. Listeleme seçenekleri ile spesifik bir markanın ürünlerine göz atılabilir veya fiyata göre sıralama yapabilirsiniz. Ürünler üzerine tıklayarak ürün hakkında daha fazla bilgiye sahip olabilir, alışverişinizi site üzerinden gerçekleştirebilirsiniz.

Üye Girişi Üye Ol Sipariş Takibi Canlı Destek
0 Sepetinizde ki Ürün Sayısı
SEPETE GİT