Toplam 41 üründen, 1-36 arası gösteriliyor.

Kilitler


Birbirinden Sağlam Kapı Kilidi Çeşitleri Tekzen'de!

Güvenlik için geliştirilmiş olan temel ürünler arasında bulunan kapı kilidi çeşitleri güvenlik kilitleri ile kullanımınıza sunulmaktadır. Güvenlik ihtiyacı hayatın en önemli ihtiyaçları arasında bulunmaktadır. Kendinizi ve ailenizin güvende olduğunu hissedebilmek için kullanabileceğiniz Tekzen kapı kilidi pek çok farklı özelliklerdeki ürün çeşitleriyle beklentilerinizi karşılayabilmektedir. Evinizde veya bulunduğunuz yaşam alanlarının tamamında güvenlik problemlerini giderebilmenize imkan tanıyan kapı kilitleri kilit mekanizmalarından açılma sistemlerine dek pek çok farklı modelle ihtiyaçlarınızı karşılıyor. Dış kapılara özel olarak tasarlanmakta olan hidrolik veya elektrikli tirajlı kilit çeşitlerinden bisiklet veya depoların güvenliğini sağlayabilmek için asma kilit modellerine kadar hepsine hemen şimdi Tekzen üzerinden sahip olabilirsiniz.

Kullanışlı Tasarımları ile Kilit Modelleri

Dış kapı kilit çeşitleri kapı hidrolikleri ve tirajlı kilitleri kapsamaktadır. Bu modellerde kapı hidroliği yaylı mekanizmaları sayesinde kapının kapanmasını mümkün hale getiriyor. Ağırlık, açılma ve kapanma gücü noktasında farklı özellikler taşıyan kapı kilitleri sağa veya sola doğru kullanıma uygun şekilde üretilmektedir. Kapanması ve çarpma hızını bulunduğunuz ortama bağlı olarak ayarlayabilmenize imkan tanıyan kapı kilitleri çeşitleri içerisinde UL güvenliği bulunmaktadır. Dilediğiniz noktalara rahatlıkla monte edebileceğiniz çelik kapı kilidi modelleri ev veya ofis kullanımları için uygundur. Bobin koruma sistemleriyle son derece uzun ömürlü bir şekilde kullanabileceğiniz kilitler, korozyon ve eskime karşısında da bir hayli dayanıklı olarak yıllar boyunca güveliğinizi sağlayabiliyor.

Kilit Çeşitleri ile Maksimum Güvenlik

Yıllar boyunca dayanan parçalara sahip kapazlanma kilit yüksek kalitedeki barellerle imal ediliyorlar. Korozyon ve eskimeye karşı dayanıklı olan silindir kapı kilitlerindeki iki silindiri yalnızca 1 anahtarla açabilirsiniz. Tirajlı kilit içerisinde yüksek güvenlik özelliklerine sahip elektriksiz kilitler de yer alıyor. Kilit göbekleri ya da barel, kilidin iç bölümündeki kilitlemeyi sağlayabilen bir mekanizma olarak tasarlanıyor. Güvenlik noktasında değiştirilmesi önerilen göbekler; bilya, mandal ya da tuzaklı çeşitlerle farklı beklentilere hitap edecek özellikler taşıyorlar. Modellere bağlı olarak Tekzen kalitesindeki çelik kapı kilidi, yenilikçi teknolojik özellikler sayesinde kendinizi çok daha güvende hissetmenizi sağlıyor. Özelleştirilebilen şifre kombinasyonlarıyla emniyetli kullanıma imkan tanıyan kilitler içerisinden mandallı modeller ile kapınızı kolaylıkla kilitleyebilirsiniz.

Kilit Modelleri ile Kendinizi Daima Güvende Hissedin

Gömme kilit modelleri genellikle iç oda kilitleri olarak hayatınızın içerisinde bulunmaktadır. Akışkan sistemleriyle son derece pratik ve sessiz bir şekilde çalışabilen kilitler, tek anahtarla iki farklı kilitleme olanağı sunmaktadır. Mu ürünler mandallı tasarımları sayesinde kapılar içerden rahatlıkla kilitlenebilir. Gömme Tekzen kilit pek çok farklı renkte tasarlanmakta olduğundan tasarım noktasında kapılarınızla muhteşem bir uyum sağlar. Topuz kilit çeşitleri, yeni nesil görüntüleriyle ilgiyle tercih edilmektedir. Dışardan müdahaleye imkan sağlamayıp içten kilitleme butonuna sahip kilit çeşitleri mandal ayrıntılarıyla açma – kapama özelliğine sahiptir.

Kilit Çeşitleri Güvenliğinizi Güçlendirir

Kapı kilitlerinin kullanılmadığı ev ya da ofis bulunmamaktadır. Bu süreçte güvenliğinizi en iyi şekilde temin edebilmeniz için kaliteli çelik kapı kilit göbeği çeşitlerine yönelmeniz gerekmektedir. Tekzen üzerinden inceleyebileceğiniz çok sayıda kapı kilitleriyle ofis veya eviniz için en ideal kilit sistemlerini kullanabilirsiniz. Hırsız girmesini önleyip güvenliğinizi hat safhaya çıkarmanızı sağlayacak kapı ve mobilya aksesuarları geniş ürün yelpazesiyle beğeninize sunuluyor. Hırdavat el aletleri ile kilitlerinizin rutin bakımını rahatlıkla yapabilir, uzun yıllar ilk günkü kaliteleriyle kullanabilirsiniz.

En Kaliteli Kilit Modellerine Tekzen ile Sahip Olun!

Kapı ve pencereler genel itibariyle tek başlarına güvenlik için yeterli olmayacaklarından menteşe veya diğer bağlantı elemanları çoğu zaman devreye girebiliyor. Mekanik kapı itme yayı gibi bu aparatlar kullanımınızı daha konforlu bir hale getirirken güvenliğinizi de ön planda tutuyor. Alarm kurarak kilit vurduktan sonra ses veren Tekzen kale kilit çeşitlerinden geleneksel kilitlere kadar pek çok ürünü Tekzen farkıyla hemen şimdi satın alabilirsiniz.

Üye Girişi Üye Ol Sipariş Takibi
0 Sepetinizde ki Ürün Sayısı
SEPETE GİT