Toplam 44 üründen, 1-36 arası gösteriliyor.

Asma Kilitler


Asma Kilit 40 mm
Asma Kilit 40 mm
Temin Edilemiyor
Chef BC9030L Sarı Asma Kilit 30 mm
Chef BC9030L Sarı Asma Kilit 30 mm
Sadece Mağazada
74,99 TL
Chef Asma Kilit 50 mm BC2950
Chef Asma Kilit 50 mm BC2950
Sadece Mağazada
64,99 TL
Asma Kilit 30 Mm Sarı
Asma Kilit 30 Mm Sarı
Temin Edilemiyor
Asma Kilit 30mm
Asma Kilit 30mm
Temin Edilemiyor
Asma Kilit Sarı Pirinç 25MM BC9025
Asma Kilit Sarı Pirinç 25MM BC9025
Sadece Mağazada
49,99 TL
Asma Kilit Sarı Pirinç 30MM BC9030
Asma Kilit Sarı Pirinç 30MM BC9030
Sadece Mağazada
69,99 TL
Chef Asma Kilit 60 mm BC2960
Chef Asma Kilit 60 mm BC2960
Sadece Mağazada
99,99 TL
Asma Kilit 40mm Sarı
Asma Kilit 40mm Sarı
Temin Edilemiyor
Asma Kilit 50mm Sarı
Asma Kilit 50mm Sarı
Temin Edilemiyor

En Sağlam Asma Kilit Çeşitleri Tekzen'de!

Kilit, evin güvenliği için kullanılan yegane araçtır. Asma kilit, adından da anlaşılacağı üzere bir yere asarak kullanılır. Yani asma kiliti, kapınızın demirlerine ya da kilit kısmına takarak kullanabilirsiniz. Demir, çelik ya da pirinç gibi malzemelerden üretilebilir. Evin giriş kapısında güvenlik amacıyla kullanılır. Evin içerisinde güvenli hissedebilmek, evinize girebilecek kişileri kontrol edebilmek için kullanılan asma kilit, geniş model ve ürün çeşitliliği ile Tekzen’de kullanıcılarını bekliyor. Tekzen, gelişmiş asma kilit modelleri ile kullanıcılara birçok seçenek sunuyor. Asma kilit ölçüleri, kilit mandallarının arasındaki mesafeye göre belirleniyor. Kullanacağınız alana göre 20’lik, 30’luk ya da Chef Asma Kilit Şifreli Alüminyum 20x4 mm- AL1120 tercih edebilirsiniz. Tekzen’de bulunan kaliteli, uzun ömürlü, geniş boyut ve model seçenekleri olan asma kilitlere göz atabilir, hırdavat ürünleri ve el aletleri ile evinizde güvenli bir şekilde oturabilirsiniz.

Asma Kilitte Geniş Seçenek

Tekzen’de asma kilit modelleri, geniş seçenekleri ile ön plana çıkar. İhtiyacınıza hitap eden asma kiliti satın alabilirsiniz. Hangi asma kilitin size uygun olduğuna karar veremiyorsanız doğru yerdesiniz. Asma kilit modellerini ve özelliklerini sizler için derledik. Asma kilit seçerken güvenliğin üst düzey sağlanmasına dikkat edilir. Üst düzey güvenlik denildiğinde de akla şifreli asma kilit gelir. Şifreli asma kilit, anahtar yoluyla değil şifre yoluyla açılabilir. Şifreler, 3-4-5 haneli olabilecek şekilde belirlenebilir. Bunun yanı sıra asma kilit kullanacağınız yer yani asma kilitin asılacağı yer kalınsa ya da birbirine bağlanılacak parçaların arasındaki mesafe uzak olduğunda uzun asma kilit kullanılabilir. Uzun asma kilitin mandalı uzun olduğundan, uzak mesafeli parçaları bir araya kolayca getirip kilit etmenize yardımcı olur. Küçük asma kilit ise, birleştireceğiniz parçaların arasındaki mesafenin kısa olması durumunda tercih edilebilir. Dilerseniz sayfamızdan Chef Asma Kilit Sarı Pirinç 40 mm BC9040 ürün modelini de inceleyebilirsiniz.

Güvenli Bir Ev İçin Tekzen

Ev içinde güvenli hissetmek için doğru bir asma kilit seçimi yeterli olmayabilir. Tekzen ev içi güvenlik ürünleri, evinizin güvenlik düzeyini üst seviyelere taşıyor. Pencerelerinizde kullanabileceğiniz emniyet amaçlı kilitler, herhangi bir hırsızlık olayıyla karşılaşmamanız için kullanılabilecek temel güvenlik kilitlerinden biridir. Bunun yanı sıra oturduğunuz evin balkonu varsa balkon penceresi için de anahtarlı pencere kilidi kullanabilirsiniz. Pencere kiliti hem iç güvensizlikten hem de dış güvensizlikten korur. Hem bebeğinizin ya da evcil hayvanınızın siz fark etmeden dışarı çıkmasına hem de dışarıdan gelecek hırsıza karşı engel olur. Ekranlı kapı dürbünü ise teknolojinin ne kadar geliştiğini gösteren bir üründür. Ekranlı kapı dürbünü sayesinde kapınızı çalan kişilerin kim olduğunu ekrandan görebilirsiniz. Evinizde güvenli hissetmek için raf pimleri ve diğer tüm kaliteli ürünleriyle Tekzen, ön plana çıkıyor.

Asma Kilit Fiyatları

Asma kilit, geniş seçenekleriyle ve modellerin özelliklerine göre belirlenen fiyatlarla kendisini gösteriyor. Asma kilit fiyatları, hangi modeli tercih ettiğinize göre değişiyor. Yatay asma kilit, zincirli asma kilit, yan asma kilit modelleri başta olmak üzere tercih edebileceğiniz birçok model var. Asma kilit fiyatları, modelden modele değişkenlik gösterebiliyor. Kaliteli ve uygun fiyat seçenekleriyle asma kilit modelleri Tekzen’de! Asma kilit modelini belirledikten sonra asma kilit aparatı ile beraber kilidinizi satın alabilirsiniz. Hangi model asma kilidi seçmekte kararsızlık yaşıyorsanız asma kilit modellerinin ayrı ayrı özelliklerine göz atabilirsiniz. Bunun yanı sıra güvenli bir ev için iyi çalışan kapı kulpları, kapı dürbünü, çekmece rayları ve benzeri parçalar da önemlidir. Evinizde güvenli hissetmenin adresi Tekzen’den geçiyor. Hem ev dışı hem de ev içi güvenlik ürünleri için Tekzeni ziyaret edebilir, kaliteli ürünler ve uygun fiyatlar arasında ihtiyacınıza hitap eden parçayı satın alabilirsiniz.

Üye Girişi Üye Ol Sipariş Takibi
0 Sepetinizde ki Ürün Sayısı
SEPETE GİT