Toplam 33 üründen, 1-32 arası gösteriliyor.

Basınçlı Yıkama Makinaları


Basınçlı Yıkama Makinası Modelleri

Değişik alanlarda temizlik işlemi için kullanılabilen basınçlı yıkama makinası yüksek emiş gücü ve düşük su tüketimi sağlayan makinelerdir. Farklı işlevsel özeliklere sahip olan cihazlar içinde yer alan oto yıkama makinası modellerini Tekzen'de bulabilirsiniz.

Basınçlı Yıkama Makinası Ne İşe Yarar?

Hortum bağlantı aparatı yardımı ile musluktan gelen suyu, yüksek basınç ile yüzeye uygulayan basınçlı yıkama makineleri derinlemesine ve hijyenik bir temizlik yapmanıza yardımcı olur. Basınçlı oto yıkama makinası modellerine Tekzen hırdavat ve ev aletleri kategorisi altında yer alan makineler sekmesinden ulaşabilirsiniz.

Yüzey temizliği, dış cephe temizliği, boru temizliği gibi alanların yanı sıra endüstriyel alanlar ve oto yıkama gibi sektörlerde sıklıkla tercih edilen basınçlı yıkama makinası modelleri temizlik için etkin ve pratik çözümler üretir.

Basınçlı Yıkama Makinası Nasıl Çalışır?

Hava ile sıkışan suyun bir araya gelmesi neticesinde yüksek basınç sağlayan makine, yüzeye 100 ile 160 bar arasında değişebilen bir basınç uygular. Sıcaklığı ve basınç miktarı ayarlanabilen basınçlı yıkama makinası en zor kirlere ulaşarak etkin ve pratik bir temizlik sağlar.

Hortum ile musluğa bağlanarak kullanılabilen basınçlı yıkama makinası modelleri, alt kısmında yer alan tekerlekleri sayesinde avantajlı bir kullanım sunar. Dayanıklı ve tasarruflu yapısı ile temizlik için de ideal bir kullanım sunan makineler farklı teknik özelliklere sahip olarak değişik alanlarda kullanılabilir.

Basınçlı Yıkama Makinası Nasıl Kullanılır?

Basınçlı yıkama makineleri kullanımında öncelikle su haznesinin doldurulması gerekir. İşaretli olan yere kadar suyu doldurduktan sonra deterjan haznesine deterjan eklenmelidir. Yıkama makinası içinden çıkan su yüksek hızla çıkacağından dolayı hortumun sıkı ve dengeli bir biçimde tutulması önemlidir.

Makinenizin hortumunu musluğa taktıktan ve gerekli ayarlamaları yaptıktan sonra düğmesine basarak çalıştırabilirsiniz. Makinenin sahip olduğu teknik özelliklere bağlı olarak değişebilen su sıcaklık ayarını dilediğiniz dereceye getirebilirsiniz. Araba yıkama makinası kullanırken cihazın ayarlarının doğru yapılması yıkadığınız alanın hassas yüzeylerinde deformasyon olmaması açısından oldukça önemlidir.

Basınçlı Yıkama Makinesi Alırken Nelere Dikkat Edilmelidir?

Yıkama makinası satın alırken kolay taşınabilen, tekerlikli modelleri tercih edebilirsiniz. Ayrıca kullanacağınız alanda rahatça temizlik yapabilmek için uygun uzunlukta bir hortumu olup olmadığına da dikkat etmelisiniz. Yüksek teknolojik özelliklere sahip olan kaliteli basınçlı yıkama makinesi modellerini Tekzen'de kolayca bulabilirsiniz.

Üye Girişi Üye Ol Sipariş Takibi Canlı Destek
0 Sepetinizde ki Ürün Sayısı
SEPETE GİT