Toplam 27 üründen, 1-27 arası gösteriliyor.

Dekupaj Testereler


Dekupaj testereler; ahşap ve metal gibi yüzeylerde hem düz hem de kavisli kesim yapabilen, farklı aparatlar ile uyumlu ve çok yönlü elektrikli aletlerdir. Dekupaj testeresi ile kesimler, bir yüzeyin ortasına açılan delikle veya köşe noktaları üzerine konulan çentikle başlar ve yönlendirici aparatlar ile dekupaj testere tezgahı üzerinde ilerlenir. Sessiz çalışan motora, ele yakın açma kapama tuşuna ve ergonomik tasarıma sahip ürünler, kullanıcılara büyük kolaylık sağlar. Hırdavat & el aletleri kategorisi altında bulabileceğiniz dekupaj testere çeşitleri, hobi çalışmaları için tercih edebileceğiniz modellerden profesyonel kullanıma uygun olan modellere kadar oldukça geniş bir ürün yelpazesine sahiptir. Makita, Black&Decker, Bosch, Einhell gibi tanınan dekupaj testeresi markalarıyla ihtiyacınızı karşılayabilirsiniz.


Testere, kavrama ve üst kol olmak üzere üç ana bölüme ayrılan dekupaj testereler; bıçak, kılavuz sistemi ve hız kontrolü ünitesi sayesinde, pürüzsüz ve hassas kesim işlemlerinizde, performansınızı önemli ölçüde artırır. Testere seti, tezgah, çentik kesme ucu, sabitleme kolu ve dijital monitör gibi dekupaj testere aparatları da kullanım fonksiyonlarını çeşitlendirir. Kablolu ve kablosuz modelleri bulunan ürünlerin yanı sıra, tek ve çift gövde yapısına sahip olan modeller de ilginizi çekebilir.

 

Dekupaj testere fiyatları; ürünün markasına, modeline, teknik özelliklerine ve üzerinde barındırdığı aparatlara bağlı olarak farklılık gösterir. Motor gücü ve devir sayısı daha yüksek olan, fan ve soğutma sistemleri barındıran ve bu nedenle endüstriyel kullanıma uygun olan dekupaj testereler, operasyonel işlemlerde daha yeteneklidir. Kısa aralıklarla çalıştırılan ve dekupaj testereleri içinde bulunması gereken temel fonksiyonlara sahip modeller ise, hobi faaliyetleri ve ev tadilatı gibi konularda ihtiyacınızı rahatlıkla karşılar.

 

Dekupaj testere ve kampanyaları ve indirimlerden Tekzen farkıyla yararlanabilirsiniz. Dekupaj testerenizle kesim yapacağınız materyale en uygun dekupaj testere bıçağı modellerini inceleyebilir, vakit kaybetmeden satın alabilirsiniz.

Üye Girişi Üye Ol Sipariş Takibi Canlı Destek
0 Sepetinizde ki Ürün Sayısı
SEPETE GİT