Toplam 64 üründen, 1-32 arası gösteriliyor.

Hobi ve Gravür Makinaları


Hobi ve Gravur Makinası Çeşitleri

Gravür seti ve hobi el setleri, zamanını sanat faaliyetleri ile değerlendirmek isteyenlere büyük kolaylık sağlıyor. Boya tabancası ve profil açma ucu gibi parçaların bir arada bulunduğu ürün grubunda farklı özelliklere sahip seçeneklere yer veriliyor.

Gravur Makinesi Nasıl Kullanılır?

Değiştirilebilir karbürlü uca sahip gravür makinesi, uzatma ucu ile birlikte geliyor. Kalem tutuşu olan uç, el işçiliği esnasında oldukça büyük bir kolaylık sağlıyor. Gravür hobi aletleri arasında en temel aparatlardan olan makine, amatörler tarafından da rahatlıkla kullanılıyor. Kalem uçlu makinelerde ana cihaz asılarak tutulmalıdır.

Metal ve cam üzerine yapılacak işlemlerde elmas kaplı uçları takmanız gerekiyor. Uygun aparatları tercih etmeniz daha estetik sonuç almanıza yardımcı oluyor. Uç aparatını yerleştirdikten sonra cihazı çalıştırmaya başlayabilirsiniz. Cihazların devir gücünün de farklı olduğunu bilmenizde yarar bulunuyor.

Gravür Aletleri ve Özellikleri

Gravür aletleri içerisinde farklı ihtiyaçlara cevap veren seçeneklere yer veriliyor. Gravür hobi makinelerinde ses basıncı ve ses gücü değişiklik gösterebiliyor. 35 W gücüne sahip bir makine ile dakika başına 6000 strok alabilirsiniz. Yaratıcı gravür şablonları elde edebileceğiniz makineler ebat bakımından da çeşitlilik arz ediyor.

Ürün grubunun dikkat çeken ürünleri arasında gazlı havya da bulunuyor. Kalem ucuna sahip gazlı havya ile özellikle ahşap süslemeleri yapabilirsiniz. Kesme işlemi için uygun setler içerisinde ise genellikle 68 parça kesici ürün bulunuyor.

Gravür Aletlerinin ile Ne Yapılır?

Hobi tutkusu olanların elinde bulundurdukları ürünler arasında yer alan gravür makinesinin zengin bir kullanım alanı bulunuyor. Metal, ahşap hatta gümüş gibi farklı özelliklere sahip malzemeler üzerine uygulama yapmanıza yardımcı oluyor.

Hobi matkap seti ile kesme ve delme işleminin yanı sıra zımparalama, taşlama ya da parlatma işlemi de yapabilirsiniz. Özellikle tespih ya da boncuk gibi küçük materyallere işleme yapmak için ideal bir araç olarak biliniyor. Ürünlerdeki farklı hız seviyeleri profesyonelleri olduğu kadar amatörleri de memnun ediyor.

Gravür Aletleri ve Fiyatları

Hobi makineleri, daha kaliteli ve sanatsal değeri yüksek ürünler oluşturabilmeniz için tasarlanıyor. Ürünleri fiyatları ise devir sayısını ve aparatların özelliklerine göre çeşitlenebiliyor. Tekzen, kaliteli ve ekonomik, bütçe dostu ürünleri sizler ile buluşturmayı amaçlıyor.

Üye Girişi Üye Ol Sipariş Takibi Canlı Destek
0 Sepetinizde ki Ürün Sayısı
SEPETE GİT