Toplam 4 üründen, 1-4 arası gösteriliyor.

Ev İçi Güvenlik Aksesuarları


Emniyet Kilidi Beyaz
Emniyet Kilidi Beyaz
Temin Edilemiyor

Ev güvenliği ile ilgili aradığınız her şeyi Hırdavat & El Aletleri kategorisinin altındaki ev içi güvenlik aksesuarları bölümünde rahatlıkla bulabilirsiniz. Hem çocuklarınıza daha güvenli bir yaşam alanı sağlamak için, hem de evinizi tüm dış tehditlere karşı korumak için ihtiyaç duyacağınız her çeşit üst düzey güvenlik önlemi Tekzen güvencesi ve kalite anlayışı ile bu bölümde beğenilerinize sunuluyor.


Çocuklu ailelerin ev içi güvenliği konusunda en büyük endişelerinden biri olan kolay açılan camlara gereken çözüm bu bölümde inceleyebileceğiniz pencere emniyet kilidi ve pimapen kilidi ile geliyor. Özellikle yüksek katlarda ikamet eden aileler için can güvenliği açısından büyük önemi olan kilitler; farklı tip ve ebattaki camlara uygum sağlaması amacıyla PVC, alüminyum, ahşap, demir her tipte cam ve balkon kapılarına entegre edilebiliyor. Pimapen kilitleri sayesinde cam ancak anahtar vasıtası ile tamamen açılabiliyor, kilit aktifken yalnızca havalandırma sağlayacak bir boşluk oluşturuluyor. Bu sayede meraklı minikler için can güvenliği yüksek düzeyde sağlanmış oluyor.


Bu bölümde pek çok çeşidini bulabileceğiniz pencere emniyet kilitleri ise bina ve pencerelerin yapısına ve ihtiyaca yönelik olarak farklı kısımlardan monte edilebilecek şekilde çeşitleniyor. Pimapen kilitleri gibi çalışan sistem, yalnızca ebeveyn kontrolünde havalandırma amacıyla açılabiliyor, içiniz rahat, çocuklarınız güvende kalıyor.


Bu bölümde çocuklar için ev güvenliği ile ilgili her ihtiyacınıza çözüm bulabilirsiniz. File trabzan korumalar ile merdivenleri ve balkonları güvenli hale getirebilir, TV ve dolap gibi büyük eşyaları hem deprem hem de çocukların tırmanmasını engellemek amacı ile duvara sabitleyen aparatları tercih edebilir, renk renk mobilya kenar ve köşe koruyucular ile yeni yürümeye başlayan miniğinizi ciddi yaralanmalardan koruyabilirsiniz. Ayrıca kapı stoperleri, çekmece kilitleri, ocak bariyeri, kapı dürbünü, kaydırmazlar, priz emniyetleri ve daha birçok çeşidi ile üst düzey güvenlik ürünlerini inceleyebilir tüm aile bireyleri için yuvanızın güvenliğini gönül rahatlığı ile sağlayabilirsiniz. 

Üye Girişi Üye Ol Sipariş Takibi
0 Sepetinizde ki Ürün Sayısı
SEPETE GİT