Toplam 56 üründen, 1-36 arası gösteriliyor.

Akülü Vidalamalar


Bits Uç 25 Parça- PH2
Bits Uç 25 Parça- PH2
Temin Edilemiyor
Chef Bits Set 6 Parça
Chef Bits Set 6 Parça
Temin Edilemiyor

Ev İşlerinin Ustası Olanlar İçin Şarjlı Matkap Modelleri Tekzen'de!

Akülü el aletleri içerisinde bulunan şarjlı matkap çeşitleri şarj edilmek suretiyle kullanılabilen ürünlerdir. Kablo sorunu yaşamaksızın bütün tadilatlarda kesintisiz bir şekilde devam edebilmenizi mümkün kılan akülü vidalama çeşitleri sahip olduğu özellikler bakımından profesyonel ya da amatör olmak üzere değişiklik gösterir. Matkap ve vidalama aletleri olmak üzere farklı modeller eşliğinde kullanabileceğiniz matkaplar kullanım yeri ile amacına bağlı olarak darbeli ve darbesiz olarak birbirlerinden ayrılır. Gündelik vidalama işlemlerinde küçük ve pratik kullanımlara sahip 12v akülü vidalama modelleri genellikle yeterli olabiliyorlar. Mobilya birleştirme işlemi ve küçük hobi aletleri içerisindeki Tekzen matkaplar yeterli gücü temin ederek işlerinizi kolaylaştıracaktır.

Şarjlı Matkap Çeşitleri

Profesyonel akülü vidalama çeşitleri parça sayıları, tork gücü ve şarj süresi gibi temel faktörlere bağlı olarak değişiklik gösteriyor. Çok parçalı vidalama modelleri atölyelerinizde çalışma performansıyla ideal sonuçlar almanızı mümkün hale getiriyor. Profesyonel akülü vidalama modelleri yüksek tork gücüne sahip olarak sanayi ve inşaat sektörlerinde kullanılıyorlar. Çift akülü Tekzen şarjlı matkap yüksek kapasiteleriyle öne çıkıyor. Şarjlı matkaplar kömürlü veya kömürsüz olarak değişiklik gösterir. Kömürsüz motorla çalışan çeşitler özellikle de uzun yıllar boyunca kullanılabiliyor.

Şarjlı Matkap Çeşitlerinin Özellikleri

Şarjlı matkapların içerisinde daima kullanımınıza uygun şarjlı matkap seti tercih etmeniz gerekiyor. Darbeli matkaplarla betonarme veya diğer kalın yüzeyleri delebilirken, darbesiz matkaplar ahşap ya da metal üzerinde kullanılabiliyor. Çeşitli aksesuarları da içerisinde bulunduran ürünler takım çantası ile birlikte portatif bir şekilde taşıyabilmenizi sağlıyor.

Profesyonel Şarjlı Matkap ile Zor Alanlarda Yorulmadan Çalışın

Profesyonel şarjlı vidalama ürünleri yüksek gücüyle ulaşılması en zor noktalarda dahi yorulmadan çalışabilmenizi mümkün kılar. Kömürlü veya kömürsüz olarak değişiklik gösteren matkaplar darbeli veya darbesiz olarak farklılıklar gösterirler. Ürün motor güçleri genel itibariyle sahip olduğu özelliklere bağlı olarak 18 – 20 Watt arasında olmaktadır. Vidalamalar çift akülere sahip olmakla birlikte çantalarıyla birlikte kullanılıyorlar. Yedek akülerse çantalarınızın özel bölmelerinde bulunarak kesintisiz bir biçimde çalışma olanağı sağlıyor. Li-Lon akülü vidalamalarıyla çevre dostu tasarımlarıyla öne çıkıyorken, Ni-cd aküler ise ekonomik oluşlarıyla son derece geniş bir müşteri potansiyeline sahiptir.

Kullanışlı Şarjlı Matkap Modelleri ile Pratiklik Kazanın

Ev tipi akülü vidalamalar kolay anlaşılır yapısı ve pratik kullanımıyla öne çıkan makineler arasında bulunuyor. Çeşitli uçlarla kullanılabilen Maestro 72 volt akülü vidalama ve daha birçok markanın vidalamaları pratik ve kullanışlı tasarımlara sahiptir. Elinizle kolaylıkla kavrayabileceğiniz, vida sökme ve takma işlemini kolaylaştıran şarjlı tornavida entegre aküler bulundurur. Vidalamalar genel itibariyle Li-lon akülere sahip olup çalışma süreleri genel itibariyle 3 ila 5 saat arasında değişiklik gösteriyor. İki veya üç çalışma kademesi bulunduran vidalama seti kullanacağınız alanlara bağlı olarak ihtiyaç duyduğunuz enerjiyi kullanabilmenizi sağlıyor. Hemen hemen hepsinde döner başlık ile yumuşak silikon tutma bölümleri yer almaktadır. Modellere bağlı olarak LED aydınlatma ile aydınlatması bulunmayan ürünler içerisinden farklı seçimlerde bulunabileceğiniz hırdavat el aletleri işlem yapacağınız noktaya bağlı olarak tercihlerde bulunabilmenize imkan tanıyor.

Şarjlı Matkap ile İşlevsel Çözümler Elde Edin

Şarjlı matkaplar hem ev hem de outdoor etkinliklerinde kullanıma uygundur. Yalnızca delme işlemleri için değil vidaları sıkmak için de kullanabileceğiniz şarjlı vidalama seti çeşitli uçlarla profesyonel sonuçlar almanızı mümkün hale getiriyor. Küçük elektrikli vidalama modellerini kullanmaya başlamadan önce mutlaka şarj kapasitesine dikkat etmeniz gerekiyor. Tam doldurmadığınız bataryalarla işiniz yarıda kalabilir. Profesyonel ve amatör kullanımlara uygun özellikler taşıyan şarjlı matkaplara Tekzen güvencesiyle sahip olabilirsiniz.

Üye Girişi Üye Ol Sipariş Takibi
0 Sepetinizde ki Ürün Sayısı
SEPETE GİT