Toplam 15 üründen, 1-15 arası gösteriliyor.

Cam Tuğla Modelleri

Tekzen cam tuğla ile evinizin havasını tamamen değiştirin! Cam tuğla duvarlar çok şık dekoratif görüntüsü ile birlikte, bulunduğu mekanı ışıltılı görüntüye ve ferahlığa kavuşturur. Uygulamak istediğiniz mekan için dalgalı, çizgili ve mozaik modelleri arasından istediğinizi seçerek dizayn edebilirsiniz.

Cam Tuğla Kullanım Alanları Nelerdir?

Cam duvarlar kullanıldığı alanda ışıltılı bir görüntü ve ferahlık sağladığı için pek çok farklı alanda kullanılabilir. Cam tuğla çeşitleri yapısı itibariyle mahremiyeti sağladığı için banyolarda da kullanımı uygundur. Cam tuğla modellerinin ısı yalıtımı, ses yalıtımı, kırılmaya karşı direnç, ateşe dayanıklılık gibi özellikleri bulunduğundan son derece güvenlidir ve mekanınızın her noktasında rahatlıkla uygulanabilir.

Örneğin; mutfak ve banyolarınızda yeterli aydınlatma bulunmadığında daha aydınlık bir ortam oluşturabilmek için kullanabilirsiniz. Evlerinizin giriş hollerinde de dekoratif olarak kullanabilirsiniz. Ofislerinizde ise, hem çalışma alanlarınızı birbirinden ayırmak için kullanabilir hem de ofis içindeki ışık kaybını da önleyebilirsiniz.

Cam Tuğla ile Ev Dekorasyonu Nasıl Yapılır?

Cam tuğla ile ev dekorasyonu için uygulamayı nereye yapacağınıza karar vermelisiniz. Örneğin; evinizin içinde uygulama yapabileceğiniz, mutfak, banyo, salon ve giriş holü gibi pek çok alan bulunuyor. Uygulama yapacağınız bölgeye karar verdikten sonra, kaç adet tuğla kullanacağınızı belirlemek için ölçülerini almalısınız. Uygulama yapılacak alandaki cam tuğla ölçüleri çok önemli, bu konuda Tekzen uzman ekiplerinden destek alabilirsiniz.

Dekorasyon için alışverişinizi yaparken tek renk ya da pek çok farklı renkten tasarımınızı oluşturabilirsiniz. Karar verdiğiniz cam tuğla uygulaması için gerekli ekipmana sahipseniz siz de uygulayabilirsiniz yada inşaat ustalarından destek alabilirsiniz.

Cam Tuğla Temizliği Nasıl Yapılmalı?

Tekzen cam tuğla ürünlerinin temizliği yapılırken çok dikkatli olunmalıdır. Cam duvar temizliği yapılırken kullanılan asitli ve çözücü özellikteki temizlik malzemeleri, uygulama sırasında kullanılan derz dolgu ve diğer harç malzemelerinin zarar görmesine neden olabilir.

Cam tuğla çeşitleri pürüzlü yüzeylerden oluştuğu için, temizlik ürünleri doğrudan püskürtüldüğünde kirlerin ve temizlik maddesinin cama daha çok yapışmasına neden olabilirsiniz. Bu nedenle temizliğe başlamadan önce mikro fiber bezi ıslatarak temizliği yapmalısınız. Basınçlı ve sert fırçalar kullanılmamalıdır. Cam duvarınızda su lekesi kalmaması için bez ile aynı yönde kurulama yapmak yeterli olacaktır.

Neden Cam Tuğla Tercih Edilmeli?

Cam tuğla modelleri belli bir dönem sadece mutfak ve banyo uygulamalarında kullanılmış olsa da artık hayatımızın bir parçası haline geldi. Cam tuğla tercih edilmesinde; dekoratif olması, modern çizgilere sahip olması, dayanıklı olması, ısı ve ses yalıtımı özellikleri ön plana çıkmaktadır.

Üye Girişi Üye Ol Sipariş Takibi Canlı Destek
0 Sepetinizde ki Ürün Sayısı
SEPETE GİT