Toplam 60 üründen, 1-30 arası gösteriliyor.

Zımpara Makinaları


Yapı ve tadilat işlerinde kullanılan en temel makineler arasında yer alan zımpara makinaları Tekzen kalitesi ile sizlere sunuluyor. Bu kategoride modelleri ve performansları birbirinden farklı ürünleri bulabilir, çok fonksiyonlu zımpara makineleri hakkında bilgi edinebilirsiniz.

 

Çok fonksiyonlu makineler arasında ahşap, metal, parke, silikon ve ziftli malzemeler üzerinde kesme, raspalama, ayırma ve kazıma gibi farklı işleri yapmaya imkan veren ürünleri bulabilirsiniz. Farklı işlevler için çeşitli aksesuarları ile birlikte satılan işlevsel makinaların motor güçlerini karşılaştırabilirsiniz. Titreşimli zımpara makinelerinin yer aldığı kategoride elektronik hız ayarı bulunan ürünlere ulaşabilirsiniz. Ayak biçimi farklı olan makine çeşitlerinde ise köşeleri ve kıyıları başarıyla zımparalayan ürünleri ulaşılması zor alanları zımparalamak için kullanabilirsiniz. Zımparalama esnasında oluşan toz için farklı toz torbası kapasitesine sahip ürünlere erişebilirsiniz. Aynı zamanda uzun ömürlü kullanım için dayanıklı tasarıma sahip olan ve uzun kağıt ömrü sunan ürünleri seçebilirsiniz.

 

Tasarımları da birbirinden farklı olan modeller arasında makinaların tutacak sap kısımlarını inceleyebilirsiniz. Tek elle kontrol edilebilen ürünlerin yer aldığı kategoride rahat bir kullanım için yumuşak sap kısmı bulunan ürünler, yoğun şartlar altında çalışanlar için doğru bir seçim oluyor. Özellikle modern tasarımı ile öne çıkan ürünler hafif ve kompakt tasarımları ile başarılı bir kullanım sunuyor.

 

Tank rulo, havalı zımpara makinesi, dairesel zımpara aletleri, avuç içi titreşimli makine, eğeleme ve zımparalama aleti gibi ürünleri Makita, Bosch, Black&Decker, KL, Metabo, Skıl, Einhell, Maestro, Maktec gibi markalardan temin edebilir, Tekzen güvencesi ile kolaylıkla satın alabilirsiniz.

Üye Girişi Üye Ol Sipariş Takibi Canlı Destek
0 Sepetinizde ki Ürün Sayısı
SEPETE GİT