Toplam 13 üründen, 1-13 arası gösteriliyor.

Silikon Mum Tabancası Modelleri

Tekzen farkıyla beğeninize sunulan silikon tabancası seçenekleri, onlarca farklı model ve tasarımla sizlere ulaşıyor. Fonksiyonel özellikleri ve ergonomik yapılarıyla kullanım kolaylığı sağlayan elektrikli silikon tabancası modelleri, her evin vazgeçilmezlerinden biri olmaya aday!

Silikon Mum Tabancası Nasıl Kullanılır?

Sıcak silikon tabancası modellerini kullanmak için öncelikle ürün ile birlikte gönderilen kullanım kılavuzunu okumanız ve gerekli güvenlik önlemlerini almanız önerilir. Silikon tabancalarını kullanmadan önce tabancayı prize takmak ve ürünün silikonu eritecek sıcaklığa gelebilmesi için beklemek gerekir. Silikon tabanca çeşitleri her ne kadar değişiklikler olsa da ortalama olarak 5 - 10 dakika içerisinde kullanıma hazır hale gelirler.

Silikon tabancası ısındıktan sonra ihtiyaç duyduğunuz yüzeye silikonu yeterli miktarda sıkmak ve ürün soğumadan yapıştırma işlemini gerçekleştirmek gerekir. Silikon ağız koruması bulunan ürünleri tercih ederek yapıştırma işlemi sırasında ekstra güvenlik sağlayabilirsiniz.

Silikon Tabancası Nerelerde Kullanılır?

Elektrikli silikon tabancası modelleri; ahşap, metal ve plastik yüzeylerde kullanılabilir. Özellikle, hobi faaliyetleri için sıkça kullanılan silikon tabancaları; boncuk, süsleme materyalleri ve kumaşları yapıştırmak için de kullanılabilir. Koku bırakmayan bir ürün olduğu için mutfak malzemelerinizi yapıştırmak ve dekore etmek amacıyla da tercih edebilirsiniz.

Silikon mum tabancanızla birlikte kullanacağınız silikon mum çeşitleri, farklı renklerde temin edilebilmektedir. Bu sayede, dilerseniz şeffaf dilerseniz renkli yüzeylere uygulama yapabilirsiniz. Farklı uç kalınlıklarına sahip ürünler ile ince iş gerektiren yapıştırmaları kolaylıkla uygulayabilirsiniz.

Silikon Tabancası Markaları Ve Özellikleri

Tekzen, Esselte, Pattex ve Bosch gibi kalitesiyle ön plana çıkan markaların ürünlerini bulabileceğiniz kategoride pek çok farklı özelliğe sahip sıcak silikon makinesi modelleri mevcuttur. Önceliklerinize uygun seçimler yaparak iş gücünden tasarruf etmek sizin elinizde!

Isınma süresi hızlı ürünleri tercih ederek zaman kazanabilir, damla kilidi özelliği bulunan ürünlerle ise damlama riski olmadan güvenli işlemler yapabilirsiniz. Mekanik ön besleme sitemine sahip silikon tabanca çeşitleri ise seri kullanım için ideal olarak tanımlanabilir. Isı yalıtımlı uçlara sahip ürünler ile yanma riskini ortadan kaldırabilirsiniz.

Silikon Mum Tabancası Fiyatları

Kurulduğu günden bu yana müşteri memnuniyetini ve kaliteli hizmet anlayışını ilke edinen Tekzen, sıcak silikon makinesi fiyatlarında da müşterilerini düşünüyor. Birbirinden kaliteli markaların ürünlerini en uygun fiyatlarla satın alabileceğiniz kategoride, ürünün fonksiyonlarına bağlı olarak her keseye uygun çeşitli fiyatlandırmalar mevcuttur.

Üye Girişi Üye Ol Sipariş Takibi
0 Sepetinizde ki Ürün Sayısı
SEPETE GİT