Toplam 4 üründen, 1-4 arası gösteriliyor.

Lehim ve Havya


En İyi Lehim ve Havya Çeşitleri Tekzen’de!

hırdavat ürünleri içerisinde önemli bir role sahip olan lehim ve havya çeşitleri, elektrik elektronik alanında sıklıkla kullanılan yardımcılardır. Elektronik devrelerin birbirine lehimlenmesini sağlayan lehim havyası, yüksek ısı eşliğinde işlevini yerine getirir. 200 ile 500 derece arasında ısı yayabilen lehim aleti bir diğer ismiyle havya, elektronik devrelerin yanı sıra elektronik elemanların da birbirine lehimlenmesinde kullanılır. kaynak makinesi ile benzer bir çalışma prensibine sahip olan bu ürünler, hızlı bir şekilde ısınabilme özelliğine sahiptir. Metal materyalden oluşan parçaların birbirine tutturulmasını sağlayan ve geniş bir kullanım alanına sahip olan en iyi lehim ve havya seti modelleri için doğru adrestesiniz.

Lehim ve Havya Çeşitleri Ne İşe Yarar?

Havya ve lehim seti çeşitleri, farklı model seçenekleri ile elektronik devreleri ve elemanları birbirilerine lehimlemeye yarar. Uç kısmı nikel veya bakır olan bu ürünler, elektriğe karşı dayanıklı olmaları sayesinde güvenli bir kullanım sağlar. Elektrik devrelerini birleştirirken akülü vida tabancası ve ihtiyacınız olan diğer yardımcılar eşliğinde kullanabileceğiniz bu makineler hızlı bir şekilde ısınabilmeleri ile ön plana çıkar. Lehimleme işlemini yapmaya yarayan ve bu işlem sırasında ısı kaybı yaşanmasını önleyen havya ve lehim makinesi ile birçok farklı sorunu çözüme kavuşturabilirsiniz.

Farklı Kullanım Alanlarına Hitap Eden Lehim ve Havya Çeşitleri

Elektrikli havya ve lehim çeşitleri, farklı kullanım alanlarına hitap ederek kullanıcıların ihtiyaçlarını doğru bir şekilde karşılar. Lehimleme işlemi için hızlı ve yüksek ısıyı sağlayan bu ürünler, farklı güç aralıkları ile karşınıza çıkar. Güçlerine göre değişkenlik gösteren kullanım alanları içerisinde elektronik devreler ortak bir role sahiptir. 15 Watt güce sahip olan modellerin küçük diyot, transistör gibi bazı elektronik malzemeleri ve çok ince lehim teli üzerinde kullanıldığı bilinir. 40 Watt güce sahip olan modeller, baskı devrelerde küçük terminaller ve yüksek güçlü dirençler üzerinde çalışmaya izin verebilir. 60 Watt ve üstü güce sahip olan modellerin ise kalın iletkenler ve büyük boyutlu malzemeler için kullanıma uygun olduğu bilinir. Yüksek güce sahip olan ürünler, pvc kaynak makinesi ve diğer yardımcılar ile birlikte kullanıldığı alanlarda ön plana çıkar.

Yüksek Kaliteli Lehim ve Havya Modelleri

Standart kalem havya, çok amaçlı havya, havya tabancası ve daha birçok model seçeneği ile beğenilerinize sunulan ürünler; güç kapasiteleri ve kullanım alanlarına göre farklı kategorilerde karşınıza çıkar. Yüksek kaliteli lehim ve havya nerede satılır sorusunun cevabı ise Tekzen olur. Geniş ürün yelpazesi ile ihtiyacınıza uygun olan modeli kolaylıkla bulabilmenizi sağlar. Rewel Mini Lehim Teli Ve Pasta Seti 426714AV 612011 , ürünleri kullanırken sizlere yardımcı olabilecek bir set olarak sunulur. Havya Süngeri 5.6X3.6 612012 ise ürünlerin temizliğinde tavsiye edilen bir yardımcıdır. Taşınabilir lehim havyasından profesyonel lehim pompasına kadar ihtiyacınız olan tüm modelleri kolaylıkla bulabilmek, avuç taşlamaları ve diğer aletler ile zenginleştirerek işlerinizi sorunsuz bir şekilde halletmek istiyorsanız doğru adrestesiniz.

Lehim ve Havya Seçiminde Dikkat Edilmesi Gerekenler

Havya kalemi ve diğer modellerin seçiminde dikkat etmeniz gereken ilk nokta yapacağınız işe uygun özelliklerdir. İster lehim tabancası ister havya makinesi seçiyor olun ürünlerin kullanacağınız alana uygun olup olmadığından emin olmalısınız. Lehimleme işleminde ihtiyaç duyulanın üstünde ısının açığa çıkmasının elektronik devrelere zarar verebileceğini unutmamalı, tercihinizi ihtiyacınıza uygun Watt ve Volt derecelerinden yana kullanmalısınız. Ayrıca ürünleri freze makinesi , avuç taşlama ve taş motorları gibi diğer makineler eşliğinde kullanıp kullanmayacağınızın da önemli olduğunu unutmamalısınız.

Aradığınız Lehim ve Havya Çeşitleri Uygun Fiyatlarla Tekzen’de!

Elektronik devrelerin ve elemanların lehimlenmesi işleminde sizlere yardımcı olan lehim ve havya çeşitleri onlarca farklı model seçeneği ile sizlerle buluşur. Bütçenize uygun havya ve lehim fiyatları, geniş ürün yelpazesi eşliğinde beğenilerinize sunulur. boru paftaları ve diğer hırdavat ürünleriyle birlikte çeşitli alanlarda kullanılabilen bu ürünleri hemen şimdi inceleyebilirsiniz. Bütçe dostu lehim ve havya fiyatları için doğru adres Tekzen!

Üye Girişi Üye Ol Sipariş Takibi
0 Sepetinizde ki Ürün Sayısı
SEPETE GİT