Toplam 1198 üründen, 1-30 arası gösteriliyor.

Matkap Uçları


Makine aksesuarları altında yer alan matkap uçları kategorisinde Reca, Extreme, Bosch, Maestro, Dewalt, Prinha ve Hitachi gibi kaliteli markaların ürünlerine kolayca ulaşabilirsiniz. İhtiyaç duyduğunuz ürünü tamamlayabilmeniz için farklı parça adetlerinden oluşan setleri değerlendirebilir ya da tekli uçları satın alabilirsiniz. Hatta özel çantası ile birlikte satılan setlerle sadece ihtiyacınız olan matkap uçlarına değil dübel gibi delme işlemi esnasında ve sonrasında ihtiyaç duyacağınız tüm aksesuarlara sahip olabilirsiniz.

 

Matkap uçları çeşitleri genel olarak ahşap, metal ve beton olmak üzere üçe ayrılır. Matkabınızdan tam bir verim elde edebilmeniz için doğru matkap ucunu tercih etmeniz son derece önemlidir. Uç kısımları kullanılacak yüzeyin özellikleri göz önüne alınarak tasarlandığı için birbirlerinin yerine kullanılması söz konusu değildir.

 

Ahşap yüzeyler için üretilen matkap ucu çeşitleri kapı, dolap gibi ahşap yüzeylere kolayca saplanması ve rahatça hareket edebilmesi için sivri uca sahiptir. Boru gibi metal yüzeylerde kullanılanların ise küt ucu bulunur. Seramik yüzeylerde ve duvarlarda kullanılan çeşitleri küt ucun yanı sıra elmas uca sahip olduğunu görebilirsiniz. Siz de ihtiyaç duyduğunuz ürün çeşitlerini farklı kalınlık ve uzunluklarda bulabilirsiniz.

 

Matkap ucu aparatları ve bileme ekipmanları ile birlikte alacağınız setlerle büyük ölçüde işinizi kolaylaştırabilirsiniz. Matkap uçları fiyatları karşılaştırıldığında oldukça uygun olan çoklu setler, özel bölmelendirilmiş çantaları sayesinde de kolayca taşınır.

 

Tekzen’in geniş ürün yelpazesi arasındaki seçenekleri değerlendirerek siz de ihtiyacınıza ve bütçenize uygun ürünleri kolayca sipariş verebilir ve evinizdeki tamirat ve tadilat işlerinizi profesyonelleri aratmayacak aksesuarlarla kolayca gerçekleştirebilirsiniz.

Üye Girişi Üye Ol Sipariş Takibi Canlı Destek
0 Sepetinizde ki Ürün Sayısı
SEPETE GİT