Toplam 82 üründen, 1-36 arası gösteriliyor.

Avuç Taşlama Kesme Taşları


Karbosan Fiber Disk Sc 16kum
Karbosan Fiber Disk Sc 16kum
Sadece Mağazada
4,99 TL

Kesme taşı ve taşlama taşları, avuç taşlama makinesi aparatları kategorisi içinde yer almaktadır. Metal, demir, çelik, mermer, fayans, cam gibi farklı materyalleri şekillendirilmesinde bu ürünler kullanılmaktadır. Taşlama olarak isimlendirilen işlem sonucunda söz konusu ürünün işlevini keskinleşir. Aynı zamanda ürünlerin daha estetik durmasını sağlamak için de bu işlem yapılmaktadır. Bu işlem için gereken ürünleri kategorimizde detaylı bir şekilde inceleyebilirsiniz.


Bu tip ürünler büyük iş yerlerinde, küçük dükkanlarda kullanılabildiği gibi bahçede de kullanılabilir. Farklı boyutlardaki malzemeleri, kesici disk olarak da bilinen kesme taşları ile istediğiniz boyutlara getirebilir, bahçede kendinize yeni hobi edinebilirsiniz. 


Taş çeşitleri arasında farklı boyutlarda ve özelliklerde olanlar bulunmaktadır. Mermer elmas, metal, beton, fayans, ahşap ve mermer kesici disk çeşitleri arasından yapacağınız işleme uygun olan ürün çeşitlerinden edinerek şekillendirmek istediğiniz materyal üzerinde mükemmel sonuçlar elde edebilirsiniz. Inox kesme taşı çeşitleri, küçük ve orta büyüklükteki parçalar için en iyi performansı sağlar. Kükürt, klor ve demir ihtiva etmez, ısınma yapmaz ve hızlı kesim yapmanıza yardımcı olur. Taşlama işlemi ile ihtiyacınız olan düzenleme, kesme, şekil verme işlerini makineleri ve tezgahlarıyla kolayca yapabilirsiniz. Kesici diskleri, onlar için özel hazırlanan makineleri ile kullanmak gerektiğini, tek başına bir işe yaramayacağını unutmayın. Tüm bu işlemler için özel bir bölge ayırabilir ve kendinize ait düzeninizi kurabilirsiniz.


Bosch, Karbosan ve Chef gibi çeşitli markalar tarafından üretilen ürün çeşitleri bulunmaktadır. Kullanıcıların sıklıkla tercih ettiği Karbosan taş fiyatları ve diğer modellerde disk fiyatları için kategorimizi inceleyebilirsiniz.

Üye Girişi Üye Ol Sipariş Takibi Canlı Destek
0 Sepetinizde ki Ürün Sayısı
SEPETE GİT