Toplam 62 üründen, 1-30 arası gösteriliyor.

Evye Bataryası


Evye Bataryası

Sıhhi tesisat sistemlerinin can damarı olan evye bataryası, fonksiyonelliğinin yanı sıra dekoratif olarak da önemli bir tamamlayıcıdır. Batarya & musluk sistemleri, farklı bileşenlerden oluşabilir. Genel olarak; çubuk, conta, havalandırıcı, vana, başlık, karıştırma haznesi ve su giriş kolu gibi parçalardan meydana gelen modeller tek veya çift su kanalına sahiptir. Evye bataryası spiralli başlığı ise, esnek bir yapıya sahip olduğu için, bulaşık yıkarken ya da meyve ve sebze yıkama işlerinde büyük kolaylık sağlar.

 

Evye bataryası modelleri, tasarım unsurları ve kullanım alanı gibi hususlara bağlı olarak çeşitlik gösterir. Musluk gövdesi, boru ve baş kısmı, genellikle döküm çelik, çinko ve pirinç gibi metallerden imal edilir. Daha estetik ve şık bir görüntüye kavuşması için de krom ile kaplanır. Kuğu başlı, klasik, simetrik, boru tipi, yüksek ve köşeli evye batarya gibi çok sayıda batarya çeşidi mevcuttur. Mutfak evyelerine bağlanarak kullanılan modellerin spiral, ince ve fonksiyonel başlıklı versiyonları da vardır.

 

Evye bataryası fiyatları; ürünün markasına, modeline, dizaynına, metal türü ve malzeme kalitesi gibi hususlara göre farklılaşır. Mutfağınızın veya bataryayı monte edeceğiniz alanın renk ve tasarım çizgilerine bağlı olarak geniş ürün yelpazesi içinden tercihte bulunabilirsiniz. Ayrıca, eskiyen ve özelliğini yitirmeye başlayan modellerin yenisi ile değiştirilmesini de sağlayabilirsiniz. Evye batarya değişim işlemi sayesinde sıcak soğuk su dengesinin kontrol edilmesi kolaylaşır. Su kaçakları önlenerek su kaynaklarından tasarruf elde edilebilir. Siz de Eca, Artema, Jso, Adell ve Eisl gibi ünlü markalara ait ürünlere sayfa içinden ulaşabilir; ihtiyacınıza en uygun modelleri ayrıntılı bir şekilde inceleyebilirsiniz.

Üye Girişi Üye Ol Sipariş Takibi Canlı Destek
0 Sepetinizde ki Ürün Sayısı
SEPETE GİT