Toplam 102 üründen, 1-32 arası gösteriliyor.

Evye Bataryası


Evye Batarya Modelleri

Mutfak bataryası modelleri, kullanımlarındaki fonksiyonelliklerin yanı sıra modern tasarımları ile de beğeni topluyor. Evye bataryası çeşitleri zengin ürün seçenekleriyle Tekzen tarafından satışa sunuluyor. Kaliteli mutfak muslukları ile modern bir tarz oluşturabilirsiniz.

Evye Batarya Seçimi Nasıl Yapılmalı?

Evye bataryası, gün içerisinde mutfaklarda en çok kullanılan gereçler arasında yer alıyor. Bu neden ile mutfak bataryası seçerken bataryanın tasarımı kadar kullanışlı olmasına da dikkat etmek gerekir. Seçilen batarya kullanılacak yer için doğru bir tasarıma sahip olmalı. Özellikle seçim yaparken ankastre tipi ya da standart tip gibi farklı modellerin olduğunu bilmekte yarar bulunuyor. Bataryada kullanılan malzeme krom ya da paslanmaz çelik ise uzun süre aynı parlaklıkta ve sorunsuz bir şekilde kullanma imkanı söz konusu olacaktır.

Evye Bataryası Nasıl Takılır?

Evye bataryası montajını kendiniz yapacaksanız öncelikle suyu vanadan kapattığınızdan emin olmalısınız. Ayrıca daha hızlı bir eviye bataryası montajı hizmeti almak isterseniz işin uzmanlarından da yardım alabilirsiniz. Bunun yanı sıra kolay bir kurulum için gerekli olan montaj vidaları gibi bağlantı hortumları da ürün ile birlikte gönderilmektedir.

Tercih ettiğiniz bataryanın ölçüsünü doğru belirlerseniz kurulumunu da rahat yapabilirsiniz. Mutfak muslukları kurulumunda en çok ihtiyaç duyulacak malzeme İngiliz anahtarı olacaktır. İngiliz anahtarı yardımı ile sökülen musluğun yerine yenisini takarak kurulum işlemini yapabilirsiniz.

Evye Bataryası Nasıl Sökülür?

Mutfak musluğu sökülürken öncelikle musluğun su ile olan bağlantısının kesilmesinde yarar vardır. Daha sonra spiral fleksi açılarak evye bataryasında bulunan somun da çıkarılır. Evye bataryası ile birlikte bir de plastik gelir. Bu plastiğin musluktan kurtarılması gerekir ki yeni batarya tekrar yerleştirilebilsin.

Evye bataryası kurulumunda olduğu gibi bataryanın çıkarılma işleminde de işini bilen bir ustadan yardım alabilirsiniz. Özellikle dokunmatik özelliğe sahip olan mutfak çeşmesi tercih etmişseniz mutlaka destek istemelisiniz. Bu bataryaların montajı klasik tarz bataryalara nazaran oldukça zordur. Filtreye sahip olan modellerin tercih edilmesi ise bataryanın ömrünü uzatacaktır.

Evye Batarya Nasıl Parlatılır?

Mutfak bataryası gün içinde sık sık kullanıldığı için üzerinde her daim su lekesi oluşur. Bu lekelerden kurtulmak için düzenli periyotlar ile temizlik yapılmalıdır. Özellikle kimyasal ürünler yerine parlatıcı özelliğe sahip olan limon ve karbonat gibi doğal ürünlerden yararlanabilirsiniz.

Üye Girişi Üye Ol Sipariş Takibi Canlı Destek
0 Sepetinizde ki Ürün Sayısı
SEPETE GİT