Toplam 55 üründen, 1-30 arası gösteriliyor.

Banyo Bataryası


Banyo bataryası bölümü batarya & musluk kategorisinin altında yer alıyor ve birbirinden farklı modelleri bir araya getirerek beğeninize sunuyor. Tekzen, Eca, Artema ve Hidrokabin gibi batarya üretiminde lider olan markaların özel tasarımlarla ve son derece kaliteli malzemelerden ürettiği banyo bataryaları kullanışlı ve dayanıklı modelleriyle dikkat çekiyor.

 

Banyolarda kullanılan bataryaların yıllarca sorunsuz kullanılabilmesi için pek çok testten geçmesi gerekiyor. Banyo bataryası bölümünde inceleyeceğiniz tüm ürünler ilgili standartlara uygundur ve dayanıklı malzemelerden üretilmiştir. Paslanmayan ve kir tutmayan batarya gövdeleri sayesinde banyo bataryası modelleri uzun yıllar boyunca güvenle kullanılabilir. Tuza ve ısı farklılığına dayanıklı olan batarya modellerini yazlığınız ya da tekneniz için de rahatlıkla tercih edebilir, sorunsuz yıllarca kullanabilirsiniz. Son teknolojik üretim yöntemleriyle üretilen bataryalar iç takımları, contaları ve montajı için gerekli tüm malzemelerle birlikte satışa sunulmuştur ve uzun süre kapalı kalsa da paslanmaz.

 

Batarya modellerinin bağlantı hortumları tazyikli suya ve ısıya dayanıklı malzemelerden üretilmiştir. Bu sayede de yıllar geçse de tazyikli sıcak su kullanımından zarar görmez. Yıllar süren kullanımdan sonra bile renkleri solmaz ve aldığınız ilk günkü kadar parlamaya ve göz kamaştırmaya devam eder. Batarya modellerinin yüksekliğini ürün özelliklerine tıklayarak öğrenebilir ve banyonuzda bulunan evyelerin ya da banyo küvetlerinin ebadına göre banyonuza en uygun bataryanın hangisi olduğuna rahatlıkla karar verebilirsiniz. Dilerseniz bataryaların özelliklerini karşılaştırabilir, ihtiyacınıza yönelik ürünü rahatlıkla tespit edebilirsiniz.

 

Tekzen kalitesi farkıyla sahip olacağınız batarya modellerini yıllarca güvenle kullanabilir; banyonuzda şıklığı, ergonomiyi ve hijyeni bir arada sağlayabilirsiniz.

Üye Girişi Üye Ol Sipariş Takibi Canlı Destek
0 Sepetinizde ki Ürün Sayısı
SEPETE GİT