Toplam 41 üründen, 1-32 arası gösteriliyor.

Banyo Bataryası


Banyo Bataryası Modelleri

Banyolarda aynı işlevi onlarca farklı yöntemle gerçekleştiren batarya ve musluklar, hem görüntü hem de fonksiyon olarak büyük önem arz eder. Tekzen farkıyla satın alabileceğiniz banyo musluğu modelleri, ilgi çekici tasarımlarıyla bir tık uzağınızda!

Banyo Bataryası Nasıl Monte Edilir?

Banyo ve duş bataryası modellerini monte etmek için öncelikle ürün içerisinde gönderilen kullanım kılavuzu okunmalıdır. Musluğun değişiminden önce sular kesilmeli ve diğer güvenlik önlemleri alınmalıdır. Eğer varsa duş başlığı ve eski banyo duş bataryası yerinden çıkarılmalıdır. Bu işlemi boru anahtarı kullanarak yapabilirsiniz.

Ardından batarya aynasını duvardaki giriş yerine uygun şekilde yerleştirin. Üstüne bataryayı takarak anahtar ile sıkıştırın. Çıkarmış olduğunuz duş spiralini bataryanın üst kısmında bulunan aparata takın ve banyo musluğunuzu kullanıma hazır hale getirin.

Banyo Bataryası Nasıl Temizlenir?

Banyo bataryaları; kireçli su, sabun ve şampuan gibi pek çok etkene maruz kalırlar. Uzun süre nemli kaldıkları için kenarlarında yeşerme ve küflenme de oluşabilir. Bunların temizliğinde, banyo için özel olarak geliştirilen günlük temizleyicileri kullanabilirsiniz. Her kullanımdan sonra banyo musluğu ve banyonuzu temiz bırakmak, uzun vadede kolaylık sağlar.

Banyo musluğu ve duş musluğunu temizlemek için kireç çözücü, çamaşır suyu gibi sert kimyasallar kullanılmamalıdır. Bu tarz ürünler, musluk yapısına zarar vermenin yanı sıra musluğun parlaklığının da kaybolmasına sebep olabilir.

Banyo Bataryası Nasıl Parlatılır?

Banyo bataryası modelleri , uzun süreli kullanımda parlaklıklarını yitirebilirler. Tüm banyosunun ilk günkü gibi parıldamasını isteyen kullanıcılar için bu görüntü rahatsızlık verici olabilir. Banyonuzun ışıltısını daim tutmak için yapılması gerekenler ise oldukça basit.

Her kullanımdan sonra banyo bataryasını temizlemeli ve sabun kalıntılarından arındırmalısınız. Belirli aralıklar da temizleme işlemini ovarak gerçekleştirmeli ve aralarda kalan inatçı kirleri çıkarmalısınız. Sirke gibi doğal ürünlerden faydalanarak da banyo malzemelerinizi temiz tutabilirsiniz. Bunun için suyla karıştırılmış sirkeyi bir süre ürün üzerinde bekletip ovmak yeterli olacaktır.

Banyo Bataryası Nasıl Tamir Edilir?

Banyo bataryasının tamiri için hangi parçanın işlevini yitirdiği önemlidir. Eğer sadece musluklar gevşeme yaptıysa, uygun bir vida ile yerine sabitlenebilir. Musluklarda kırık varsa, yeni bir musluk alınmalı ve bataryadan çıkan parçaya uygun şekilde sabitlenmelidir.

Üye Girişi Üye Ol Sipariş Takibi Canlı Destek
0 Sepetinizde ki Ürün Sayısı
SEPETE GİT