Toplam 19 üründen, 1-19 arası gösteriliyor.

Bahçe sulama işleriniz için ihtiyacınız olan her türlü alet ve ekipmana, bahçe kategorisi içinde yer alan sulama sistemleri üzerinden ulaşabilir; fıskiyeler, basınçlı spreyler, hortum ve makaralar, hortum aparatları, hortum tabancaları ve su zamanlayıcıları gibi çevre bakımı için gerekli olan sulama aletlerini detaylı olarak inceleyebilirsiniz. Bahçenizin genişliğine, peyzaj yapısına, çim sıklığına ve yetiştirdiğiniz bitkilere göre en doğru ürünleri seçerek, evinizin çevresinin kısa sürede en ideal forma kavuşmasını sağlayabilirsiniz.

 

Bu kategoride, peyzaj ve bitki bakım işlemleriniz için çok geniş ürün yelpazesi içinden size en uygun fıskiyeli bahçe sulama sistemlerini tercih edebilirsiniz. Eğer yaşam alanınız çok büyük ve yeşil alanlar bahçenizin önemli bir bölümünü kaplıyor ise yüksek basınçla su püskürten döner başlı fıskiyeleri ya da çok fonksiyonlu yere sabitlenebilen modelleri seçmeniz işinizi kolaylaştırabilir. Bahçeniz çok büyük değilse, sulama süresi daha kısa olacağı gibi kullanacağınız ekipmanlar da daha basit ve pratik olacaktır. Dairesel sabit tablalı ya da musluk bağlantılı döner fıskiye başlıkları ile bahçenizi kısa sürede sulayabilirsiniz.

 

Hobi amaçlı; domates biber, salatalık ve marul gibi bölgesel sulama sonucu mahsül alabileceğiniz sebzeleri, yağmurlama sistemleri kullanarak kolaylıkla ve çok daha ekonomik bir şekilde yetiştirebilirsiniz. Alternatif bir ürün arıyorsanız, papatya veya uğur böceği gibi bahçenize şenlik katacak son derece dekoratif ve şirin fıskiye çeşitleri ve aksesuarlarına göz atabilir; Agromak, Botanika, Worth Garden, Tekzen, Gardena, Yaprak Tarım ve Raco Expert gibi fıskiye firmaları içinden evinizin ihtiyacına ve genel peyzaj yapısına en uygun modelleri tercih edebilirsiniz.

Üye Girişi Üye Ol Sipariş Takibi
0 Sepetinizde ki Ürün Sayısı
SEPETE GİT