Toplam 26 üründen, 1-26 arası gösteriliyor.

Klasik Avizeler


Zirve 3'lü Eskitme
Zirve 3'lü Eskitme
Temin Edilemiyor

Klasik Avize Modelleri

Evlerin dizaynını baştan aşağı değiştirebilen ve odaların ışıl ışıl bir görünüme kavuşmasını sağlayan avize modelleri tekzen.com'da kullanıcılarıyla buluşuyor. Klasik avize modelleri kategorisinde bulabileceğiniz yüzlerce farklı ürün, sizlerin de evini şenlendirebilir.

Ev Dekorasyonu için Avize Seçimi Nasıl Olmalı?

Avizeler, ev dekorasyonunu ortaya çıkaran ve tamamlayan ürünlerdir. Fonksiyonel özelliklerinin yanı sıra dekoratif özelliklerinin de bulunduğu ortamla uyumlu olması gerekir. Avangart mobilyalarınız ve altın varaklı aksesuarları, eskitme görünümde klasik lamba modelleri ile tamamlayabilir ve odanızı bütüncül bir görünümle dizayn edebilirsiniz.

Modern çizgilere sahip evler için uygun avize seçimi de oldukça kolaydır. Geometrik aksesuarlarla genellikle uyumlu olan modern tasarımlar, sade ve tek renk avizelerle birlikte kullanılabilir. Özgür bir tarz oluşturmak isteyenler için zıt tasarımlar da çarpıcı olabilir.

Klasik Avize Nasıl Olmalı?

Klasik avize modelleri, genellikle evlerin salon ve oturma odaları için gereken ihtişama sahip ürünlerdir. Her ne kadar yenilenen çağdaş tasarımlarla her zevke hitap eden farklı görünüşlerde avizeler üretilmiş olsa da, klasik avizelerin diğer kategorilere kıyasla daha şık ve gösterişli olduğu söylenebilir.

Klasik avizeler, pek çok farklı tarzdaki mobilya ve aksesuarlarla birlikte kullanılabilir. Genellikle taşlı ve camlı parçalara sahip olan klasik avizeler, bu özellikleri sayesinde ışığı maksimum yoğunlukta yansıtır ve uygun avize özelliklerini taşırlar.

Avize Seçenekleri Nelerdir?

Avizeler; tasarımına göre, kullanılan malzemeye göre, lamba sayısında, sarkıt özelliğine göre ve tarzına göre farklı şekilde kategorize edilebilirler. Yüksek tavanlı odalar için sarkıt avize seçenekleri ideal görüntüyü yakalarken, alçak tavanlı odalar için göz yorucu bir ortam oluşturabilir.

Yeterince aydınlık olan odalar için tekli ya da çiftli lambaya sahip avizeler yeterlidir. Karanlık odalar ve özellikle de salonlar için dörtlü ya da beşli lamba sayısına sahip modeller daha fazla fonksiyonellik sağlar. Koridor avizeleri için da yeterince ışık sağlaması önemlidir.

Avize Seçiminde Dikkat Edilmesi Gerekenler?

Avize seçiminde, avizenin kullanılacağı alan önemlidir. Salon avizelerinin göz alıcı olması önemli iken, koridor avizeleri için benzer bir gereklilik yoktur. Seçeceğiniz avizenin odayı aydınlatma konusunda yeterli gelip gelmeyeceğini önceden kontrol etmek kolaylık sağlayabilir.

Üye Girişi Üye Ol Sipariş Takibi
0 Sepetinizde ki Ürün Sayısı
SEPETE GİT