Toplam 50 üründen, 1-30 arası gösteriliyor.

Lavabo Bataryası


Lavabo bataryaları bölümünde banyolarda kullanabileceğiniz birbirinden şık musluk bataryalarını bulabilirsiniz. Lavabo batarya musluk seçenekleri, kullanım şekilleri ile birbirinden farklı ürünler sergiliyor. Klasik dönen çevirmeli bataryalar, geleneksel tarzı sevenler tarafından tercih edilirken, aç kapa modeller ve fotoselli sensörlü modeller pratikliği sevenlerin ilgisini çekiyor.  Gömme lavabo bataryası, kattığı estetik sebebiyle tercih ediliyor.

 

Batarya muslukları içinde Hydromix, Eca, Adell gibi kaliteli lavabo bataryası markalarına ulaşabilirsiniz. Bilinen markaların sunduğu farklı tasarımlarıyla dikkatleri çeken ürünler, banyolara ayrı bir estetik katıyor. Lavabo bataryaları markalarına ve modellerine göre farklı tarzlar sergilemelerinin yanı sıra farklı yapılar taşıyor ve sağladıkları değişik teknik özellikler de tercih ediliyor.

 

Tezgah üstü lavabo bataryaları, kuğu bataryalar farklı debilerde su akışını sağlarken, döner bataryalar, her yöne rahat hareket özellikleriyle pratik bir kullanım sunuyor. Fotoselli bataryalar el yıkamayı çok daha eğlenceli bir hale getiriyor. Pirinç döküm gövdeli, krom yüzeyli, seramik diskli ya da sedal kartuş taşıyan ürünler, kolay kullanım sunuyor ve uzun ömürlü bir yapı sergiliyor.

 

Lavabo bataryası modellerine göre bağlantılarında, montajlarında ve değiştirilmelerinde de farklılık gösterebiliyor. Klasik montajların dışında duvara ya da mermere montaj edilen ürünler, farklı kullanım alanlarını desteklemeleri sebebiyle de rağbet görüyor. Yüzde 50’ye varan su tasarrufu sağlayan modeller ile evinizde su kullanımında tasarrufu teşvik edebilirsiniz. Sessiz çalışan modeller ile de banyoda ayrı bir huzur yakalayabilirsiniz.

 

Pratik kullanımlı, uzun ömürlü, estetik yapıları ile dikkat çeken ürünler, sundukları özelliklerle farklı ortamlarda farklı kullanım amaçlarına yönelik ihtiyaçları gideriyor. Kuğu ve yüksek eviye bataryaları lavaboda daha büyük objeleri yıkamaya elverişli bir yapı sergilerken, modern bir tasarım sunan cam bataryalar sergiledikleri çağdaş tasarımla ilgi çekiyor. Tekzen ürünleri arasından beğendiğiniz lavabo bataryası modelini seçebilir ve kolayca satın alabilirsiniz.


Lavabo Bataryası Nasıl Değiştirilir? Videomuzu izleyebilirsiniz.


Üye Girişi Üye Ol Sipariş Takibi Canlı Destek
0 Sepetinizde ki Ürün Sayısı
SEPETE GİT