Toplam 19 üründen, 1-19 arası gösteriliyor.

En İyi Lavabo Bataryası Modelleri Tekzen’de!

Lavabo bataryaları evlerde, iş yerlerinde mutfak ve banyolarda hijyen için gereken suya ulaşılmasını sağlar. İhtiyaç duyulan suyun iletimini sağlayan lavabo bataryası, bunun yanı sıra farklı fonksiyonları ile kullanıcılara kolaylık ve konfor sunmaktadır. Ayrıca estetik tasarımları ile banyonuzun ya da mutfağınızın dekorasyonuna uyum sağlamaktadır. Farklı modellerde ve boyutlarda, farklı fonksiyonlara sahip onlarca batarya modeli bulunmaktadır. Tekzen lavabo bataryası modelleri hem kalitesi hem ürün çeşitliliği ile kullanıcıları memnun etmektedir.

Yüksek Kaliteye Sahip Lavabo Bataryaları

Hem sağlık hem de kişisel bakım için hijyen en önemli konulardan biridir. Batarya ve musluk çeşitleri, tuvalette, duşta ve mutfaklarda su ihtiyacınızı karşılamaya yardımcı olan ürünlerdir. Bu tarz ürünler gün içinde çok sık kullanıldığı için çabuk eskimeye ve bozulmaya meyilli olabilir. Tercih edeceğiniz ürünün kalitesi, üründen alacağınız verimi ve kullanım ömrünü de etkilemektedir. Tekzen kalitesine sahip lavabo bataryası modelleri, uzun yıllar deformasyona uğramadan kullanım imkanı sunuyor. Krom ve pirinç kaplı batarya çeşitleri, paslanmaya karşı ekstra dayanıklıdır. Bu nedenle bataryalar üretilirken genellikle bu materyaller tercih edilmektedir. Özel seri batarya modelleri, eşsiz tasarımları ile dikkat çekmektedir.

Her İhtiyaca Uygun Lavabo Bataryaları Tekzen’de!

Lavabo bataryalarının tasarım olarak pek çok farklı seçeneği bulunmaktadır. Bataryayı kullanacağınız ortamdaki dekora, lavaboya ve kendi zevkinize göre ürün tercihi yapabilirsiniz. Modern bir şekilde tasarlanan kare lavabo bataryaları oldukça şık gözükmektedir. Kuğu model adı verilen bir diğer batarya çeşitleri ise kare modele göre daha yumuşak geçişlere sahiptir. En sık tercih edilen modellerden biri olan aç kapa bataryaların oldukça sade bir tasarımı bulunmaktadır. City lavabo bataryası CS504 sık tercih edilen modellerden biridir. Her tarzda banyoya uyum sağlamaktadır. Kullanışlı modellerden biri olan termostatik bataryalar, kullanıcıları suyun sıcaklığını sürekli ayarlama derdinden kurtarıyor. Sıcaklığın aniden yükselmesi gibi durumların önüne geçen güvenli bir ürün çeşididir.

Farklı Fonksiyonlara Sahip Batarya Çeşitleri

Lavabo bataryalarının fonksiyonları günümüzdeki kullanım ihtiyaçlarına göre şekillenmektedir. Fotoselli bataryalar teknolojik gelişmelerden faydalanılarak üretilmiş ve oldukça kullanışlı bir modeldir. Sensörlü olarak da adlandırılan bu batarya çeşitleri sayesinde suyu açma ya da kapama için musluğa dokunmanıza gerek kalmıyor. Bu fonksiyonu özellikle halka açık yerlerde muslukla teması ortadan kaldırıyor. Sensör sayesinde elinizi algılamaktadır. En büyük avantajlarından biri de su israfını önlemesidir. Eliniz suyun altında değilken kendiliğinden kapanır ve elinizi tekrar musluk altına getirdiğinizde çalışmaya başlar. Özellikle alışveriş merkezlerinde ve iş yerlerinde çok sık tercih edilen bir modeldir.

En İdeal Lavabo Bataryaları

Lavabo bataryası seçerken dikkat edilmesi gereken bazı ayrıntılar bulunmaktadır. İlk etapta evinizde ya da iş yerinizde bulunan tesisat sistemi hakkında bilgi edinmelisiniz. Seçeceğiniz batarya tesisata uygun değilse istenmeyen problemler ortaya çıkabilir. Bunun yanı sıra kullandığınız lavabonun boyutları ve şekli de önemli bir detaydır. Küçük lavabolarda kısa boyunlu bataryaların kullanımı daha rahattır. Daha geniş ve derin model lavabolarda uzun boyunlu batarya kullanımı önerilir. Bunun yanı sıra bataryanızdan en iyi verimi alabilmek için tesisatınızdaki su basıncının iyi olduğundan emin olmalısınız. Bu sayede su akışı en iyi şekilde olacaktır.

Kullanım Kolaylığı Sunan Lavabo Bataryası Modelleri

Banyo bataryası modelleri kullanıcıların hayatını kolaylaştıracak şekilde tasarlanmaktadır. Su israfının önüne geçmek için tasarruflu modeller arasından tercih yapabilirsiniz. Merla S lavabo bataryası Artema, tasarımıyla dikkat çekmektedir. Evye bataryası modelleri, pratik kullanım imkanı sunmaktadır. Özellikle mutfaklarda meyve ve sebze yıkarken büyük kolaylık sağlamaktadır. Lavabo bataryası fiyatları ürünün kalitesine, yapısına göre değişkenlik göstermektedir. Her bütçeye uygun bataryalar Tekzen kalitesi ile kullanıcılara sunulmaktadır.

Üye Girişi Üye Ol Sipariş Takibi
0 Sepetinizde ki Ürün Sayısı
SEPETE GİT