Toplam 107 üründen, 1-32 arası gösteriliyor.

Lavabo Bataryası


Lavabo Batarya Modelleri


Dekoratif ve fonksiyonel kullanımları ile mutfak musluğu modelleri Tekzen'de farklı tasarımlar ile beğeninize sunuluyor. Paslanmaz çelik ve dayanıklı malzeme yapısı sayesinde uzun ömürlü form kazanan banyo armatür modelleri, zengin seçeneklerle sizleri bekliyor.


Lavabo Bataryası Nasıl Sökülür?


Banyo lavabo bataryası genellikle kullanılan modele göre farklı biçimlerde sökülebilirken klasik tasarımlarda uygulanması gereken bazı standart adımlar bulunuyor. Banyo su bataryası sökme ve montaj işlemlerini basit el aletleri ile yapabilirsiniz. Bunun için öncelikle muslukta ve boruda kalan suyu tahliye etmeniz gerekiyor.

Su vanasını kapatarak başladığınız işleme ara musluğa bağlı olan spiral hortumu çıkararak devam etmelisiniz. Bu işlem için İngiliz anahtarı yeterli olacaktır. Yine İngiliz anahtarının yardımıyla musluğu ana boruya sabitleyen aparatın da çıkarılması gerekiyor. Böylece batarya yerinden çıkacaktır.


Lavabo Bataryası Nasıl Takılır?


Lavabo için seçilen uygun bir lavabo musluğu takılırken sökme işleminde uygulanan adımlar tersten yapılmalıdır. Bu durumda öncelikle musluğu lavaboya sabitleyecek olan demir pulun takılması gerekiyor. Batarya sökülürken batarya ile gelen borular yeniden kullanılabilir. Bu borular ile yeni musluğun birbirine bağlamalısınız.

Yeni batarya yerine yerleştirildikten sonra ise sabitleme işlemi yapılıyor. Sabitleme işlemi için ise İngiliz anahtarının yanı sıra 13 numaralı anahtar da kullanılabilir. Bataryanın sabitlenmesi ile montaj tamamlanmış oluyor. Vanaları açarak son kontrolleri sağlayabilirsiniz.


Lavabo Bataryası Nasıl Temizlenir?


Banyo lavabo bataryasının temiz olması konforlu ve keyifli bir kullanım sağlıyor. Bu neden ile bataryaların belli aralıklar ile temizlenmesinde yarar bulunuyor. Batarya temizliğinde ise kullanabileceğiniz pek çok parlatıcı ürün bulunuyor.

Su bataryası üzerinde oluşan su lekelerinin giderilmesi için özel ürünler tercih edebileceğiniz gibi bitkisel ürünleri de tercih edebilirsiniz. Tamamen doğallıktan yanaysanız karbonat ve limon karışımı ile yapacağınız temizlik ile bataryalar hem paslanma hem de uzun süre parlak kalabilir. Siz de sağlıklı bir temizliğin konforunu yaşarsınız.


Batarya Modelleri ve Fiyatları


Batarya ve musluk modelleri farklı kullanım alanları için değişik tasarımlar ile üretiliyor. Hareketli tezgah üstü modellerinden aç kapa musluğa sahip modellere kadar çeşitlilik yüksek tutuluyor. Ürünlerin fiyatları da çeşitliliği kadar her bütçeye hitap edecek düzeyde bulunuyor.


Üye Girişi Üye Ol Sipariş Takibi Canlı Destek
0 Sepetinizde ki Ürün Sayısı
SEPETE GİT