Toplam 19 üründen, 1-19 arası gösteriliyor.

Kapı Stoperleri


Agromak Kapı Kolu Tamponu 5 Adet
Agromak Kapı Kolu Tamponu 5 Adet
Sadece Mağazada
4,99 TL
Gerok Kapı Stoperi Kuş Ahşap
Gerok Kapı Stoperi Kuş Ahşap
Sadece Mağazada
11,49 TL
Gerok Kapı Stoperi Yelken
Gerok Kapı Stoperi Yelken
Sadece Mağazada
10,99 TL

En Dayanıklı Kapı Stoperleri Tekzen’de!

Evlerin, iş yerlerin ve birçok kapısı olan mekanların rüzgar gibi hızlı etki yaratabilecek etmenlerden dolayı kapı çarpmasını, duvara zarar vermesini önlemek için kapı tutucu kullanılır. Kapı stopu, duvarların çizilmesini, oyulmasını, kapının zarar görmesini ve kapı çarpması esnasında yaşanabilecek gürültünün önüne geçen, kapı çarpmasın diye önüne koyulan aksesuardır. Zemine, kapının altına koyulan kapı stoperleri dışında kapı koluna monte edilen kapı kolu stoperi de bulunur. Kapı ve pencerelerde kullanıma uygun kapı kolu stoperleri silikon malzemeden üretilir. Esnek yapısı ve sağlamlığıyla uzun yıllarca kullanılabilen kapı kolu stoperi şeffaf rengiyle de birçok kapı modeline ve rengine uyum sağlar. Kapı koluna kolaylıkla takılabilen kapı kolu stoperleri hem kapınızı hem de duvarlarınızı zarar görmekten korur.

Kapı Takozu Ne İşe Yarar?

Özellikle rüzgarlı havalarda kapıların ve pencerelerin çarpmasını önleyen, aniden kapanıp açılmasına engel olan aparatlara kapı takozu denir. Kapının devamlı olarak sabit durmasını sağlayan kapı arkası stoperler oldukça kullanışlı ürünlerdir. Kapı çarpma önleyici, birçok farklı modeliyle her model kapılara uyum sağlayabilecek çeşitlere sahiptir. Dekoratif olarak da kullanılabilen kapı durdurucuları ile evinizi ve bulunduğunuz yaşam alanlarını daha korunaklı bir hale dönüştürebilirsiniz. Kullandığınız kapı ve pencerelerde deforme yapmayan ve koruma sağlayan kapı stoperleri evinizde riskleri en aza indirir. Pratik ve kolay kullanımı ile her yerde kullanılabilen ve kolaylıkla yeri değiştirilebilen kapı stoperleri Tekzen ile karşınızda!

Kapı ve Duvar Koruyucu Aparat

Özellikle çocuklu ailelerin tercih ettiği kapı tutacağı, kullanıcıların tercihine göre farklı türde ürünlere sahiptir. Cam, ahşap ve plastik tüm kapılara kolaylıkla uyumlu olan ve kullanılmaya başladığı andan itibaren ekstra koruma sağlayan kapı tamponu, istenmeyen kazaların önüne geçen kullanışlı bir aparattır. Açılıp kapanan kapıların etrafa ve duvara zarar vermesini önleyen Gerok Hold The Door Kapı Stoperi, ahşap üzerine lazer baskısıyla estetik bir görünüme sahiptir. Gerok Pvc Kapı Stoperi 2'Li, canlı renkleri ve vanilya kokusu aromasıyla dekoratif kapı stoperi arasında yer alır. Esnek yapısı, çizilmeye karşı dayanıklılığı ile kaydırmaz ve dekoratif bir üründür.

Tüm Mobilyalarda Kullanılabilen Masa Ayakları

Evinizde, iş yerinizde ve bulunduğunuz birçok yerde bulunan mobilya, sandalye ve masa gibi ürünlerin ayak kısımlarına takılarak yerden daha yüksekte durmasını sağlayan hırdavat malzemelerine masa ayakları denir. Birçok mobilya için rahatlıkla kullanılabilen baza pabuçları oldukça pratik ürünlerdir. Masa ayaklarını kullanmak istediğiniz mobilyanızın modeline, rengine ve ihtiyacınıza göre tercih edebileceğiniz masa ayakları Tekzen kalitesi ile kullanıcılarına sunuluyor.

Kapı hidroliği ve Menteşeler

Mobilya kapaklarını, kapı ve pencere kanatlarını açıp kapatmaya yarayan kapı ve mobilya aksesuarları kullanımını sağlayan aparatlar, menteşeleler olarak bilinmektedir. Dolap, bavul ve sandık kapaklarının birleşmesini sağlayan, altlı üstlü olarak takılan aparatlardır. Yaşam alanlarında güvenliğin artmasını sağlayan hırdavat malzemeleri arasında kapı hidrolikleri de bulunur. Kapı arkasına yerleştirilen, kapı hızının kontrol edilmesini sağlayan aparatlar kapı hidrolikleridir. İç ve dış kapılarda kullanılabilen kapı hidroliklerinin montajı oldukça kolaydır. Kullanılmaya başlandığı andan itibaren bulunduğu ortama yüksek koruma sağlayan kapı hidrolikleri Tekzen kalitesi ile sunuluyor.

Evinizin Güvenliğini Arttıran Kapı Kilitleri ve Kapı Kolları

Yaşam alanınızın güvenliğini arttırmak için gerekli olan kapı kilitleri, çelik, bronz ve daha birçok farklı çeşide sahiptir. İhtiyacınıza göre tercih edebileceğiniz kapı kilitleri modelleri evinize ekstra güvenlik katmak için kullanıcılarına sunuluyor. Kapının kilitlenmesini sağlayan kapı kilitleri, anahtarla açılması gerektiğinde kapı kolunun kullanılması gerekiyor. Genellikle metalden üretilen kapı kolları, kapının açılıp kapanmasına yarayan kapı ürünüdür. Evinizi daha korunaklı bir duruma getirmek için gerekli olan ürünler Tekzen kalitesi ve güvenirliği ile karşınızda!

Üye Girişi Üye Ol Sipariş Takibi
0 Sepetinizde ki Ürün Sayısı
SEPETE GİT