Toplam 76 üründen, 1-32 arası gösteriliyor.

Şarjlı Vidalama Uçları


Makina aksesuarları kategorisinin en sık ziyaret edilen bölümlerinden biri olan bu bölümde şarjlı tornavida ya da akülü vidalama aletlerinin çeşitli vida türleri için uygun başlıklı olan ve çeşitli büyüklükteki uçlarını bulabilirsiniz.


Bosch, Black & Decker, Dewalt, Hitachi gibi dünyaca ünlü, güvenilir ve kaliteli markaların ürünlerini bulabileceğiniz gibi Tekzen markalı ürünlere de kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Dilediğiniz marka ürünü seçerek akülü vidalama aletlerinizin uçlarını yenileyebilir ya da takım çantanızda bulunmayan yeni vidalama uçlarına sahip olabilirsiniz.


Şarjlı vidalama uçları bölümünde bulacağınız ürünler sayesinde evinizde demonte halde bulunan eşyalarınızın montajını kendiniz gerçekleştirebilir ya da evinizdeki herhangi bir eşyanın gevşeyen vidalarını sağlamlaştırabilirsiniz. Ürün detaylarına girerek şarjlı tornavida uçlarının hangi tür vidaya uyumlu olduğunu yazılmış olan vida kodları sayesinde anlayabilirsiniz.


Şarjlı vidalama aleti uçlarını tek tek bulabileceğiniz gibi içinde yıldız tornavida ucu gibi sıklıkla kullanılan uç türlerinden çok sayıda bulunan paketler de edinebilirsiniz. Ayrıca birden fazla tür vidalama ucunu içinde barındıran setlere de bu bölümden sahip olabilirsiniz.


Bu bölümde Tekzen'in yalnızca internet üzerinden satışa sunduğu çeşitli markalardan çeşitli vidalama uçlarına özel fiyatlarla sahip olabilirsiniz. Bu ürünleri Tekzen kalitesinin getirdiği ayrıcalık ve internet sitesine özel fiyatlarla satın alabilirsiniz. Tekzen'in herkes tarafından bilinen kalitesi ve yıllardır yapı marketi sektöründe faaliyet göstermesinin sağladığı güvence ile ihtiyacınıza ve bütçenize en uygun şarjlı vidalama ucu ürünü kolaylıkla seçebilirsiniz. Dilerseniz beğendiğiniz ürünlerin üzerine tıklayarak ürün detaylarını ve özelliklerini inceleyebilirsiniz. Kalitesi ve fiyatının sizin için uygun olduğunu düşündüğünüz ürünleri kolayca satın alabilirsiniz.

Üye Girişi Üye Ol Sipariş Takibi Canlı Destek
0 Sepetinizde ki Ürün Sayısı
SEPETE GİT