Toplam 87 üründen, 1-36 arası gösteriliyor.

Şarjlı Vidalama Uçları


En Sağlam Vidalama Uçları ve Setleri Tekzen'de!

Vidalama, birçok tamirat ve tasarımda kullanılan hırdavat ürünleri ve el aletleri arasındadır. Bu nedenle vidalama işleminin kullanım alanı epey geniştir. Vidalama uçları geniş seçeneklerle ön plana çıkar çünkü her vida her işlemde kullanılmaz. Farklı işlemler için farklı vidalar gerekmektedir. Vidalama işlemini yapacağınız alan çoksa ve her birinde farklı bir vida kullanacaksanız vidalama ucu seti sizin için vazgeçilmez bir üründür. Bunun yanı sıra vidalama işlemi için gerekli olan vidaları belli bir platforma yerleştirerek kullanabilirsiniz. Bu platform genellikle matkap olarak belirlenir. Matkap kullanarak tüm vidalama işlemlerinizi kolayca halledebilirsiniz. Vidalama ucu çeşitleri, panç adaptörleri, uç setleri ve matkap modelleri hakkında tüm bilinmesi gerekenleri sizler için derledik.

Kalitesiyle Ön Plana Çıkan Vidalama Ucu Setleri Tekzen’de!

Vidalama ucu çeşitleri, kullanım alanı dolayısıyla çok geniştir. Bu çeşitlendirme, vidalama ucunun kullanım alanı ve üretildiği malzemeye göre belirlenir. Matkabın ucuna takıldığı için matkap vidalama ucu olarak da bilinen vidalama ucu çeşitleri farklı alanlarda kullanılır. Mıknatıslı vidalama ucu, en çok bilinen ve işlevsel vidalama uçlarından biridir. Vidanın kaymasını engelleyen mıknatıslı vidalama ucu, bu mekanizması sayesinde kolayca vidalama işlemini gerçekleştirmenizi sağlar. Bu nedenle en çok tercih edilen ürünlerden biridir Bir diğer vidalama çeşiti ise çift taraflı dekupaj testere ucu olarak öne çıkar. Çift taraflı vidalama ucu, adından da belli olduğu üzere vidalama işleminde her iki tarafın da kullanılabilmesini sağlar. Hem işlevsel hem fonksiyonel bir üründür. İstediğiniz şekle sokabildiğiniz spiral vidalama ucu da çok tercih edilir. Spiral vidalama ucunun formu, diğer uçlardan farklıdır. Ucu, istediğiniz şekle sokarak kolay bir şekilde vidalama işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Üst düzey kalitesi ve herkesin cebine hitap eden Bits Uç 25 Parça- PH2 Tekzen’de!

Evinizde Tamamlanmayan Eşya Kalmasın

Vidalama, evin her yerinde ihtiyaç duyulabilen bir işlemdir. Vidalama ucunun türüne bağlı olarak ahşapta, metalde, alçıpende ya da herhangi bir düzlemde vidalama işlemlerini gerçekleştirebilirsiniz. Genellikle vidalama işlemleri için şarjlı matkap ucu kullanılmaktadır. Çünkü şarjlı matkap modelleri, genellikle her evde bulunur ve kolay bir kullanıma sahiptir. Matkabı şarj edip, işlem yapacağınız alana göre ucu matkaba takarak kullanabilirsiniz. Enerji kaynağı şarj olduğundan matkabın kablosu elinize ayağınıza dolaşmaz ve size rahat bir çalışma alanı sağlar. Bunun yanı sıra şarjlı tornavida da vidalama işlemlerinde tercih edilebilen bir araçtır. Ev içinde değil de daha çok bahçe için bir vidalama aleti arıyorsanız şarjlı matkap lokma ucu ya da zımpara taşları size yardımcı olacaktır. Lokma uç, hızlı bir şekilde cıvataları ya da somunları sökmenize yardımcı olur. Evin içerisindeki vidaları söküp, takmada kullanılan matkap uçları da çok işlevseldir. Vidaların yıldız şeklindeki tabanlarına uyum sağlayarak tüm vidalama işlemlerinde kullanılabilir. Dilerseniz Remtaş Bits Uç Max PH2 50 mm 2 Adet ürün seçeneğini de değerlendirebilirsiniz.

Vidalama Ucu Seti Fiyatları

Vidalama ucu seti, genel çerçevede şarjlı ve akülü olmak üzere ikiye ayrılır. Fiyatlandırmalar, setin işlevine, maddesine ve enerji kaynağına göre değişir. Akülü vidalama ucu seti modelleri ve şarjlı vidalama seti modelleri geniş fiyat seçenekleriyle Tekzen’de! Hem bahçedeki hem de evdeki işlemler için tercih edebileceğiniz vidalama ucu setleri, geniş uç çeşitliliği ile üst düzey işlevsellik sunuyor. Tork vidalam ucu, çelik vidalama ucu ya da yıldız vidalama ucu gibi çeşitlilikler set içinde birleşir. Tüm vidalama işlemlerini vidalama ucu seti sayesinde halledebilirsiniz. İhtiyacınız olan tek bir matkap ve tek bir set! Hem bütçenize hitap eden hem de üst düzey kalite sunan matkap, avuç taşlama kesme taşları, vidalama ucu setleri ve daire testere malzemeleri geniş ürün çeşitliliği ile Tekzen’de!

Üye Girişi Üye Ol Sipariş Takibi Canlı Destek
0 Sepetinizde ki Ürün Sayısı
SEPETE GİT