Toplam 20 üründen, 1-20 arası gösteriliyor.

Kapı Numaraları


Kapı Numarası No:0 Metal
Kapı Numarası No:0 Metal
Sadece Mağazada
42,99 TL
Kapı Numarası No:4 Metal
Kapı Numarası No:4 Metal
Sadece Mağazada
54,99 TL
Kapı Numarası No:7 Metal
Kapı Numarası No:7 Metal
Sadece Mağazada
54,99 TL
Kapı Numarası No:9 Metal
Kapı Numarası No:9 Metal
Sadece Mağazada
16,99 TL
Kapı Numarası No:0 Sarı
Kapı Numarası No:0 Sarı
Sadece Mağazada
32,99 TL
Kapı Numarası No:9 Sarı
Kapı Numarası No:9 Sarı
Sadece Mağazada
34,99 TL

En İyi Kapı Numarası Modelleri Tekzen’de!

Kapı numarası ve daire numarası, binaların bulunduğu adreslerin numaralandırılması ve sisteme kaydedilmesi için gereklidir. Numaralandırma işleminin temel sebebi Ulusal Adres Veri Tabanına kayıt edilmesi gereken adreslerde yaşayan kişilerin kayıt altına alınmasıdır. Daire kapı numarası, apartmanlarda bulunan dairelerin numaralandırılmasını ve sisteme kayıt edilmesini sağlar. Ev kapısı numarası ve dış kapı numarası ile adreslerin ve kişilerin kolay bulunmasına yol açar. Site ve apartman içinde kullanılabilecek dekoratif kapı numarası ile adreslerin rahatlıkla bulunmasını sağlarken kullanıcıların zevklerine göre tercih edebileceği çeşitlere ayrılır. Bu çeşitlerin arasında Kapı Numarası No:6 Metal kapınızın rengine göre uyumlu olabilecek, kolayca yerleştirilen bir metal kapı numarasıdır.

Çelik Kapılarınızla Uyumlu Sarı Renk Kapı Numarası

Kapı numarası no:4 sarı, çelik ve metal tüm çeşitlerdeki kapılarınıza uyumlu bir şekilde yerleşecektir. Düz bir kapı zeminine çift taraflı bantlarla kolaylıkla yapışan çelik kapı numarası, kapılarınızı numaralandırarak adreslerde hızlıca bulunmasını sağlar. Metal malzemeden üretilen Kapı Numarası No:4 Sarı modeli Tekzen kalitesi ile karşınızda sunuluyor. Yasal olarak sisteme kayıtlı olması gereken ve kapının bulunduğu yerde görünür bir şekilde kapı numarası bulunması gereken kapı numarası modelleri için en doğru adres Tekzen’dir.

Sabit ve Güçlü Kapı Hidroliği Modelleri

kapı hidroliği, özellikle dış kapıların açılıp kapanmasını istenilen hızda ayarlayan, kapının dengeli bir şekilde hareket etmesini sağlayan aparatlardır. Özellikle dış bina kapılarında, kapı numarası plakasına ve sokak kapı numarasına sahip olan dış kapıların aynı hızda açılıp kapanmasını sağlayan kapı hidroliği hem estetik olarak hem de kullanım kolaylığı açısından Tekzen kalitesi ile karşınızda. Alüminyum döküm gövdeye sahip ve kapı üzerindeki konuma göre kapanma kuvveti ayarlanan kapı hidrolikleri hidrolik sistemle çalışan kapı aparatıdır. Kapı hidrolikleri, insanlara zarar verecek kapıların açılma ve kapanma hızını değiştirir, daha güvenli ve dengeli bir şekilde açılıp kapanması sağlar. Otomatik olarak kapının kapanmasını sağlayan kapı hidrolikleri, rüzgarın kapıyı çarpmasını önlerken aynı zamanda özellikle kış aylarında soğuk havanın içeriye ulaşmasını engeller.

Güvenliği Arttıran Kapı Kolları ve Kapı Kilitleri

kapı kolları, kapıların açılıp kapanmasını sağlayan, birçok farklı malzemeden üretilebilen tutacaklardır. Kapının kilit mekanizmasını harekete geçirerek kilitleyen ve açmaya yarayan, kapının türüne ve malzemesine uygun şekilde üretilen küçük aletlerdir. Kapının teknik detaylarına ve bulunduğu yere göre farklı türde kapı kolu aparatları kullanılabilir. Kapı kilitleriyle senkronize çalışan kapı kolları kullanıcıların dilediği şekilde tercih edebileceği birçok modeli Tekzen kalitesiyle sunar. Kapıların kilit mekanizmasının anahtar yardımıyla kilitlenmesini sağlayan kapı kilitleri evin iç ve dış kapılarında, apartman kapılarında ve daha birçok kapıda bulunması gereken önemli detaylardır. Kapının bulunduğu mekanın güvenliğini arttıran, evde olsanız da olmasanız da kapıyı kilitlemek almanız gereken önlemlerdir.

Koruma Sağlayan Kapı Stoperleri ve Kulplar

kapı stoperleri, kapıların rüzgardan dolayı hızlı bir şekilde çarpmasını önleyen, kapıların duvara zarar vermesinin önüne geçen küçük aparatlardır. Duvarların çizilmesini ve soyulmasını engelleyen kapı stoperleri plastik, ahşap veya krom birçok farklı modellere sahiptir. Kapı ve dolap kapaklarının açılmasını sağlayan kapı kulpları krom, saten, düz, nokta ve sarkaç gibi birçok şekilde bulunan kulplar, güvenlik ve koruma sağlayan hırdavat ürünleri için güvenilir adres Tekzen’dir.

Kapıların İhtiyacı Olan Aparat ve Aksesuarlar

Ev ve dış kapıların korunmasını, güvenliğinin artmasını sağlayan kapı ve mobilya aksesuarları Tekzen güvenilirliği ile kullanıcılarına sunuluyor. Kapıların kilitlenmesini sağlayan ve korumayı arttıran aparatlar, kapı kulpları, kapıların kolayca bulunmasını sağlayan sokak kapı numarası ve kapı kilitleri gibi birçok aksesuarlar sizleri bekliyor.

Üye Girişi Üye Ol Sipariş Takibi
0 Sepetinizde ki Ürün Sayısı
SEPETE GİT