Toplam 1547 üründen, 1-36 arası gösteriliyor.

HIRDAVAT & EL ALETLERİ


Topuzlu Kilit Saten -3201 SS-ET
Topuzlu Kilit Saten -3201 SS-ET
Sadece Mağazada
399,90 TL
Emniyet Kilidi Beyaz
Emniyet Kilidi Beyaz
Temin Edilemiyor

Hırdavat ve El Aletleri İçin Doğru Adres Tekzen!

Hırdavat malzemeleri insanların günlük tamirat işlerini basitleştirmek için tasarlanmış olan ürünlerdir. Oto konusunda ve hırdavat ürünlerinde takviye olarak yardımcı ürünlerin her birinin belli bir kullanım alanı bulunmaktadır. Bu ürünlerin takviyesi ile konutta, işyerinde ve otoların tamirinde yapılması gereken tamirat ve tadilat işleri yapılmaktadır. Oto malzemeleri ve hırdavat ürünlerinin oldukça geniş çeşitleri ve farklı kullanım alanı vardır. Ufak tefek aradığınız çeşitli eşyalar, hırdavat ürünleri ve çeşitli el aletleri Tekzen’de sizleri bekliyor.

Hırdavat ve Oto Tamir Ürünleri Tekzen’de

Oto tamir ürünleri ve hırdavat malzemelerinin içerisinde el aletleri olarak bilinen ürünlerin sayısı yüksektir. Bu hırdavat ürünlerinin tasarımı kullanım sırasında eli yormayan ve kullanan bireye hasar vermemesi birinci öncelik olarak ele alınmış ve bu şekilde yapılmıştır. Oto tamir setleri ve hırdavat ürünlerinin içerinde yer alan el aletlerinin her birinin kullanım emeli tanımlanmıştır. Bu kullanımları dışına çıkmak ürüne veya projeye zarar verebilir. Benzer şekilde bu ürünler, kullanıcı güvenliği için belirli kullanım koşulları sunmaktadır.

El Aletleri, Takım Çantaları ve Daha Fazlası

El aletleri, profesyonel bir tamirciyi çağırmaya gerek duymadan ve konut içerisinde kolay tamir gerektiren bireyin kendiliğinden yapabileceği tamirat esnasında kullandığı aletlerin tümüdür. Bu el aletleri incelendiğinde içerisinde pense, metre, tornavida gibi ve elektrikli aletler girmektedir. Bu aletlerin her biri konut içerisinde yapılacak kolay tamir işlerinin yapılması için planlanmıştır. Bu el aletlerinin her biri profesyonel olarak da tamir işini yapan bireyler tarafından da kullanılabilmektedir. Profesyonel olarak bu işi yapan bireylerin kullandıkları aletler el aletlerine göre biraz daha geliştirilmiş olan akülü vidalamalar gibi çeşitli makineler ve aletlerdir. Aradığınız her türlü el aletlerini, makine aksesuarları ve daha fazlasını Tekzen’de bulmak için hemen şimdi ürünlere göz atabilirsiniz.

Tekzen Kalitesiyle İhtiyaç Duyduğunuz Her Ürün Sizlerle

Tamirat ve tadilat işlerinde kullanılabilecek bir hayli değişik üründen bahsedilebilir. Karşılaştığınız meselelere çözüm üretebilen birden fazla malzeme çeşidi Tekzen niteliğiyle sizlere sunulmaktadır. Bu sebeple seçeceğiniz ürünlerin ihtiyacınıza yönelik olarak seçim yapabilirsiniz. Yalnızca konutunuzdaki tamirat işleri ile ilgileniyorsanız kullanacağınız malzemeler genel kullanıcılar tarafından da seçilen ürünlerdir. Evinizde karşılaşabileceğiniz olası kazalara karşı bir takım çantası bulundurmak mantıklı olacaktır. Takım çantaları içerisinde ihtiyacınız olan matkaplar , kerpeten gibi aletleri takım çantasının içerisinde bulabileceğinizden ekstra ürün almanıza ihtiyaç dahi kalmayacağından hem ekonomik hem de aklınıza gelmeyebilecek ürünleri de içerdiğinden uygun bir seçenek olacaktır.

Önce Güvenlik Sonra Tekzen!

İster profesyonel olun ister olmayın el aletleriyle beraber uğraştığınız iş için muhakkak güvenliğinizi de sağlamalısınız. iş güvenliği malzemeleri adına aradığınız her ürünü Tekzen’de bulabilirsiniz. Tozlu ortamlarda, taş sıçrama ihtimallerinde, hastanelerde dahi ve daha pek çok alanda yüz siperliği verimli ve etkileyici kişisel bir koruyucu donanımdır. Yüze gelebilecek olası sıçramalardan ve çarpmalardan korurken aynı zaman da geniş görüş açısı da sunar. Yangın söndürücü de hem evlerde hem iş yerlerinde, okullarda ve tüm kamusal alanlarda da muhakkak bulunması gereken güvenlik için gerekli malzemelerden biridir.

Aradığını Her Şey Tekzen ile Bir Tık Uzağınızda

İnşaatlarda lazım olan profesyonel inşaat kürekleri, inşaat çivileri, kazmalar, inşaat sonrası derin temizleyici gibi pek çok inşaat ve boya malzemeleri çeşitlerini piyasada aramanıza artık gerek yok. Tekzen’le inşaat adına aradığınız her şey bir tık uzağınızda. Tuvalet ve banyo temizliği için özel olarak üretilen hijyenik temizleme ürünleri, halı yıkama şampuanları, yumuşatıcılar, leke çıkarıcılar, parlatma ve silme özelliği bulunan özel temizleyici malzemeler, ahşap parke temizleyicileri, beyazlatıcı gibi hem evlerde hem de endüstriyel alanlarda ihtiyaç duyulan ürünler endüstriyel temizlik malzemeleri olarak adlandırılır. Aradığınız endüstriyel temizlik ürünlerini bulmak için şimdi Tekzen’e göz atarak ev konforunda alışverişin tadını çıkarın.

Üye Girişi Üye Ol Sipariş Takibi
0 Sepetinizde ki Ürün Sayısı
SEPETE GİT