Ürün Özellikleri

Bu ürün yalnızca internet mağazamızda satılmaktadır

Viteral Beeagra Arı Vitamini

Arılarımızın vitamin ve mineral ihtiyacına en uygun ev ekonomik çözüm.
Sonbaharda, erken ilkbahar şuruplamalarında ve kek yapımında kullanılan beegra arı vitamini arınız için baldan sonraki en değerli besin kaynağı.
Emsallerine ekonomik bir fiyatlarılanızın hizmetine sunulan Beeagra arı vitamininden arılarınızın faydalanması bol kazanç, bol ürün demek.

- Beeagra Vitamini Arılara Nasıl Verilmelidir?
Arılarınızda bir hastalık veya zafiyet yok ise: 10 Litre şerbete 3 günde bir 20 gr yani (5 çay kaşığı) ilave yaparak her kovana 500 ml (yarım litre)olacak şekilde verilir.
Genel olarak 15 Kasım - 15 Mart tarihleri arasında uygulanması tavsiye edilse de bölgeden bölgeye durum farklılık arz edebilir. Bu durumda arılara şerbet verildiği sürece vermek ideal olanıdır.
Koloni nakli sırasında, hastalık hallerinde veya stresi önlemek amacıyla yapılacak uygulamalarda: 10 litre şerbete 40 gr yani (10 çay kaşığı) ilave ederek verilmelidir.
1 Kg arı kek için 3 çay kaşığı Beeagra Arı vitamini karıştırılarak verilmelidir. Karışımın homojenize olması için dengeli Beagra Arı vitamini dağılımı için kek karışımı normalden daha uzun süre yapılmalıdır.
Oda sıcaklığında saklanmalıdır.
Hazırlanan kekler bir yıl içinde tüketilmelidir.
Beeagra Arı Vitamini tüketen arılar, atık su, lağım akıntıları vb. olan sulara gitme gereği duymazlar.
Beeagra Arı Vitamini kullanarak kış ölümü riskini minimize edebilirsiniz.

Yorumlar

Taksit Seçenekleri

İade ve Değişim Koşulları

İade ve Değişim İşlemleri


Satın aldığınız ürün / ürünlere ilişkin teslimatın yapıldığı tarihten itibaren 30 gün içerisinde iade talebinde bulunabilirsiniz.


ADIM ADIM KOLAY İADE SÜRECİ 


    1-) Üye girişi yaptıktan sonra, hesabım sayfasına gel " siparişlerim " menüsüne gir ve iade etmek istediğin siparişin yanındaki "iade et" butonuna tıklayın

    2-) Adres bilgilerini onaylayın

    3-) İade / Değişim yapmak istediğiniz ürün / ürünleri seçin

    4- ) Ürünün iade nedenini seçerek kısaca iade nedenini açıkladıktan sonra formu kaydedin.

    5-) İade talebini en kısa süre içerisinde müşteri hizmetleri ekibimiz tarafından incelenecek ve hem size gönderilecek SMS mesajları hem de iade takibi sayfamızı kullanarak talebiniz ile ilgili         gelişmelerden  haberdar  olabileceksiniz.

    6-) Talebiniz ekibimiz tarafından onaylandıktan sonra ürünü göndermeniz gereken iade adresi veya iade gönderi kodu size gönderilecektir.

    7-) İade adresine geri gönderdiğiniz ürünün iadeye uygunluğu kontrol edilerek herhangi bir sorun görülmediği taktirde iade işleminiz tamamlanacaktır. Aksi durumda ürün / ürünler adresinize geri           gönderilecektir.

        

    İade ve Değişim Hakkında Bilmeniz Gerekenler


  • İadeler mutlak surette orijinal kutu/ambalajı ve faturası ile birlikte yapılmalıdır.
  • Bütün standart aksesuarları hasarsız ve tam olarak orijinal paketleri ile birlikte gönderilmelidir.
  • Demonte olarak gönderilen ürünlerin kurulumu yapıldıktan sonra değişim ve iade kapsamına girmemektedir.
  • Kurulum gerektiren ürünler mutlaka yetkili servis tarafından açılmalı ve kurulumu yapılmalıdır. Yetkili servis dışında açılan ürünler garanti ve iade kapsamı dışında kalabilir. Servis kurulumu esnasında üründe sorun tespit edilirse tutanak ile değişim/iade işlemleri yapılabilir
  • Hediye verilen promosyonlu, kampanyalı ürünler de orijinal paketleri ile birlikte gönderilmelidir.
  • Tüketicinin özel istekleri veya açıkça onun kişisel ihtiyaçları doğrultusunda hazırlanan, niteliği itibariyle geri gönderilmeye elverişli olmayan, çabuk bozulma tehlikesi olan veya son kullanma tarihi geçme ihtimali olan ürünler iade edilemez.
  • Her türlü Kozmetik Ürünler, ve Kişisel Bakım Ürünleri, her türlü Elektronik ürünlerin ve Kırtasiye sarf malzemelerin ancak ambalajları açılmamış olması şartı ile iadesi kabul edilir. Ambalajı açılan / kullanımı gerçekleşen elektronik ürünlerin iadesi / değişimi için yetkili servis raporu alınması gereklidir.
  • Satın aldığınız ürünün arızalanması durumunda fatura ve garanti belgesi ile ürünün servisine doğrudan başvuruda bulunabilirsiniz. Ürünün
    garanti süresi boyunca teknik servislerden ücretsiz destek alabilirsiniz.    

İlginizi Çekebilir


Viteral Beeagra Arı Vitamini

Bu ürün geçici olarak temin edilememektedir.
Üye Girişi Üye Ol Sipariş Takibi Canlı Destek
0 Sepetinizde ki Ürün Sayısı
SEPETE GİT