Toplam 22 üründen, 1-22 arası gösteriliyor.

Piknik Masaları


Kimpaş CM.111 Emprenyeli Çam Masa
Kimpaş CM.111 Emprenyeli Çam Masa
Sadece Mağazada
849,90 TL
Tekzen PM.100 Piknik Masası Oturaklı
Tekzen PM.100 Piknik Masası Oturaklı
Sadece Mağazada
1.099,00 TL
Kimpaş CB.116 Emprenyeli Çam Bank
Kimpaş CB.116 Emprenyeli Çam Bank
Sadece Mağazada
649,90 TL

Piknik Masası Modelleri

Güzel bir havada pikniğe giderek hem bedeninizi hem de ruhunuzu dinlendirebilirsiniz. Her pikniğe renk katan ve piknikte rahat etmenize yardımcı olan birbirinden kaliteli ve kullanışlı katlanır piknik masası ve kamp masası modellerini tekzen.com’da bulabilirsiniz.

Kullanışlı Piknik Masası Nasıl Olmalı?

Piknik masa sandalye çeşitleri içerisinden zevkinize uygun ve kullanışlı modelleri tercih ederek konforunuz artar. Piknik masası, çeşitlerine bağlı olarak kullanışlılığı ve sağladığı konfor değişiklik göstermektedir. Ayrıca portatif piknik masası tercih ederek her piknikte konforu ve rahatlığı yanınızda götürme zevkini de tadabilirsiniz.

Kullanışlı piknik masasının en temel özelliğinden birisi konforlu olmasıdır. Park masası ve diğer modeller içerisinde rahatlığı ön plana çıkaran tasarımlar bulabilirsiniz. Özellikle sırt dayamalı piknik masaları otururken sırtınıza gereken desteği sağlayarak rahat etmenize yardımcı olur.

Piknik Masası Ölçüleri

Piknik masası ölçüleri, kapasitesi ve kişi sayısına bağlı olarak değişiklik gösterir. Büyük aileler için 6 kişilik ve 8 kişilik daha geniş ahşap piknik masası modelleri bulabileceğiniz gibi daha küçük aileler için ise 4 kişilik modeller veya daha küçük kapasiteli masalar da tercih edebilirsiniz.

Park masası ve piknik masasının özelliğine ve aparatlarına bağlı olarak masanın boyutu da değişiklik göstermektedir. Sırt dayamalı modellerin boyutu diğer modellere göre daha büyük olmaktadır. Bununla birlikte katlanan piknik masaları daha küçük boyutlara sahiptir.

Piknik Masası Temizliği Nasıl Yapılır?

Piknik masa sandalye temizliğini yapmadan önce kullanım kılavuzunu dikkatlice okumalısınız. Kılavuzda temizleme yöntemi belirtilmişse talimatlara uyarak masanızı temizleyebilirsiniz. Bu sayede masanızı, temizlemeden dolayı ortaya çıkan yıpranmalara karşı korumuş olur ve masanın ömrü uzar.

Katlanır piknik masa sandalye ve sabit piknik masalarınızın temizlenmesi için herhangi bir talimat bulunmuyorsa uygun bir bez yardımıyla masanızı temizleyebilirsiniz. Kullanacağınız bezin dokusunun masaya zarar vermeyecek tarzda olması önemlidir. Eğer masada çıkmayan bir leke bulunuyorsa uygun bir deterjan kullanarak masanızı temizleyebilirsiniz.

Piknik Masası Kullanımı Nasıl Olmalıdır?

Bahçe mobilyası ve piknik masaları kullanımını özenle yaparsanız masanızın yıpranmasını önleyebilirsiniz. Örneğin, masanızın çok sıcak cisimlerle doğrudan temasını engellemelisiniz. Her kullanımdan sonra masanızı temizlemeli ve kurulamalısınız. Özellikle ahşap masalarda ıslak bırakma durumunda nemlenme durumu gerçekleşeceği için buna özen gösterilmelidir.

Üye Girişi Üye Ol Sipariş Takibi Canlı Destek
0 Sepetinizde ki Ürün Sayısı
SEPETE GİT