Toplam 25 üründen, 1-25 arası gösteriliyor.

Dış Mekan Dekoratif Ürünler


Bahçe Süsü Kuş 7'' 13038 ty0203
Bahçe Süsü Kuş 7'' 13038 ty0203
Sadece Mağazada
16,99 TL
Bahçe Süsü Arı 6'' 13061
Bahçe Süsü Arı 6'' 13061
Sadece Mağazada
14,99 TL
Bahçe Süsü Kartal 8'' 13034 ty0203
Bahçe Süsü Kartal 8'' 13034 ty0203
Sadece Mağazada
16,99 TL
Bahçe Süsü Karınca 4'' 14101
Bahçe Süsü Karınca 4'' 14101
Sadece Mağazada
14,99 TL
Bahçe Süsü Sinek Kuşu 4'' 14102
Bahçe Süsü Sinek Kuşu 4'' 14102
Sadece Mağazada
14,99 TL
Çim Adam-Kedi Çimi
Çim Adam-Kedi Çimi
Temin Edilemiyor

Dış Mekan Dekoratif Ürünler Kategorisinin Çok Satanları

Dış Mekan Dekoratif Ürünler

Ev dekorasyonu kadar büyük önem arz eden dış mekan dekorasyonu, Tekzen'in geniş ürün yelpazesi ve her cebe uygun fiyatlarıyla artık çok daha kolay! Göz alıcı bir bahçe için ihtiyaç duyabileceğiniz tüm bahçe aksesuarları, balkonlarınıza farklı bir tarz kazandırabileceğiniz dekoratif çakıl taşı modelleri ve çok daha fazlası artık bir tık uzağınızda!

Dış Mekan Dekorasyon Ürünleri Nelerdir?

Dış mekan dekorasyon ürünleri; bahçe, balkon, teras ve diğer tüm dış mekanları tarzınıza uygun bir şekilde tasarlamanızı sağlayan parçalardır. Özellikle yaz aylarında sıklıkla kullanılan dış mekanları güzelleştirmek için kullanılabilecek yüzlerce farklı ürün vardır. Bunlar arasında sıklıkla karşımıza çıkan bahçe bibloları, küçük dokunuşlarla zarif tasarımlar yaratmak için ideal parçalardır. Ağaçlardan sarkıtılarak, çimenler üzerinde kullanarak ya da küçük bir köşe oluşturarak kullanabileceğiniz biblolar ile yaratacağınız tüm tasarımlarda, sınır hayal gücünüz!

Saksıların içerisinde ya da bitkilerin çevresinde kullanabileceğiniz çakıl taşları da dış mekan tasarımının vazgeçilmez ögelerinden bir tanesidir. Rüzgar gülleri, saksılar, asılabilir süsler, dekoratif levhalar, rattan ve jüt parçalar, çitler ve zevkinize göre ekleyebileceğiniz tüm parçalar dış mekan dekorasyon ürünleri olarak kullanılabilir.

Dekoratif Bahçe Taşları Nasıl Kullanılır?

Dekoratif bahçe taşlarının onlarca farklı kullanımı mevcuttur. Dekoratif çakıl taşı modelleri ve diğer renkli taşlar, saksıların dibine dökülerek şık bir görünüm oluşturabilir. Çakıl taşları, bahçe bitkilerinin çevresine farklı tasarımlarla dizilerek de yaratıcı tasarımlar ortaya çıkarabilir. Daha küçük boyuttaki taşlar ya da kumlar ile bahçede bulunan diğer aksesuarlar kaplanabilir ya da saksılar için doğal alt malzeme oluşturulabilir.

Farklı renk tonlarındaki çakıl taşları ya da diğer dekoratif taşlar, uygun bir renk geçişi kullanılarak istenilen yüzeylerde kullanılabilir. Bir arada kullanılan büyük çakıl taşları ile bahçe içerisinde toprağa basmadan yürünebilmesi için ayak büyüklüğünde parçalar oluşturulabilir. Bu parçalar, büyük bir ayak şeklinde bir araya getirilebilir ve eğlenceli bir dizayn oluşturulabilir.

Asılabilir Süsler Nasıl Kullanılır?

Asılabilir süsler, dış mekanları kolaylıkla cezbedici hale getirebilen nadir bahçe aksesuarlarından bir tanesidir. Mekanın tasarımına uygun bir seçimle, mekanı bütünleyen bir görünüm elde edilebilir. Asılabilir süsleri, ev ya da bahçe kapınıza asarak hoş geldiniz levhası olarak kullanabilirsiniz. Huzur veren tınıları ile insanı büyüleyen sesli süsler kullanarak rüzgarı sese dönüştürebilirsiniz.

Farklı boyutlardaki asılabilir süsleri ağaç dallarına asarak, neşeli bir tasarım yaratabilirsiniz. Asılabilir süslerin etrafını LED ışıklarla süsleyip dış mekanları gece için uygun hale getirebilirsiniz. Minik yazı tahtalarını ya da mantar panoları jüt ip yardımıyla asarak, üzerine küçük notlar yazabilir ve eşsiz bir tasarım oluşturabilirsiniz. Partiler ve kutlamalar için onlarca küçük süsü bir arada kullanabilir ve her birinin üzerine şekerlemeler koyabilirsiniz.

Dış Mekan Dekoratif Ürünler Nasıl Seçilmeli?

Tekzen bahçe dekorasyonu kategorisinden erişebileceğiniz dış mekan dekoratif ürünler, uygun mekanın tarzına ve yapısına uygun seçilmelidir. Minimal alanlar için mümkün olduğunca az ve verimli parça seçilmesi daha uygun olacaktır. Bohem tarzdaki alanlar için ise düş kapanları, duvar örtüleri, sarkıtlar gibi pek çok ürün bir arada kullanılabilir.

Üye Girişi Üye Ol Sipariş Takibi Canlı Destek
0 Sepetinizde ki Ürün Sayısı
SEPETE GİT