Toplam 1 üründen, 1-1 arası gösteriliyor.

Bahçe Muslukları


Bahçelerde hem işlevsel kullanım sunan hem de estetik bir görünüm sağlayan bahçe muslukları, sulama sistemlerinde önemli bir rol oynuyor. Hecht, Gardena, Park Garden gibi bilinen markaların ürünleri arasında amacınıza uygun ürünü bulabilir, bahçenize farklı bir hava katabilirsiniz. Bahçe sulama modelleri ve bahçe musluk çeşitleri sunan ürünler, kattıkları estetik havanın yanı sıra sulama işlemlerini de kolaylaştırıyor.


Dekoratif bahçe muslukları, pirinç dökme yapılarıyla ve taşıdıkları farklı motiflerle bahçelere ayrı bir görsellik sağlıyor. Altın renkli ürünler kadar, eskitilmiş hava verilen ürünler de bahçelerde tercih ediliyor. Ürünler sağlam yapılarının yanı sıra, dış ortama dayanıklı bir yapı sergilemeleriyle de ilgi çekiyor. Zarif ve şık çizgiler sunan dekoratif musluklar ile eve girmenize gerek kalmadan bahçede suya erişmeniz mümkün kılınıyor.


Bahçe sulama muslukları, klasik ya da küresel rakorlu yapılarıyla musluk kelepçesiyle sulama hortumlarının bahçede musluğa takılmasına olanak tanıyor. Küresel bahçe muslukları, eller doluyken ya da kirliyken bile açıp kapama kolaylığı sağlıyor. Bu ürünler, özel kesim uçlarıyla hortumun iyi oturmasına olanak tanıyor ve özel yapısıyla maksimum akışkanlık sağlıyor. Böylece sulama işlemleri sırasında, su tazyiksiz gelirken bile akan suyu en iyi şekilde değerlendirebilmenize olanak tanınıyor.


Farklı ölçülerde sunulan musluk adaptörleri, tazyikli su elde etmenizi sağlıyor. Böylece bahçenizdeki uzak köşelere bile suyu eriştirebilmeniz kolaylaşıyor. Bahçe sulama musluklarında kullanılan bağlantı aksesuarları ile hortumlar birbirine bağlanabildiği gibi, ikiz musluk adaptörleri ile farklı hortumların tek musluğa bağlanması ve ayrı ayrı kontrol edilmeleri de kolaylıkla sağlanıyor. Bahçede çalışmayı kolaylaştıran bahçe musluklarından birini beğendiyseniz, Tekzen farkıyla hemen satın alabilirsiniz.

Üye Girişi Üye Ol Sipariş Takibi
0 Sepetinizde ki Ürün Sayısı
SEPETE GİT