Toplam 3 üründen, 1-3 arası gösteriliyor.

Şezlonglar


En Rahat Şezlong Modelleri Tekzen’de!

Havuz kenarı ve plajlarda olmazsa olmaz mobilyalardan olan şezlonglar aynı zamanda teras ve bahçelerde de sık sık kullanılmaktadır. Şezlong modelleri hem kullanılan materyal hem de fonksiyonel açılardan farklı seçeneklere sahiptir. Şezlonglar oldukça geniş bir ürün skalası ile kullanıcılara sunulmaktadır. Bu ürünler arasında her zevke ve ihtiyaca göre modeller bulmak mümkündür.

Havuz Kenarında Keyif Sunan Şezlong Modelleri

Özellikle otellere ait havuz ve deniz kenarlarında yere oturmak söz konusu değildir. Bu ortamlarda konfor sağlamak için şezlonglar kullanılmaktadır. Katlanır şezlong modelleri oldukça kullanışlıdır. Otellerde sezon bittikten sonra bahçe ve teraslarda havalar soğumaya başladıktan sonra katlanarak bir kenara kaldırılabilir. Katlandığı için çok daha az yer kaplar ve ortamda daha fazla eşya muhafaza edilmesine olanak tanır. Ayrıca evinizden başka bir yere götürmek istediğinizde de katlanabilir şezlonglar büyük kolaylık sağlamaktadır. Şezlong modellerinin kumaşlı modellerinde farklı renk ve desen seçenekleri bulunmaktadır.

Birbirinden Kullanışlı ve Şık Şezlong Çeşitleri

Şezlong çeşitleri farklı materyaller kullanılarak üretilebilir. Islak ortamlarda kullanıldığı için en sık tercih edilen modeller plastiklerdir. Bunun yanı sıra ahşap ve alüminyum çeşitler de mevcuttur. Ahşap şezlong sandalye modelleri dekoratif açıdan oldukça şık bir görüntü sunmaktadır. Ahşap modeller suya plastik ve alüminyumlar kadar dayanıklı değildir. Hem su ile temasta deforme olmaması hem hafif yapıya sahip olması ile plastik modeller son derece kullanışlıdır. Güneşte kalan şezlonglarda deformasyonu önlemek amacıyla genellikle üzerine minder ya da havlu tarzı bir koruyucu geçirilmektedir. Şezlong temizliğinde ahşap modeller daha fazla bakım istemektedir. Plastik modellerin ıslak bir bezle silinmesi yeterli olacaktır.

Farklı Şezlong Modelleri ile Tatilinizi Bahçenize Taşıyın

Bahçe mobilyaları arasında öne çıkan şezlonglar kendi bahçenizde tatil konforu yaşamanıza olanak tanır. Şezlonglarınızın yanına bahçe ve balkon sehpaları yerleştirebilirsiniz. Bu sayede içecek, gözlük gibi eşyalar yanı başınızda durur. Ahşap şezlonglarda oturma yeri kumaştan oluşan modeller de bulunmaktadır. Bu modeller ahşabın direkt olarak su ile temasını azaltır, ayrıca kumaş olduğu için kısa süre içerisinde şezlong kurur. Innobond Ahşap Şezlong Ceviz – Düz Kumaş şık tasarımı ile en çok tercih edilen modellerden biridir. Yüksek kalite vernik kullanılarak suya dayanıklılık seviyesi arttırılmıştır. Balkon ve teraslarda rahatlıkla kullanılabilir.

Birbirinden Kullanışlı Şezlong Modelleri

Otellerde havuz kenarlarında bulunan şezlonglar genellikle ayarlanabilir özelliğe sahiptir. Sırt kısmını dilediğiniz kadar dikleştirebilir, yatarak ya da dik oturarak güneşlenebilirsiniz. Güneşten korunmak isteyenler için her şezlong başında dış mekan şemsiyeleri de yer almaktadır. Bahçenizi güzelleştirmek ya da işletmenizde dekoratif bir görüntü yaratmak için hamak modelleri tercih edilebilir. Kumaş ve file ipli modeller yaygın olarak kullanılmaktadır. Deniz yatakları ile havuzda ve denizde keyfinizi katlayabilirsiniz. Bu yataklar suyun üzerinde yatmanıza da imkan tanır.

Yüksek Kalitesi ve Tasarımları ile Öne Çıkan Şezlong Modelleri

Şezlongların taşınmasını ve yer değiştirmesini kolaylaştırmak için bazı modellere tekerlek de konulmaktadır. Bu sayede kaldırmaya gerek kalmadan kolayca yer değişimi yapılabilir. Tekzen Şezlong Butik 3 Kademeli Katlanır – 91 modeli oldukça kullanışlıdır. Sırt kısmı kademeli şekilde dikleştirebilir. Katlanabilir yapısı ile sadece teras ve bahçelerde değil, pikniğe ya da sahile giderken de yanınızda kolayca götürebilirsiniz. Koltuğu süngerli ve oldukça rahattır. Su, güneş gibi iklim koşullarından kolay kolay deforme olmaz. Şezlong fiyatları ürünün modeline göre değişmekle beraber her bütçeye uygun model bulmak mümkündür. En kaliteli şezlong modelleri Tekzen kalitesiyle sizlere sunuluyor.

Üye Girişi Üye Ol Sipariş Takibi
0 Sepetinizde ki Ürün Sayısı
SEPETE GİT