Toplam 16 üründen, 1-16 arası gösteriliyor.

Bahçe el aletleri arasında yaprak toplamak, çim havalandırmak ve toprağı işlemek için kullanılan tırmık çeşitleri de bulunur. Bahçe bakımı için gerekli temel aletlerden olan tırmıklar arasında ahşap, plastik ve metal gibi malzemelerden üretilen ürünlere ulaşabilirsiniz. Sap uzunluğu kullanım alanına göre değişen ürünler uzun ve kısa el tırmığı olarak farklı modellerde sizlere sunulur.


Kısa el tırmığı çeşitleri arasında çiçek ve sebze fidelerini dikmeden önce toprağı havalandırmak için kullanılan ürünler bulunur. Ergonomik sap kısmı sayesinde toprağı çapalarken konforlu bir kullanım sunan ürünler, tasarımları ve diş modelleri ile farklılık gösterir. Paslanmaz çelikten dişleri ile güvenli kullanım sunan tırmıklar arasında 2’li, 3’lü, 5’li ve 6’li dişe sahip ürünlerden uygun olanı seçebilirsiniz.


Çimin rengini ve canlılığını kaybetmemesi için çim havalandırma işleminde kullanılan ürünler  ise uzun saplı olur. Genellikle sivri ve uzun dişli olan çim tırmıkları arasında seyrek dışlı ürünlere de ulaşabilirsiniz. Diş sayısı da birbirinden farklılık gösteren ürünlerde sık dişli ve geniş ağızlı modelleri seçmeniz tavsiye edilir. Yaprak toplama tırmıkları arasında ise özel tasarımlı uzun saplı ürünler bulunur. Yaprakları ve biçilmiş çimleri toplamak için tasarlanan uzun saplı ürünler, ince ve sık diş yapısı ile toplama işlemini kolaylaştırır.


Sapsız tırmıklar arasında ise farklı işlerde kullanılan ürünleri bulabilir, toprağı kazmak gibi işlerde kullanılan dirgen çeşitlerini de inceleyebilirsiniz. Tırmık için tek satılan ahşap sap çeşitlerinin de bulunduğu kategoride farklı özelliklere sahip ürünleri Agromak, Botanika, Emil Lux, Worth Garden gibi markalardan Tekzen güvencesi ve kalitesi ile satın alabilirsiniz.

Üye Girişi Üye Ol Sipariş Takibi Canlı Destek
0 Sepetinizde ki Ürün Sayısı
SEPETE GİT