Toplam 61 üründen, 1-30 arası gösteriliyor.

Çim Biçme Makinaları


Bahçe makinaları kategorisi içinde yer alan; tırpanlar, kar temizleme ve püskürtme makinaları, süt sağma makineleri, elektrikli ağaç kesme makinaları ve çim biçme makinaları gibi zirai kullanım, tadilat- bakım ve temizlik gibi konularda aklınıza gelebilecek tüm ürünleri rahatlıkla bulabilirsiniz.

 

Bosch, Makita, Black&Decker, Einhell, Maestro ve Alpina gibi bahçe makinaları alanında uzmanlaşmış markalara ait ürünleri detaylı olarak inceleyebilir, işinizi kolaylaştıracak bahçe makinası ve aletleri ile tadilat ve bakım işlemlerini büyük bir keyifle tamamlayabilirsiniz.

 

Bahçe makinaları kategorisinde bulabileceğiniz çim biçme makinaları ile bahçelerinizin temizlik ve peyzaj işlerini profesyonel desteğe ihtiyaç bile duymadan kolaylıkla yerine getirebilirsiniz. Çim biçme makinası benzinli olabileceği gibi, dizel ve elektrikli modeller de tercih edilebilir.

 

Çim biçme makinası aksesuarları sayesinde, farklı türde otları ve çimleri budayabilir, çim biçme makinası aparatları ile temizlenmesi zor olan bölgelere ulaşarak kusursuz bir bahçe temizliği yapabilirsiniz. Güzel ve estetik bahçeler, hem istenmeyen haşerat ve otların büyümesini önler hem de evinizin silüetini güzelleştirir.

 

Çim biçme makinaları fiyatları; motorun gücüne, farklı yakıt seçeneğine sahip motorlara, çim biçme makinası markaları ve modellerine göre farklılık gösterebilir. Büyük bahçeler için yüksek beygirli, benzin ya da mazot ile çalışan bir model tercih etmek daha mantıklı iken; küçük yeşil alanlar için elektrikli ot ve çim biçme makinası yerinde bir tercih olacaktır.

 

Yapı malzemeleri, mobilya, ev tekstili, kişisel bakım ve outlet ürünler gibi çok geniş ürün yelpazesine sahip olan Tekzen, eviniz için gerekli olan tüm eşyaları ulaşılabilir hale getiriyor.

Üye Girişi Üye Ol Sipariş Takibi Canlı Destek
0 Sepetinizde ki Ürün Sayısı
SEPETE GİT