Toplam 3 üründen, 1-3 arası gösteriliyor.

Dalgıç Pompaları


Kuyu Dalgıç Pompaları Uygun Fiyatlarla Tekzen’de!

Suyun aktarılmasında önemli bir rol oynayan su pompaları, özel motor yapısıyla benzersiz işler ortaya koyar. Mutlaka sahip olunması gereken bahçe makineleri içerisinde ilk sıralarda yer alan bu ürünler; bahçe sulaması ve havuz doldurması işlemlerinde kullanılır. Kuyu ve tarlalarda kullanımı oldukça yaygındır. Temiz veya kirli suları basınçlandırarak su tahliyesini gerçekleştirir. Motor yapısı, pompalama hızı, kapasitesi ve enerjisi; dalgıç pompa seçimi konusunda göz önünde bulundurulması gereken konular arasında yer alır. Tekzen, geniş ürün yelpazesiyle her ihtiyaca hitap eden modelleri uygun fiyatlarla hizmetinize sunar. Solar güneş enerjili dalgıç pompaları, çevre dostu kullanım için ideal bir seçenek olur. Paslanmaz, jet, sirkülasyon, yatay kademeli, dikey kademeli ve daha birçok seçenek yüksek kalitesiyle sizlerle buluşur.

Yeni Nesil Paslanmaz Çelik Dalgıç Pompalar ile Tanışın

Tekzen dalgıç pompa modelleri, geniş yelpazesiyle sizlere onlarca farklı seçenek sunar. Kullanıcıların sıklıkla tercih ettiği modeller arasında ön plana çıkan paslanmaz çelik dalgıç pompalar, yeni nesil teknolojiler ile zenginleştirilir. Standart santrifüjlü pompa olarak karşınıza çıkan bu ürünler, korozyona dirençli olan plakaların baskılanmasıyla ve bükülmesiyle üretilir. İleri kaynak teknolojisi ve lehimleme kullanılarak donanımı güçlendirilir. Kompakt tasarımı, iyi bir görünümü de beraberinde getirir. Paslanmaz pompaları ağırlıkça hafif olmalarıyla da sizlere avantaj sağlar. Kullanışlı yapıları ve sessiz çalışma özellikleriyle bilinen ezberleri bozar. Enerji verimliliği oldukça yüksek olan bu modeller, çok fonksiyonlu bir deneyim yaşatır. Su taşıma, endüstriyel sıvı aktarımı, endüstriyel basınçlama, su arıtma, yeraltı su iletim uygulamaları, zirai sulama ve daha birçok alanda kullanılabilir. Pompa, standart motor ve pompa şaftından oluşan paslanmaz çelik su pompaları; birbirinden farklı debi, basınç ve sıcaklıklara sahip olan suları taşıyabilir. Açık çarklı komple paslanmaz monoblok santrifüj modeller içerisinden kendi ihtiyacınıza ve kullanım amacınıza uygun olanı kolaylıkla bulabilirsiniz.

Aradığınız Sirkülasyon Pompası Modeli Tekzen’de!

Tesisatların kalbi olarak bilinen sirkülasyon pompaları, kaliteli ve kullanışlı modelleriyle Tekzen’de sizlerle buluşur. Genellikle ısıtma ve soğutma sistemlerinde sirkülasyonu sağlamaya yarayan ve kapalı devrede çalışan cihazlar olarak karşınıza çıkar. Kombi, kazan gibi alanlarda sıvının devirdaimini gerçekleştirir. Farklı motor gücü seçenekleri ile kullanım alanlarına uygun bir sistem oluşturur. Bu ürünlerin kullanımı ve bakımı için kullanım talimatını okumanız tavsiye edilir. Talimatları uygulayarak güvenli ve uzun ömürlü bir deneyim yaşayabilirsiniz. Pompanın gövde bölümünün su ile temas etmemesi de dikkat etmeniz gereken bir diğer nokta olur. Mini dalgıç pompa modellerinden daha büyük boyutlara kadar onlarca farklı boyut seçeneği içerisinden kendi ihtiyacınız için uygun olanı hemen şimdi bulabilirsiniz. Kullanıcıların seçim yaparken dikkat etmeleri gereken ilk adım, ıslak rotorlu ya da kuru rotorlu sirkülasyon pompalarından hangisine ihtiyacı olduklarını belirlemektir. Tekzen bahçe ürünleri içerisinde bulabileceğiniz bahçe pompaları da sıklıkla tercih edilen seçenekler arasında yer alır. Bu ürünler; yüksek basınç ve emiş gücü performansıyla sulama, yüzme havuz suyunu aktarma, basıncı artırma ve daha birçok işlemi hızlı bir şekilde gerçekleştirebilir. Bahçe pompasının yanı sıra frekans konvertörlü sirkülasyon pompaları da benzersiz motor yapıları ile beğenilerinizi kazanır. Yüksek motor gücü ve yapısıyla uzun ömürlü bir kullanımı kaçınılmaz kılar.

Güneş Enerjisiyle Çalışan Dalgıç Pompa Modelleriyle Tasarruf Edin

Güneş enerjisi kullanarak elektrik üretimi gerçekleştiren solar en iyi dalgıç pompa sistemleri, çevreci duruşundan ödün vermeyen kullanıcıların tercihi olur. Hem uzun ömürlü bir kullanıma hem de düşük işletme maliyetine sahip olmasıyla birçok avantaj sağlar. Güneşin doğumundan batımına kadar geçen süre içerisinde temiz su teminini gerçekleştirme imkanı sunar. Bahçe ve tarlalarınızı sulamak için harcadığınız yüksek enerji ve maliyet geride kalır. Akülü yapıları sayesinde güneş enerjisinin mümkün olmadığı gece vakitlerinde de sistem aktif hale getirilebilir. Dikeyde ve yatayda maksimum basma yükseklikleri farklılık gösteren modeller, sulama işlemini pratik bir hale dönüştürür. Bu ürünlerin kurulumunun gerçekleştirileceği alanın güneş ışığını almasına dikkat edilmesi gerekir. Gölgede kalan bir alana kurulum yapılırsa verimli sonuçlar elde edilmesi beklenmez. Panellerin maksimum seviyede güneşi görecek yön ve açıda bağlantısının yapılması tavsiye edilir. Dalgıç pompası modelleri içerisinde elektriksiz çalışabilen bir seçenek olarak karşınıza çıkan solar güneş enerjili pompalar; düşük maliyet, kolay kurulum ve bakım gibi yönlerden oldukça avantajlı bir deneyim imkanı sağlar. Hem bütçe hem de çevre dostu bir seçenek olmasıyla sizlere yeni bir dünyanın kapılarını aralar.

Farklı Kullanım Alanlarına Sahip Olan Dalgıç Pompaları

Tekzen kalitesiyle keşfedebileceğiniz onlarca farklı dalgıç pompa modelleri, geniş kullanım alanlarıyla dikkat çeker. Su fotoseptik parçalayıcı açık fanlı modeller, kirli ve kimyasal olmayan sıvılar için kullanılır. Özellikle pis suların transferinde yüksek performans gösterecek şekilde tasarlanan bu model, aşırı soğuk ortamlarda olumsuz ihtimallere karşı korunmalıdır. Drenaj tahliyesi, kirli su tahliyesi, kanalizasyon çukurları, endüstriyel atık su tahliyesi, fotoseptik kuyular, asansör kuyuları, mutfak gider kuyuları ve daha birçok kullanıl alanına sahiptir. Kirli su kullanımına uygun olan Maestro MT-2JH-1100B dalgıç pompa inox kirli su 1100 Watt Maestro MT-2JH-1100B dalgıç pompa inox kirli su 1100 Watt ürünü, kullanıcıların sıklıkla tercih ettiği bir diğer seçenek olur. Ayarlanır şamandıra anahtarı ve dayanıklı alüminyum gövdesiyle dikkatleri çeken KLPRO KlP600IT 600 Watt dalgıç pompa da yüksek kalitesiyle göz dolduran bir model olarak hizmetinize sunulur. Sadece kirli veya sadece temiz sular için kullanılabilen pompaların yanı sıra hem kirli hem temiz su kullanımına uygun olan seçenekler de bulunur. Suyun içerisinde çalışarak atık su tahliyesinde kullanılan drenaj dalgıç pompalar, farklı kullanım alanlarına sahip olan alternatif bir model olur. Kuyu suları, bodrumlar, kazan daireleri ve az kirli sularda kullanılabilir. Otomatik olarak çalışan ve kurulum oldukça kolay olan drenaj pompalar, ev elektriği ile çalışabilir. 12 volt dalgıç pompa seçeneğinden 220 volta kadar ihtiyacınızı karşılayabilecek özelliklere sahip olan modele Tekzen’in geniş ürün yelpazesi içerisinden kolaylıkla sahip olabilirsiniz.

Uygun Fiyatlı Dalgıç Pompalar İçin Doğru Adres Tekzen

Sizlerin ihtiyaçlarına yönelik tasarlanan farklı dalgıç pompası çeşitleri, üstün kalitesiyle hayatınızı kolaylaştırmak için yenilikleri sizlerle buluşturur. Su tahliyesi, aktarımı, taşınımı gibi işlemleri kolayca gerçekleştirebilen pompalar; suyun düşük basınçtan yükseğe doğru hareket etmesini sağlar. Fotoseptik, drenaj, kirli temiz su, derin kuyu, solar güneş enerjili, yatay kademeli, dikey kademeli, jet pompa ve daha birçok model; farklı kullanım amaçlarına uygun teknik özellikleriyle gözler önüne serilir. Motor büyüklüğü, motor gücü, pompa hacmi, maksimum sıvı sıcaklığı, maksimum basma kapasitesi ve daha birçok değer uzmanlar tarafından titizlikle hesaplanıp dizayn edilir. Dış hava şartları göz önünde bulundurularak sistem donanımları güçlendirilip zenginleştirilir. Bu sayede yağmur, aşırı güneş ve don gibi olumsuz etkenler; istenmeyen sonuçlara sebebiyet vermez. Uzun ömürlü kullanımlar için tasarlanan bu ürünler, Tekzen kalitesi ve güvenilirliği ile hizmetinize sunulur. Dalgıç pompa fiyatları ve modelleri hakkında daha fazla bilgi sahibi olmak istiyorsanız bu ürünleri hemen şimdi inceleyebilirsiniz.

Üye Girişi Üye Ol Sipariş Takibi
0 Sepetinizde ki Ürün Sayısı
SEPETE GİT