Toplam 139 üründen, 1-32 arası gösteriliyor.

Hortum Bağlantı Aparatları


Bahçe ve Bahçe Sulama Sistemleri bölümlerinin altında yer alan hortum bağlantı aparatları kategorisi özellikle bahçecilikle uğraşan bahçıvan gibi meslek gruplarının yanı sıra gündelik ev ve bahçe düzenleme işine ilgi duyan kullanıcılara da hitap ediyor. İşlevsellikleriyle öne çıkan hortum bağlantı parçaları arasında erkek batarya bağlantısı, vanalı bağlantı, çoklu su distribütörleri, el süzekleri çok amaçlı kullanıma uygun ürünler yer alıyor.


Erkek batarya bağlantısı, özel girişi sayesinde bahçe ve evlerdeki musluklarda kullanıma uygun tasarımıyla dikkat çekiyor. Bunun yanı sıra vanalı bağlantı noktası, pratik açma kapama özelliği sayesinde fonksiyonel bir kullanım avantajı sağlıyor. Özellikle büyük tarım işletmelerinde ve geniş hektarlı bahçelerde kullanılmaya uygun olan çoklu su distribütörleri; aynı anda birden fazla hortuma su vererek suyun geniş alana kolaylıkla dağıtılmasına olanak veriyor.


Bitki ve çiçek sulamak için ideal olan el süzerleri, kolay taşınabilirliği ve ergonomik kullanım opsiyonlarıyla bahçıvanlara arttırılmış bir iş potansiyeli veriyor. Kullanıcı tercihine göre esneklik sağlayan hortum bağlatı aparatı özellikleri arasında uzunluk ayarlayabilme, çoklu aktarım seçenekleri gibi işlevsel özellikler yer alıyor. Tüm bunlara ek olarak çeşitli kullanım ihtiyaçlarına yanıt veren bahçe sulama sistemleri, kullanım önceliği fonksiyonellik ve işlevsellik olan kullanıcılara hitap ediyor. 


Agromak, Botanika, Ender, Gardena, Homecare, Hozelock gibi alanında bilinen üretici ve markaların ürünlerinin yer aldığı kategori geniş ürün yelpazesiyle her kullanım ihtiyacına yanıt veriyor. Sahip oldukları özellik ve işlevselliklere göre oldukça avantajlı aralıklarda yer alan bağlantı aparatı fiyatları ile ihtiyacınıza en uygun ürünü Tekzen güvencesiyle satın alabilirsiniz.

Üye Girişi Üye Ol Sipariş Takibi Canlı Destek
0 Sepetinizde ki Ürün Sayısı
SEPETE GİT