Toplam 37 üründen, 1-36 arası gösteriliyor.

Mangallar


Delta Mangal
Delta Mangal
Temin Edilemiyor
Delta Izgara
Delta Izgara
Temin Edilemiyor
Mehtap Köfte ve Balık Izgarası
Mehtap Köfte ve Balık Izgarası
Sadece Mağazada
34,99 TL

Sevdiklerinizle Mangal Keyfi için İhtiyacınız Olan Mangallar Tekzen'de!

Havalar ısınmaya başladığında sevdiklerinizle bir arada keyifli bir şekilde güzel havaların tadını çıkarmak isteyebilirsiniz. Sevdiklerinizle vakit geçirirken yapılan en gözde aktivitelerden biri de mangal ve barbekü yapmaktır. Bu aktiviteler sırasında kullandığınız materyallerin seçimi son derece büyük önem taşır. Mangallar doğru seçilmediği ve doğru şekilde kullanılmadığı zaman çok tehlikeli olabilir. Bu sebeple hem seçim yaparken hem de kullanırken son derece dikkatli olmak çok önemlidir. Tekzen, bir araya getirdiği üstün kaliteye sahip harika mangallar ile kullanıcısına büyük kolaylık sağlar. Siz de Tekzen ürünleriyle sevdiklerinize lezzetli yemekler pişirerek harika zaman geçirebilirsiniz.

Birbirinden Eşsiz Tasarımlarıyla Mangal ve Barbekü Modelleri

Mangal modelleri oldukça geniş bir seçenek yelpazesine sahiptir. Bu yelpazede bulunan mangallar birbirlerinden farklı çeşitli tasarımsal özelliklere sahiptir. Pişirme ürünleri arasında en sık kullanılanlardan biri olan taşınabilir mangal oldukça kullanışlıdır. Bu model çift taraflı özelliği kullanım esnasında çok büyük kolaylık sağlar. Kullanılmadığı zamanlarda bir çanta gibi kapatılarak istenilen yere kolaylıkla taşınabilir. Barbekü modelleri de tıpkı mangallar gibi oldukça kalabalık bir model seçeneğine sahiptir. Bahçe kullanımı için oldukça uygun olan tüm mangallar ve barbeküler Tekzen tarafından hayatınızı kolaylaştırmak ve keyifli günlere neşe katmak için kullanıcıların beğenisine sunulur.

Üstün Kalitesiyle Mangal ve Barbeküler

Mangal, özellikle ilkbahar ve yaz gibi sıcak havaların hakim olduğu mevsimlerde oldukça keyifli olan bir pişirme yöntemidir. Bu yöntemin gerçekleştirilmesi için tüm mangal gereçleri özenle seçilmelidir. Bu gereçlerin en önemli özelliklerinden biri de kaliteli ve dayanıklı materyallerden üretilmiş olmasıdır. Tekzen mangal ürünleri son derece kaliteli tasarımlara sahiptir. Paslanmaya karşı dayanıklı özelliğe sahip modeller uzun yıllar kullanabilmek için harikadır. Tekzen'de bulunan tüm mangal çeşitleri kullanım sırasında hasar görmeyecek ve kalitesini kaybetmeyecek şekilde tasarlanır. Bu sayede en lezzetli yemekleri ürüne zarar verme korkusu yaşamadan kolaylıkla pişirebilirsiniz.

Tekzen Mangallar ile Yemekler Artık Çok Daha Lezzetli

Tekzen’de bulunan mangal seti son derece kullanışlı özelliklere sahip kaliteli parçalardan oluşur. Grillmate döküm ızgara yapısı dolayısıyla oldukça kullanışlı parçalardan biridir. Bu ızgara döküm materyalden üretildiğinden dolayı çok yüksek ısılara kadar çıkabilir. Ayrıca ısıyı her yere homojen bir şekilde dağıttığı için pişirme sırasında eşitlik sağlar. Tüm bu özellikleri ızgaranın etin mühürlenmesi için son derece kullanışlı hale gelmesini sağlar. Barbekü mangal için en önemli parçalarından biri de Grillmate ızgara pişirme taşı olur. Bu taş yiyeceklerim düşük sıcaklıklarda yavaş yavaş pişmesini sağlar.

Kolay Kullanımıyla Tekzen Mangal

Mangallar kullanımı oldukça tehlikeli olabilecek pişirme aletleridir. Bu sebeple kolay bir şekilde kullanabileceğiniz, güvenli ürünler seçmek oldukça önemlidir. Ayaklı mangal, bu konuda size büyük fayda sağlayacak ürünlerdendir. Mangal sahip olduğu sağlam ayaklar sayesinde devrilme, kayma gibi bir durumla karşılaşmazsınız. Tekzen’de Amerikan raf sistemine sahip barbeküler mevcuttur. Bu sistem sayesinde pişen mangallık yiyecekler ateşe yakın bir yerde tutularak soğumaları engellenmiş olur. Tekzen mangallarla birlikte kullanabileceğiniz son derece kullanışlı doğrayıcılar bulundurur. Bu doğrayıcılar kesme tahtası ile birlikte kullanılarak yiyeceklerinize en iyi şekilde pişirilecek biçimi vermenizi sağlar.

Tekzen Mangal ile Her Gününüz Çok Daha Keyifli!

Tekzen mangallar yaz günlerinizi çok daha keyifli hale getirmek ve sevdikleriniz ile paylaşmak için harikadır. Kolaylıkla bulabileceğiniz piknik seti sayesinde mangallarınızı renklendirebilirsiniz. Piknik sırasında ihtiyacınız olan tüm materyalleri içeren bu seti mangallar ile bir araya getirdiğinizde son derece lezzetli yiyecekler ortaya çıkar. Tüplü mangal piknik günlerinizde oldukça kullanışlı olacak ürünlerden biridir. Tekzen mangal gereçleri ile güvenli bir şekilde hem fırın hem de ocak olarak kullanabileceğiniz bu ürün yiyeceklerinizi en iyi şekilde pişirir ve lezzetlerinin ortaya çıkmasını sağlar. Siz de Tekzen’de bulabileceğiniz mangal seçeneklerini tercih ederek baş döndürücü lezzetlere merhaba deyin!

Üye Girişi Üye Ol Sipariş Takibi
0 Sepetinizde ki Ürün Sayısı
SEPETE GİT