Toplam 8 üründen, 1-8 arası gösteriliyor.

Bahçe Tabureleri


Bahçe Tabureleri modelleri

Tekden.com’da bahçe mobilyası başlıklı ana kategori altında bulunan bahçe tabureleri çerisinde birbirinden kaliteli ve kullanışlı ürünler bulabilirsiniz. Farklı malzemelerden üretilmiş olan katlanır tabureler içerisinde oturma kısmı da dahil tamamı plastik olan modeller veya ayakları demir oturma kısmı kumaş olan modelleri inceleyebilirsiniz. Piknik taburesi olarak da kullanılabilen bu ürünler oldukça kullanışlıdır.

Bahçe Taburesi Seçimi Nasıl Olmalı?

Bahçe taburesi seçerken dikkat etmeniz gereken noktalardan bir tanesi taburenin bahçe oturma grubu ile uyumlu olmasıdır. Böylece bahçenizde eşyaların birbirine uyumuyla gelen ahenkli bir hava oluşacaktır. Tabure rengi kadar taburenin tarzının da mobilyalara uyması önemlidir. Hasır bir bahçe takımınız varsa hazır tarza uygun bir tabure seçmeniz yerinde olacaktır. Örneğin farklı renklerde üretilmiş oval ve gövde kısmı örmeli olan modeller tercih edebilirsiniz.

Bahçe taburesi seçiminde bir diğer nokta da taburenin kullanımının her yönden rahat olmasıdır. Taburenin kolay taşınabilir olması önemlidir. Küçük katlanır tabureler rahat taşınması açısından sık sık tercih edilmektedir. Ayrıca taburenin dayanıklı olması da bir diğer önemli konudur.

Bahçe Taburesi Çeşitleri Nelerdir?

Bahçe taburesi farklı ve kullanışlı çeşitleri ile sizlerin beğenisine sunuluyor. Katlanır tabure modelleri rahatlığı ve kolay taşınabilir olması ile piknikte, bahçede, evde ve daha aklınıza gelebilecek her ortamda size konforu yaşatacak. Katlanır taburelerde metal ayaklı modeller oldukça dayanıklıdır. Rattan tabureler farklı renkleri ve hafif tasarımları ile hem çocukların dikkatini çekecek hem de onların rahatça taşımasına olanak sunacak.

Bahçe tabureleri hem çeşitlerin zenginliği hem de farklı marka seçenekleri ile sizlere ihtiyacınıza uygun ürünü bulma fırsatı veriyor. Asz, Esteline, Ethernet Garden, Prado, Rem Market ve The Mia gibi kaliteli markaların ürünlerini bulabileceğiniz bu koleksiyonda her ürün farklı renk seçeneklerinde üretilmiştir. Canlı renkler sayesinde evinize ayrı bir hava katacaksınız.

Bahçe Taburesi Temizliği Nasıl Yapılır?

Bahçe oturma grubuna uygun bahçe taburesi satın aldıktan sonra bir diğer önemli nokta da taburelerin temizliğidir. Bahçe taburesini temizlemeden önce ürünle birlikte gelen kullanma kılavuzunu okumalısınız. Ürünün temizlenmesiyle ilgili ibareler varsa bunlara uymanız ürünün hem etkili bir şekilde temizlenmesini sağlar hem de ürünün uzun ömürlü olmasını sağlar.

Bahçe taburesi temizliğinde dikkat edilmesi gereken önemli bir husus taburenin yıkamaya elverişli olmasıdır. Tabureyi yıkayamıyorsanız nemli bir bezle silebilirsiniz. Yıkanabilir tabureleri de belirli aralıklarla bol su altında temizleyebilirsiniz. Eğer tabureler lekelenmişse uygun bir deterjan ve bez yardımıyla yıkayabilirsiniz. Kullanacağınız bezin ürüne zarar vermemesine özen göstermelisiniz. Örneğin yumuşak bir sünger kullanabilirsiniz. Sünger hem kolayca köpürecek hem de ürüne zarar vermeyecektir.

Bahçe Taburesi Fiyatları Nasıldır?

Tekzen tabure çeşitlerini, hem kalitesi hem de kullanışlı olmasının yanında cazip fiyatları ile de çok seveceksiniz. Ürünler geniş fiyat aralığı sayesinde her kesime hitap etmektedir. Ürün fiyatları kullanılan malzemenin türüne göre farklılık göstermektedir. Plastik taburelerden bakır kaplama taburelere doğru gidildikçe fiyatlarda da artış gözlenmektedir. Ayrıca renk de fiyatları etkileyen bir diğer faktördür.

Üye Girişi Üye Ol Sipariş Takibi
0 Sepetinizde ki Ürün Sayısı
SEPETE GİT