Toplam 13 üründen, 1-13 arası gösteriliyor.

Bahçe Sandalye Modelleri

Günlük yaşamın stresini atmak için tercih edilen bahçeli evlere olan talep, her geçen gün artmaktadır. Bahçe mobilyalarının parçası sandalyeler ise bu huzurun en önemli tamamlayıcısıdır. Son dönemlerde bahçe sandalyeleleri çeşitliliğini artırıp, daha da konforlu hale getirilmiştir.

Bahçe Sandalye Seçimi Nasıl Olmalı?

Özellikle uzun süre vakit geçirilen bahçelerde sandalyeler kullanıcılar için büyük önem taşımaktadır. Öncelikle sağlıklı ve uzun süre dayanıklı olmasına özen gösterilir. Bu sebeple son dönemlerde en çok tercih edilen çeşitlerden biri, doğal zerafet yaratan bambu bahçe masası ve sandalyeleleridir. Diğer önem verilen konu ise sandalyelerin portatif olmasıdır. Bu konuda da en büyük yardımcı katlanır bahçe sandalyesidir. Kışın kolayca kaldırılabilen ve yer tutmayacak olan sandalyeler için bir diğer dikkat edilen husus da tabii ki rahat olmasıdır.

Bahçeler İçin Kullanışlı Sandalye Nasıl Olmalı?

Bahçe mobilyalarında birçok seçenek bulabilirsiniz. Ancak önemli olan sizin zevkinize ve bahçenize uygun olanı bulmaya çalışırken kullanışlılıktan da vazgeçmemektir. Tekzen bu konuda size yardımcı olabilmek adına her zevke hitap eden masa ve sandalyeler sunuyor. Kolay taşınabilen, ihtiyacınız kadar ağırlığı kaldırabilecek olması, sandalyeler için en önemli kriterdir.

Bahçe keyfinizin bölünmemesi için sandalyeleler size gereken konforu sağlamalıdır. Keyfine ve rahatına daha da önem verenler için bahçe koltukları da seçilebilecek mobilyalar arasındadır. Ayrıca kalabalık aileler veya geniş arkadaş çevresi olanlar için idealdir.

Bahçe Sandalyeleri Koruması Nasıl Yapılmalı?

Bütün yaz keyfini sürdüğümüz bahçe mobilyalarının daha uzun ömürlü olması için dikkatlice korunması ve bakımının yapılması gerekmektedir. Direkt olarak yağmura maruz bırakılmamalıdır. Kumaş sandalyeler nemli bez ile silinip kurumaya bırakılmalıdır. Renklerinin uzun süre aynı kalması içinse kullanılmadığı vakitlerde güneş ışığından korumak yardımcı olacaktır.

Bambu bahçe takımları ise içerisindeki nemi korumak adına nemli bir sünger ile silinmelidir. Temizliği için yine, yılda 1 kez sabunlu sünger ile yıkayıp kurulayabilirsiniz. Yalnız, dikkat edilmesi gereken bir nokta ise üzerinde boya varsa çatlamaması için su kullanılmamalıdır. Bu takımların tekrar boyanması ve cilalanması mobilyaların ömrünü uzatacaktır.

Kalitesini Nasıl Anlayabilirsiniz

Bahçe mobilyasının yapıldığı malzemeye göre ürünün kalitesi arttıkça, fiyatı da aynı oranda artmalıdır. Üretim yerini kontrol edip, işçiliğini daha yakından inceleyerek rahatça satın alabilirsiniz. Aynı zamanda Tekzen gibi güvenilir mağazalardan satın aldıktan sonra garanti sunmaları da, markanın ürünün arkasında durduğunun göstergesidir.

Üye Girişi Üye Ol Sipariş Takibi
0 Sepetinizde ki Ürün Sayısı
SEPETE GİT