Toplam 247 üründen, 1-30 arası gösteriliyor.

Bahçe Aplikleri


Bahçelerin aydınlanmasını sağlayan dış mekan bahçe aplikleri sundukları birbirinden şık tasarımlar ile müstakil evlerin vazgeçilmezleri arasında yer alıyor. Değişik dekoratif desenler taşıyan ürünler, farklı tarzlarıyla geniş kullanım alanları sunuyor. Kapınızın önüne ya da bahçenize yerleştireceğiniz ürünler ile geceleri aydınlık bir ortam sağlayabilir, aydınlanan mekanlar ile daha huzurlu ve daha güvenli hissedebilirsiniz.

Tekzen, Eglo, Şanlı gibi markaların ürünlerini içeren bahçe tipi aplikler, takıldıkları zemine ve çalışma mekanizmalarına göre farklı kategorilerde ele alınıyor ve bahçe duvar aplikleri, bahçe direk aplikleri, saplamalı aplikler, set üstü aydınlatma, sensörlü bahçe aplikleri gibi seçenekler sunuyor. Duvara, tavana, zemine, direklere takılabilen ürünler, sundukları fonksiyonelliklerinin yanı sıra bahçelere oldukça dekoratif bir hava veriyor.

Bahçelerinize yerleştireceğiniz saplamalı aplikler ile bahçeler geceleri daha ışıltılı bir görünüm kazanıyor. Özellikle yaz akşamlarında ışığın sivrisinekleri çekmesi sebebi ile ışık altında oturmak güçleşirken, saplamalı aplikler böcek ve sinekleri bahçenin diğer ucuna çekebiliyor. Böylece hem aydınlıkta oturmanızı sağlıyor hem de haşerelere karşı sizi koruyor. Tavandan aydınlatmanın rahatsız edici olabildiği bahçeler için duvar aydınlatmaları güzel bir alternatif sunuyor.

Bahçe aydınlatma aplikleri modelleri, şekillerine ve malzemelerine göre de geniş bir yelpazede sunuluyor. Bu ürünler; fener, küre, petek, meşale, heykel gibi dekoratif şekillerde sunulan modeller ile her zevke hitap ediyor. Altın yıldız boyalı ürünler de kullanıldıkları mekanlarda dikkatleri üstlerine çekiyor. Paslanmaz çelik, polikarbon, cam, polietilen, alüminyum, akrilik, bakır, plastik malzemeden yapılan bahçe aplikleri, her bütçeye ve farklı zevklere hitap ediyor. Zevkinize ve kullanım amacınıza uygun bahçe aydınlatma ürünlerini seçerek Tekzen farkıyla satın alabilirsiniz.

Üye Girişi Üye Ol Sipariş Takibi Canlı Destek
0 Sepetinizde ki Ürün Sayısı
SEPETE GİT