Toplam 15 üründen, 1-15 arası gösteriliyor.

Bahçe Aplik Modelleri

Bahçe dekorasyonunun en önemli parçalarından birisi olan aplikler Tekzen kalitesi ile sizlerle buluşuyor. Dekoratif görünümünü tamamlayan çeşitlerden tarzınıza uygun olanı seçebilirsiniz. Dış duvar aydınlatmaları; bakır ve sarkıt gibi seçeneklerin yanı sıra sensörlü çeşitleri ile de farklı ihtiyaçlara cevap veriyor.

Bahçenize Uygun Aplik Seçimi nasıl Olmalı?

Bahçe dekorasyonunu tamamlayan en önemli parçalardan biri olan apliklerin seçimi yapılırken bahçenize uygun olması dekoratif bütünlük olarak bir hayli önem taşımaktadır. Bahçe aydınlatma aplikleri seçilirken bahçe mobilyanızın rengine göre tercih yapabilirsiniz. Bahçe aydınlatma ürünleri olan aplikler tarz olarak da farklı zevklere hitap edebilmektedir.

Bahçeniz klasik tarzda mobilya ve aksesuarlarla döşenmiş ise aplik seçiminiz de şık modellerden yana olabilir. Ancak daha spor tarzda bir dekorasyona sahipseniz aplikleri de tasarımı modern ve spor olan alternatifler arasından seçebilirsiniz.

Duvar Aplikleri Nasıl Takılır?

Bahçe aksesuarları kategorisinde yer alan apliklerin montajı bir hayli kolaydır. Aplik üzerinde iki adet vida deliği bulunmaktadır. Gerekli ölçümler yapıldıktan sonra montaja başlamadan önce olası bir tehlikeyi önlemek için elektrik bağlantısı kesilmelidir. Kontrol kalemi ile gerekli önlemler alındıktan sonra montaja başlanabilir.

Matkapla duvar delinir ve dübeller kullanılarak aksesuar duvara monte edilir. Sonrasında klemens ile elektrik bağlantısı yapılır. En son adım olarak ise aplik aksesuarın üzerine yerleştirilir. Elektrik bağlantısı yapıldıktan sonra aplik kullanıma hazır hale gelmiş demektir.

Aplik Kablosu Nasıl Gizlenir?

Bahçeye takılan aplik kablolarının kötü bir görüntü oluşturmasını kimse istemez. Dekoratif görünümü olumsuz etkileyen kablolar gizlenerek dağınık görüntünün ortadan kaldırılması elbette mümkündür. Kabloları gizlemek için en ideal yöntem kabloları yüzeyin altından geçirmektir fakat bu mümkün değil ise dekoratif ögelerle görüntü kapatılabilir.

Kabloların gizlenmesi plastik kablo saklama araçları içine doldburularak mümkün olmaktadır. Son yıllarda ise bunun dışında halat gibi dekorarif görünüm sağlayan iplerin içine de gizlenmeye başlamıştır. Bazı apliklerin içi ise kabloların toplanması için daha geniş olarak tasarlanmaktadır. Böylece bahçe aydınlatma aplikleri içine kablolar kolaylıkla gizlenebilmektedir.

Bahçe Apliği Fiyatları Nasıldır ?

Dış mekan aplik fiyatları model, renk, marka ve kalitesine göre farklılık göstermektedir. Genellikle her bütçeye hitap edebilen apliklerleri uygun fiyatlarla bulmanız mümkün olabilmektedir. Bahçenize şıklık katarken kesenizi zorlamayacak ürünler için Tekzen doğru adresiniz.

Üye Girişi Üye Ol Sipariş Takibi
0 Sepetinizde ki Ürün Sayısı
SEPETE GİT